Pilotaki, fue, 4500 grafts, 26-27/11/2015

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bruno1989

Active Member
Σε ευχαριστούμε Larioso για την παρατηρητικότητα σου και για την συνεισφορά σου. Όπως αντιλαμβάνεσαι δεν είμαστε ντετέκτιβ, ούτε έχουμε τον χρόνο να ψάχνουμε φαντάσματα για αυτό και προτρέπουμε τα μέλη να καταγγέλλουν κάθε τι ύποπτο. Αυτή είναι και η αρχή κάθε φόρουμ. Η συλλογική προσπάθεια.

Διαφωνώ κάθετα στο να σβήνονται νήματα και ειδικά τέτοια. Προτιμώ να υπάρχουν σαν απτά παραδείγματα εξαπάτησης με τα ανάλογα σχόλια και παρατηρήσεις φυσικά έτσι ώστε να καταλαβαίνει ο καθένας το τι γίνεται. Αυτή είναι και η τιμωρία για την κλινική. Η διαχρονική απόδειξη της απάτης. Όσο περισσότερα τέτοια νήματα υπάρχουν τόσο καλύτερα. Αν σβηστούν αυτά τα νήματα εξαφανίζεται η απάτη και πλέον μένουν μόνο τα "καθαρά", άρα ένα νέο μέλος έχει χάσει "επεισόδια". Η κλινική φυσικά θα προτιμούσε να σβηστούν. Είναι δεδομένο.

Αυτό που λες ότι μπορούμε να πάρουμε κόσμο στο λαιμό μας μπορείς να το εξειδικεύσεις? Γιατί ακούγεται κάπως περίεργο. Πριν το σχολιάσω θα ήθελα να μου το αναλύσεις.
Εννοώ ότι αν διαβάσει κάποια το νήμα και μείνει μέχρι την αρχική παρουσίαση και δεν κοιτάξει τις επόμενες σελίδες μπορεί να παρασυρθεί από ένα μαϊμού αποτέλεσμα .
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εγω το λεω παντα ανεβαζετε φωτο στο postimage.org ολες εκει τις εχω ανεβασει και αντιγραφεις τον αμεσο συνδεσμο. Δινει μονιμα λινκ και δεν σβηνονται.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εννοώ ότι αν διαβάσει κάποια το νήμα και μείνει μέχρι την αρχική παρουσίαση και δεν κοιτάξει τις επόμενες σελίδες μπορεί να παρασυρθεί από ένα μαϊμού αποτέλεσμα .

Bruno θα γίνει παρέμβαση στο πρώτο post, όπως έχω υποσχεθεί θα ανακοινώσω αύριο τα μέτρα που θα παρθούν
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εννοώ ότι αν διαβάσει κάποια το νήμα και μείνει μέχρι την αρχική παρουσίαση και δεν κοιτάξει τις επόμενες σελίδες μπορεί να παρασυρθεί από ένα μαϊμού αποτέλεσμα .

Κακο του κεφαλιου του τοτε.Να κατσει να διαβασει οπως διαβασα και εγω μηνες ολοκληρους εδω μεσα.
Στην ζωη μου συνολικα στο σχολειο δεν εχω διαβασει τοσο.
Οποιος βαριετε και ψαχνει μπακαλιστικα ας προσεχε δεν θα τους πιανουμε και απο το χερακι.
 

tasos33

Well-Known Member
Στον piros προσδιοριζεις πιθανή απάτη και καλά κανεις ,στο πιλότο όμως δεν ανελυσες ,είπε ς....να το εξετάσουμε να ρωτησουμε....
Γιαυτον ακριβως το λογο αλλά και για αλλους παρόμοιους είσαι συνεχώς στη σέντρα,γιατί μόνιμα με τροπο διπλωματικό πετάς την μπάλα στην εξέδρα και απλωνεις δίχτυ καλυψης στον β....
ο piros στις φωτογραφιες που ειναι φουλ στη φυτρωση ειναι στους 10 μηνες οχι στους 8. και ειναι τιγκα στο μοσχευμα σε ολη την εκταση της hairline. επισης ειναι ολα στο ιδιο μηκος. ισως επειδη στο εξαμηνο του λεγαμε οτι ειναι αραιο κτλ του ειπαν ελα για συμπληρωμα.

δεν ξεφευγω απο το θεμα του pilotaki που πρεπει να δουμε τι παιζει αλλα και με τον piro ειδα οτι δεν ασχοληθηκαμε και πολυ αν και φαινοταν οτι κατι δεν κολλαει.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Κανενα διχτυ καλυψης. Για το πιλοτακι αρχικα ειπα οτι ηταν αγχωμενος και με ρωτουσε διαφορα. Και επειτα αφου εκανε κ τη μμ του μου ειπε και ευχαριστω που δεν υπηρχε λογος γιατι κουβεντα καναμε. Αυτο που ειδα σε δυο φωτογραφιες ειναι οτι με διαφορα 1 μηνα φαινεται να εχει διαφορα στο μηκος μαλλιου. Μετα εβαλε αλλη μια φωτο πανοραμικη που φαινοταν πιο αραιος. Εγω αυτα παρατηρησα απο τις φωτογραφιες που ειδα δεν ξερω αν υπαρχει κ κατι αλλο. Αν υπαρχει κατι επιληψιμο ας το χειριστει ο cvial. Μακαρι να ηταν ενεργος ο πιλοτος να μας πει τη γνωμη του. Αν και δεν ειχε αντοχες αν κρινω απο τη συντομη πορεια του ουτε ορεξη να ασχοληθει. Ο pilotos απο οτι ειδα αρχικα δεν τον ενοιαζε για το ποσα μπηκαν. Αφου του το ζητησαμε αρκετοι ρωτησε κ μας ειπε 4500.Ουτε και με τον piro το τραβηξα στο νημα του. Ειπα τη γνωμη μου οπως ολοι. Οποιος κανει μ@κακιες τασο ας την πληρωσει. Μονο ετσι μπορει να υπαρξει σοβαροτητα καποια στιγμη. Συμφωνεις;
 
Τελευταία επεξεργασία:

piros75

Well-Known Member
ο piros στις φωτογραφιες που ειναι φουλ στη φυτρωση ειναι στους 10 μηνες οχι στους 8. και ειναι τιγκα στο μοσχευμα σε ολη την εκταση της hairline. επισης ειναι ολα στο ιδιο μηκος. ισως επειδη στο εξαμηνο του λεγαμε οτι ειναι αραιο κτλ του ειπαν ελα για συμπληρωμα.

δεν ξεφευγω απο το θεμα του pilotaki που πρεπει να δουμε τι παιζει αλλα και με τον piro ειδα οτι δεν ασχοληθηκαμε και πολυ αν και φαινοταν οτι κατι δεν κολλαει.

Ωππ τώρα το είδα! Λοιπόν για να τελειώνουμε με το θέμα, Δημήτρη, από τότε που δημιουργήθηκε όλη αυτή η υπόθεση με το αν είσαι βαλτός ή όχι, νομίζω ότι έχεις αρχίσει και χάνεις την ψυχραιμία σου. Σε θεωρούσα άνθρωπο ήπιο και λογικό, αλλά αρχίζω και διαισθάνομαι ότι μάλλον είχα κάνει λάθος. Θεωρούσα επίσης ότι όλα αυτά που έκανες (και εν μέρει συνεχίζεις να κάνεις και να γράφεις) τα έκανες από υπέρμετρο ενθουσιασμό για το αποτέλεσμα που πήρες, αλλά από ότι βλέπω έχεις ξεκινήσει μια περίεργη "μάχη" για το πόσο κακές είναι οι άλλες ελληνικές εταιρείες και πόσο καλός ο Βεκρής. Για να τελειώνουμε, έχω ξενερώσει πολύ με αυτήν την κατάσταση, το αν είχα φύτρωση και πότε, είναι κάτι που ξέρω εγώ, το αν δεν θέλουν να το πιστέψουν κάποιοι είναι δικό τους θέμα. Αν θεωρείτε ότι παραπλανώ με αυτό το δεδομένο (που παρεμπιπτόντως ξεκίνησε τον 7ο μήνα και συνεχίστηκε μέχρι τον 9ο) τότε ο moderator είναι ελεύθερος από εμένα να σβήσει τις σχετικές φωτογραφίες. Αν πάλι δεν θέλετε να παρουσιάσω πλέον την μμ επίσης ο moderator είναι ελεύθερος να μου το ζητήσει και εγώ θα το πράξω.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Piro δεν χανω καμια ψυχραιμια. Ειδα κατι αρκετα περιεργο στην περιπτωση σου και το εγραψα οπως εκαναν και αλλα παιδια.
Διαβασε το νημα μου να δεις ποση αμφισβητηση δεχθηκα απο καποια μελη. Ξερεις τι εκανα ανανεωση με φωτογραφιες κανε και εσυ να δουμε πως πας και μην παρεξηγεισαι γιατι αυτο που συνεβει σε σενα δεν το εχουμε δει ξανα.
 

piros75

Well-Known Member
Εγώ πάντως σε όσα άκουσες σε στήριξα και γενικά για ότι γράφτηκε για εσένα κράτησα πάντα μικρό καλάθι. Εσύ βλέπω από τη μεριά σου πάντως προσπαθείς να τα χώσεις όπου, όπως και όποτε μπορείς μόνο για τις άλλες κλινικές βεβαίως και αυτό είναι το λυπηρό (δηλαδή κάνεις τα ίδια που σου κάνουν και συντηρείς μια άσχημη κατάσταση). Λοιπόν, το είπα ξεκάθαρα, αν θέλετε να κλειδώσει ή να διαγραφεί το νήμα μου και να μην παρουσιάσω την μμ δεν έχω κανένα πρόβλημα. Όσο για τις φωτογραφίες που ζητάς είχα πει να μην ξαναβάλω μέχρι να μπω να κάνω τη δεύτερη, αλλά αφού το ζητάς έτσι (γεμάτο υπονοούμενα) δεν θα σου χαλάσω το χατίρι, οπότε μόλις μπορέσω θα βγάλω και θα αναρτήσω νέες φωτογραφίες.
 

piros75

Well-Known Member

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
Αν ειναι να κανεις ανανεωση μονο επειδη στο ζητησα εγω μην κανεις. Θα ειχε ενδιαφερον ομως να δουμε πως προχωρησε (χωρις υπονοουμενα). Οπως και να εχει εγω δεν το συνεχιζω και ουτε μιλησα με σιγουρια για το τι εγινε γιατι δεν γνωριζω. Καλη συνεχεια να εχεις.
 
Μπλουζα