P70, fue, 2021 grafts, 13/7/2016

dimitris50423

Well-Known Member
πω φιλε αλλαξε το προσωπο σου.. σε θυμαμαι απο οταν ειχα ερθει Αθηνα. πολυ καλος εγινες και τωρα μπηκες 8ο μηνα σωστα?
ουτε κροταφους δεν εχεις πλεον. να το χαιρεσαι νομιζω σου παει ετσι το μαλλι. ;)
 
  • Like
Reactions: P70

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
Όταν ωριμάσει και λίγο η τρίχα θα είναι ακόμα καλύτερα γιατί θα παχύνει και θα στρώσει πιο ομαλά. Μία μικρή λεπτομέρεια που θα προτιμούσα θα ήταν να γινότανε λίγο πιο πριονωτή η χερλαιν για να δείχνει ακόμα πιο φυσική, κατά τα άλλα νομίζω ότι έχει πάει περίφημα. Θα δεις το τελικό μετά τους 12-16 μήνες και θα αποφασίσεις μόνος σου αν αξίζει να κάνεις μια πυκνοσούλα στα σημεία που σε παίρνει.
 
  • Like
Reactions: P70

koumparos

Well-Known Member
P70 αν χρησιμοποιης ζελε αντικατεστησετον με μια λακ και θα φενεται καλυτερα η hairline.
Iσως χρειαστεις μια μικρη πυκνωση στο κεντρο της hairline μικρη δουλεια απαραιτητη να δεσει ολλη η hairline.Οι κροταφοι φενεται να πανε καλα.
 
  • Like
Reactions: P70

maniac

Member
Η Αντωνια εκανε εξαγωγη και τοποθετηση.
Ta. Και μένα η Αντωνία - συμπτωματικά (;) βλέπω πως και σε εμένα οι κρόταφοι είναι πολύ καλύτερα από το κέντρο της hairline. Είμαι στους 4.5 μήνες βέβαια ακόμα (αν και δεν ξέρω πόση διαφορά θα δω ακόμα).
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλημερα p70.
Βαζω εδω την φωτο που με ζητησες γιατι δεν ηξερα που να την στειλω.
Βλεπουμε στους 7 μηνες ποσο χαλια στρωνει το μαλλι.
Να τονισω οτι γυρω στους 18+ μηνες αρχιζει και περνει ωραιο στρωσιμο.
Μπορει το αποτελεσμα να ολοκληρωνετε σχεδον στο 12μηνο αλλα για την ποιοτητα τριχας και το καλυτερο στρωσιμο του μαλλιου πρεπει να περιμενουμε πολυ περισσοτερο.
 

Συνημμένα

  • Page1.jpg
    Page1.jpg
    366.8 KB · Προβολές: 472
  • Like
Reactions: P70

bruno1989

Active Member
Καλημερα p70.
Βαζω εδω την φωτο που με ζητησες γιατι δεν ηξερα που να την στειλω.
Βλεπουμε στους 7 μηνες ποσο χαλια στρωνει το μαλλι.
Να τονισω οτι γυρω στους 18+ μηνες αρχιζει και περνει ωραιο στρωσιμο.
Μπορει το αποτελεσμα να ολοκληρωνετε σχεδον στο 12μηνο αλλα για την ποιοτητα τριχας και το καλυτερο στρωσιμο του μαλλιου πρεπει να περιμενουμε πολυ περισσοτερο.
Φοβερή hairline σου έκαναν ρε φίλε
 

P70

Active Member
Καλημερα p70.
Βαζω εδω την φωτο που με ζητησες γιατι δεν ηξερα που να την στειλω.
Βλεπουμε στους 7 μηνες ποσο χαλια στρωνει το μαλλι.
Να τονισω οτι γυρω στους 18+ μηνες αρχιζει και περνει ωραιο στρωσιμο.
Μπορει το αποτελεσμα να ολοκληρωνετε σχεδον στο 12μηνο αλλα για την ποιοτητα τριχας και το καλυτερο στρωσιμο του μαλλιου πρεπει να περιμενουμε πολυ περισσοτερο.

Εγω το ζητησα, γιατι οταν πηγα για κουρεμα, του λεω μνην τα αφησουμε πολυ μακρυα, γιατι ειναι απαραδεκτη η τριχα ακομα και θα περιμενω να στρωσει. Επεμεναν οτι δεν αλλαζει ποτε η τριχα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ας περιοριστεί στην κομμωτικη και μην επιμένει για πράγματα που δεν ξέρει..κόβεται σχεδόν ολόκληρος ένας θύλακας, αφαιρειται από το κεφαλι,ξαναμπαίνει σε άλλο σημείο του κεφαλιού και γίνεται ο χαμός ο ίδιος στο σημείο αυτό λόγο του ότι μπαίνει ο οργανισμός σου σε διαδικασία να φτιάξει αιματολογικο δίκτυο από την αρχή για να μπορει να υποστηριξει τα νεα μοσχευματα,αναπτύσσονται κανονικά για 15-20 μέρες και μετά πέφτουν και κάνουν έως και ένα χρόνο να ξαναβγούν όλα αν επιζήσουν από αυτό το στρες που υποβλήθηκαν και σου λέει ο άλλος δεν αλλάζει ποτέ η τρίχα.!τι να του πεις??όταν δεν γίνεται μεταμόσχευση μπορεί να μην αλλάζουν οι τρίχες.όταν είναι υγιείς..όταν γίνεται όμως μεταμόσχευση για να επανέλθουν πλήρως χρειάζονται τον χρόνο που είπε πιο πάνω ο john..μπορεί και παραπάνω σε κάποιες περιπτώσεις..αυτό να πεις του κουρέα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Κραταω αρχειο απο πριν την μεταμοσχευση μετα καθε μηνα για 12 μηνες και πλεον καθε εξαμηνο.Στα 5 χρονια που κλεινω τον ιουλιο θα κανω μια μικρη ενημερωση.
Πιστευω που συνεχιζω να γραφω 5-6 χρονια αν εξαιρεσουμε τις κατινιες και βαζω και τον ευατο μου μεσα ειναι σημαντικο να βλεπουμε μακροχρονιες περιπτωσεις σαν την δικη μου στο πως εξελισετε.
 

maniac

Member
Το μαλλι αν ειναι να το εχεις, το χεις. Εμας μας εκατσε ολους αναποδα η φαση και κανουμε οτι μπορουμε για να το αποτρεψουμε. Θυμαμαι θεμα του John που εβγαζε ποσο κοστιζουν ολα αυτα που κανουμε. Βαλε μονο μινοξ και τοπικ καθε μηνα και θα δεις τελικα οτι σε καποια χρονια η μεταμοσχευση δεν θα σου φαινεται ακριβη. Ασχετο, χτες δοκιμασα μαλακτικη κρεμα και τα μεταμοσχευμενα που ακομα ειναι θεοσκληρα μαλακωσαν αρκετα. Κανει κακο να τα περναω 2 φορες την βδομαδα μηπως ισιωσουν πιο γρηγορα;
ο τι και να κάνεις μετά τις πρώτες βδομάδες η φύτρωσή σου δεν επηρεάζεται. καλά θα κάνεις και να βάλεις.
 

P70

Active Member
[album=large]37[/album]8ος μηνας με μια μικρη καθυστερηση. Το αλμπουμ εχει μεσα φωτο κουρεμενος, ακουρευτος, με φλας και σε εξωτερικο χωρο με φως πανω(μετα απο φορεμα κρανους βεβαια που τα κανει χαλια)
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ωραιες φωτογραφιες,ωραιο το μαλλακι κοντο με το γυαλι ηλιου.
 
Μπλουζα