P70, fue, 2021 grafts, 13/7/2016

EKTOR

Member
Καλά διαβάζω και κλαίω από τα γέλια με το επίπεδο του φόρουμ ...καλά ρε φίλε βάλε και συ καμία φωτό δεν τα λυπασαι τα παιδάκια καθόλου ...αμάν νισαφι
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Eκτορ κανεις λαθος φιλε μου.Προσπαθουμε να το ανεβασουμε το επιπεδο οσο περισσοτερο γινεται γιαυτο ισως μερικες φορες ειμαστε αυστηροι.Δεν ειναι θεμα λυπησης ειναι θεμα σωστης ενημερωσης.
 

aeratos28

Just aeratos
αυτό με τα επίπεδα εδώ μέσα έχει καταντήσει αηδία..ρε μεγάλε δεν μας ενδιαφέρει,ούτε παρακαλάει κανεις αν θα βάλει η όχι φωτό..ο τρόπος που θα το κάνει θεωρώ εγώ και ίσως και κάποιοι άλλοι ότι είναι εντελώς λάθος και δημιουργεί υποψίες.λες να έχω εγω η ο καθενας αγωνία αν θα βάλει φωτό η όχι??ας μην βάλει ποτέ..άλλα λέμε και δεν τα πιάνεις...τα επίπεδα μου μέσα.!πάλι καλά που είσαι και εσύ εδώ να ανέβει λιγάκι το επίπεδο μας,σε ευχαριστούμε που υπάρχεις...γιατι γελαμε και εμείς με παιδάκια σαν εσένα με αυτά που λένε και καταλαβαίνουν.!
Καλά διαβάζω και κλαίω από τα γέλια με το επίπεδο του φόρουμ ...καλά ρε φίλε βάλε και συ καμία φωτό δεν τα λυπασαι τα παιδάκια καθόλου ...αμάν νισαφι
 

P70

Active Member
Ωχ...Για να απαντας μονος σου, ektor, θα σκαει ignored content μαλλον. Αν το δει ο cvial ας το κλειδωσει το νημα. Δεν εχει νοημα
 

P70

Active Member
Καλησπερα στο φορουμ! Οπως ειχα πει, και ενω σε 4 μερες κλεινω 6 μηνες απο την επεμβαση, ανεβαζω σταδιακα την εξελιξη μου για αποριες, σχολια και περαιτερω φωτογραφιες αν αυτο κριθει απαραιτητο. Το νημα, αφου βγουν τα οποια συμπερασματα, θα κλειδωθει και παλι και θα ανοιχτει στο 12μηνο, παλι απο δικια μου απαιτηση για να μην γινεται ενας κακος χαμος, με ολα αυτα που συμβαινουν στο φορουμ τις τελευταιες μερες.
Η επεμβαση εγινε 13/7/2016 και κρατησε περιπου 8 ωρες αν θυμαμαι καλα. Η Αντωνια ανελαβε την επεμβαση, με βοηθεια απο 3 ακομα κοπελες. Μετα την επεμβαση μιλησα με τον Βεκρη και ρωτησα αν γινεται να ξεκινησω νωριτερα μινοξ, μιας και ειμαι χρηστης πολλα χρονια, μην την αφησω 10 μερες εκτος κεφαλιου, μου προτεινε να δοκιμασω 5η μερα και αν δεν εχω ερεθισμο να συνεχισω και ετσι εγινε τελικα.
Ειχαμε σταδιακη υποχωρηση των μοσχευματων τους 2 πρωτους μηνες και φυτρωση απο τους 4 και μετα.
Παρεμβαση εγινε τελικα και στην Β ζωνη (πολυ λιγα grafts βεβαια) και τελικα δεν υπηρξε προβλημα με σοκ λος, αντιθετως θα ελεγα οτι η τριχοπτωση μου, μετα την μεταμοσχευση επεσε σε πολυ χαμηλους ρυθμους. Απο τον 3ο μηνα και μετα χρησιμοποιουσα το Frezyderm hairforce 3 φορες τη βδομαδα και το johnsons σαν απαλο καθημερινο σαμπουαν.
απο τον 5ο μηνα αρχισα να παιρνω και καψουλες συμπληρωμα της apivita με κυστινη.
 

P70

Active Member
1η μερα επεμβασης + αφαιρεση γαζας την 2η μερα:
eaf3e758_o.jpeg


65f9226c_o.jpeg


5061d6ee_o.jpeg


549566c4_o.jpeg


a1d05d2c_o.jpeg
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα