Paypal

Thodoris116

New Member
Εκανα μια μ@..... και θελω να παρω τα λευτα πισω
Παιζω ενα παιχνιδι και πηγα να διαγραψω την PayPal απο τον λογαριασμο ωστε να μην την εχει αναγκαστικα επελεξα μια αγορα και εγω επελεξα μια που βρηκα μπροστα μου και πηγα στη καρτα πατησα να την διαγραψω και μου βγαζει οτι αγορα μου ολοκληρωθηκε οταν ειδα την ταμπελα αυτη τρελαθηκα μπηκα μετα να δω αν το ποσο που πληρωσα ηταν μικρο και ειδα οτι ειναι μολις 75 ευρω.
Θελω να μαθω αν μπορω να κανω κατι να παρω πισω τα 75 ευρω και η εταιρια του παιχνιδιου να παρει πισω αυτα που μπηκαν στον λογαριασμο μου απο αυτην την αγορα
Γινεται τιποτα μεσω τις PayPal ή πρεπει να μιλησω με το παιχνιδι ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Socratis

Active Member
Θα στειλεις μηνυμα και στους 2,αν δεν παρεις γρηγορη απαντηση απο το παιχνιδι τοτε θα κανεις claim στο paypal ,εξιγωντας οτι εγινε λαθος.Λογικα δεν θα εχει θεμα
 
Ενω ολοι μου λενε οτι η PayPal ειναι ευκολη εγω παντα ειχα μεγαλο θεμα στην χρηση της....Οσες φορες δοκιμασα να την χρησιμοποιησω παντα κατι δεν μου βγαινει....Προσπαθησα προσφατα να παραγγειλω αυθεντικά επώνυμα αρώματα που ηθελα να κανω δωρο σε φιλους για τις γιορτες και παλι μου εβγαινε σφαλμα.Τελικα παρηγγειλα κλασσικα με αντικαταβολη και ολα καλα,ειχαν ολοι εγκαιρα τα δωρακια τους!!
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ενω ολοι μου λενε οτι η PayPal ειναι ευκολη εγω παντα ειχα μεγαλο θεμα στην χρηση της....Οσες φορες δοκιμασα να την χρησιμοποιησω παντα κατι δεν μου βγαινει....Προσπαθησα προσφατα να παραγγειλω αυθεντικά επώνυμα αρώματα που ηθελα να κανω δωρο σε φιλους για τις γιορτες και παλι μου εβγαινε σφαλμα.Τελικα παρηγγειλα κλασσικα με αντικαταβολη και ολα καλα,ειχαν ολοι εγκαιρα τα δωρακια τους!!

Permanent Ban
 
Μπλουζα