Pilotaki, fue, 4500 grafts, 26-27/11/2015

Pilotaki

Member
Καλημέρα σε όλη την ομεδά. Πρίν πώ για τον κ. Β**ρή ένα μικρο story για εμένα. Το 2012 έκανα μεταμόσχευση στην D@I. Δεν θυμάμαι πόσα μοσχεύματα αλλά απο τιμή ήταν 3500ευρώ. Είχα κυρίως πρόβλημα στην περιοχή των κροτάφων και εκεί δώσαμε σημασία, παρ'όλα αυτά βάλαμε κ μερικές τρίχες διάσπαρτα στο τριχωτό της κεφαλής. Τον πρώτο καιρό έιχα έντονο κνησμό του τύπου να πέφτω για ύπνο και να πιάνω τον εαυτό μου να ξύνω το κεφάλι μου, μίλησα με τον ιατρό μου στην θεσσαλονίκη και μου είπε ότι είναι φυσιολογικό. Μετά τους 6 μήνες δεν είχα το αποτέλσμα που ήθελα και μέσα στην απογοήτευση μου σταμάτησα και το regain με αποτέλεσμα να εντείνω το πρόβλημα. (Φοβάμαι ότι είχα πρόβλημα shock loss). Τώρα είμαι σε χειρότερη θέση απ'ότι είχα κάνει τότε την μεταμόσχευση. Στον κ. Β**ρή θα δώσω 6500ευρώ για να μου κάνει εκείνος την μεταμόσχευση με όσα περισσότερα μοσχεύματα βγάλουμε.
 

Συνημμένα

  • 12047776_10204673581029356_1063412856_n.jpg
    12047776_10204673581029356_1063412856_n.jpg
    68.7 KB · Προβολές: 1,470
  • 12053143_10204673581509368_937020687_n.jpg
    12053143_10204673581509368_937020687_n.jpg
    78.7 KB · Προβολές: 1,375
  • 12087639_10204673582189385_2144956044_n.jpg
    12087639_10204673582189385_2144956044_n.jpg
    77.7 KB · Προβολές: 1,467

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
καλη επιτυχια καταρχας, οταν λες 6500 ευρω για οσα βγαλουμε τι εννοεις? δεν υπαρχει πλανο δηλαδη? τι σχεδιασμο εχετε κανει?
 

Δημητρης38

Active Member
Aρχηγε μου ... θελω να βρισω !!! Γιατι αν ειμασταν σοβαρο κρατος ολοι αυτοι που θησαυρίζουν εις βαρος ανθρωπων και ειδικα νεων ανθρωπων οπως εισαι εσυ, εκμεταλλευομενοι το προβλημα που εχουν (αλλωστε ζουμε ανταγωνιστικα στην εποχη της εικονας) χωρις να κανουν σωστα την δουλεια τους, θα τους ειχανε παρει την αδεια ασκησεως επαγγελματος για να σωσει ο κοσμος τα λεφτα του και την ψυχολογικη του υγεια πανω απο ολα.
Αλλα δυστυχως δεν ειμαστε σοβαρο κρατος.

Οσο και να θελω να κανω την επεμβαση μου για να δωσω λυση με Ελληνικη κλινικη.. για να μην πληρωσω τον κουκο αηδονι και να εχω τον Γιατρο διπλα μου σε περιπτωση που τον χρειαστω... τοσο ΔΕΝ θελω ουτε να τους βλεπω βλεποντας περιστατικα σαν το δικο σου !!!

deal 6.500 Ευρω μπακαλιστικα παμε και οσα grafts βγουνε... εγω προσωπικα δεν θα εκανα !!!
 

Pilotaki

Member
Έτσι μου είπαν στην κλινική ότι θα αποκομίσουμε όσα περισσότερα μπορούμε grafts , θα ρωτήσω όμως για περισσότερες λεπτομέρειες και θα σας πω ! Θα είναι δύο συνεδριάσεις.
 

aeratos28

Just aeratos
γενικά είναι πολύ χαλαρό pilotaki o φίλος!χαχα πλάκα κάνω..ή χαρά του γιατρού είναι ο φίλος..ούτε στην d***i ξέρει ποσά του βαλανε,ούτε στον β***ρή ξέρει ποσα θα του βάλει,όσα βγουν!!ρε φιλε δόρυ κιόλας αλλά είσαι τραγικός..ελπίζω να μην με παρεξηγήσεις!δηλαδή θα έχεις δώσει 10.000€ και δεν θα ξέρεις ποσά grafts θα έχεις βάλει??τι αποτέλεσμα να περιμένεις να έχεις όταν δεν ξέρεις τι μπαίνει??
 

Flosk

Well-Known Member
Ακόμα ενα απογοητευτικό αποτέλεσμα απο D*I.
Φιλε Pilotaki τα 6500 ειναι πολλά λεφτά. Θα έπρεπε να ειναι πιο σαφής ο γιατρος. Στον Δημήτρη χρέωσε για 2300 grafts 3000 ευρώ που σημαίνει 1,3 ευρώ το graft. Εσένα με αυτήν την τιμή θα έπρεπε να σου βγάλει 5000 grafts στα 6500ευρω. Μου φαίνεται πολύ δύσκολο να βγάζει τόσα η δοτρια σου μετα και απο το φιάσκο της D*I. Ίσως στην επόμενη επαφή να πρέπει να είσαι πιο σχολαστικός απέναντι του. Πας για δεύτερη μμ και δεν ξέρεις ούτε την πρώτη ούτε την δεύτερη ποσα θα σου βγάλουν. Ειναι σαν να του λες κάνε ότι νομίζεις, δεν έχω άποψη.
 

Δημητρης38

Active Member
γενικά είναι πολύ χαλαρό pilotaki o φίλος!χαχα πλάκα κάνω..ή χαρά του γιατρού είναι ο φίλος..ούτε στην dhi ξέρει ποσά του βαλανε,ούτε στον βεκρή ξέρει ποσα θα του βάλει,όσα βγουν!!ρε φιλε δόρυ κιόλας αλλά είσαι τραγικός..ελπίζω να μην με παρεξηγήσεις!δηλαδή θα έχεις δώσει 10.000€ και δεν θα ξέρεις ποσά grafts θα έχεις βάλει??τι αποτέλεσμα να περιμένεις να έχεις όταν δεν ξέρεις τι μπαίνει??

O pilotakis φαινεται νεο παιδι... μπρος στην αγωνια του να λυσει το προβλημα του το μυαλο του το εχει ποτε θα μπει χειρουργειο. Ξερεις ποσοι ειναι σαν τον πιλοτακι ? Προφανως θα τον βοηθαει η οικογενεια του γιατι αν τα δουλευε τα 10 χιλιαρικα δεν θα ηταν τοσο ανετος (το λεω με καλη διαθεση )

Ο dimitris50423 που έκανε εκεί και τον ρώτησα μου είπε τα καλύτερα !

Η επεμβαση που εκανε ο Β**ρης στον Δημητρη ειναι επιτυχημενη.
Υπαρχει μια διαφορα στις τιμες ομως αδερφε μου.. και δεν θα ελεγα οτι ειναι μικρη !!
 

Pilotaki

Member
Στην πρώτη μου έιχαν πεί αλλά δεν θυμάμαι, σε αυτή που έιναι να κάνω τώρα εννοείται πως δεν θα ξεκινήσω τπτ αν δεν έχουμε πεί πόσα θα μπούν. Θα μηλήσω ποιό εκτεταμένα μαζί του και θα σας πω ... Όσο για την δότρια μου, είπε πως είναι σε πολύ καλή κατάσταση ... τέλος γι'αυτό απευθύνομαι στο forum για να μου ανοίξεται τα μάτια :D, όσο για τα λεφτά κάνω δύο δουλειές για να τα μαζέψω και να μπορέσω να κάνω κατι καλό αυτή την φορά !
 

Δημητρης38

Active Member
όσο για τα λεφτά κάνω δύο δουλειές για να τα μαζέψω και να μπορέσω να κάνω κατι καλό αυτή την φορά !

Μπραβο οχι που κανεις 2 δουλειες... αλλα που καταφερες να τις βρεις :)
Εισαι τυχερος που βρηκες το Φορουμ ... αραξε εδω και μελετησε ολα οσα σου γραψουνε τα παιδια για να καταφερεις οτι καλυτερο απο την στιγμη που αποφασισες να μπεις στον χορο των επεμβασεων.

Εγω θα παρακολουθω το νημα σου, σου ευχομαι καλη επιτυχια να εχεις !!!
 

aeratos28

Just aeratos
ακριβώς Δημητρη38..επειδή είναι αυτο που λες ότι αυτό που κοιτάει είναι μόνο να μπει χειρουργείο γι αυτό και την πάτησε..θυμήσου ποσά μεγάλες την πρώτη φορά,ποιος γιατρός σου την έκανε στη dhi και γιατί δεν τους εφαγες ζωντανούς που δεν είχες αποτέλεσμα??Ταλιμπάν θα είχα γινει, με εκρηκτικά δεμένος θα ήμουν έξω από το μαγαζί..χαχα!και γιατί δεν ζητησες αποκατάσταση?ποια ήταν ή απάντηση τους στο αποτέλεσμα που είχαν??ελπίζω να είσαι πιο προσεκτικός πλέον και να μην χαρίσεις πάλι λεφτά!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Pilotaki

Member
ΧΑΧΑχααχα ευχαριστώ για την βοήθεια παιδιά και για τις ευχές, η απάντηση τους ήταν ότι είμαι νέος 27 τότε με αποτέλεμσα να πέσουν δικά μου μαλλιά κ όχι της μμ.
 

sven

Active Member
Kαλο είναι να ξεκαθαρίσεις την τιμή ανά θυλάκιο , μην σου βγάλει στο τέλος 1700 ανά συνεδρια,λεω τώρα ενα ποσό στην τύχη , σύνολο 3400, και σου πει αυτά μπόρεσα να βγάλω. Τότε θα βγαίνει ακριβό το θυλάκιο σε σχέση με αυτά που πήρε από τον dimitris50423.

Αποφασισμένο σε βλέπω ήδη με την επέμβαση οποτε καλή επιτυχία :)
 

Hope

Active Member
Pilotaki εισαι 30 ετών με αρκετό δρόμο μπροστά σου (πιθανότατα) στην αα.
Ξεσκόνισε το forum και εφόσον έχεις καλή δότρια, χρήμα και ψυχικά αποθέματα (θα χρειαστείς σίγουρα και άλλες μμ σε βάθος 15ετίας) προχώρησε το (εξωτερικό) κάνοντας ένα πολύ καλό πλάνο μεταμοσχεύσεων.
Αλλιώς (από την στιγμή που δεν έχεις και τομή από strip), ρίξε ξούρα, αλλαγή σελίδας, αποδοχή και όλα καλά!!

Για τους επόμενους 6 μήνες τουλάχιστον προτείνω πολύ διάβασμα εδώ μέσα, αλλά και σε ξένα forum.

Καλή τύχη φίλε μου!
 

dimitris50423

Well-Known Member
γεια σου φιλε μου.. για τιμη δεν μου ειχες πει κατι.. αυτη ηταν η αρχικη τιμη που σου ειπαν? ζητησες καλυτερη τιμη?
εχεις αρκετη δουλεια που πρεπει να γινει και σιγουρα χρειαζονται 2 συνεδριες. βλεπω εχεις καποιες λιγες τριχουλες. θα ηθελα να δω και φωτο απο τη δοτρια σου για να σου πουμε τι μπορεις να περιμενεις απο το αποτελεσμα..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εγω θελω να δω φωτογραφιες σου και με μεγαλυτερο μαλλι.
Υπαρχει λογος.
 
Μπλουζα