Onion garlic vinegar lotion

Γεια σου
letssee
Γεια σου
ria
Τελικα βλεπω οτι μονο οι τρεις μας απομειναμε με την θεραπεια αυτη.
Κανεις αλλος δεν μιλαει.
Να το πω και δημοσια,αν και τοχω ξαναπει.
Ειμαι 54 χρονων.
Και ακομα ελπιζω.
Ειχα κανει μεταμοσχευση το 2006,πριν 10 χρονια δλδ.
Τα αποτελεσματα;
Προσωρινα,αν και ελεγαν οτι δεν προκειταινα πεσουν ποτε τα μοσχευματα.
Ολα παραμυθια ,μονο για το κερδος.
Τωρα το κανω αυτο,γιατι δεν εχω να χασω τιποτα παραπανω απ'οτι εχασα.
Θα το τραβηξω ως το τελοσ ομως.Εχω πει σε προηγουμενο ποστ μου,οτι αν εγω εχω επιτυχια σε τετοια ηλικια,τοτε θαχετε ολοι σας εσεις οι πολλοι μικροτεροι απο μενα.
Σ'αυτο το φορουμ ειμαι αρκετα χρονια μελος.
Εκανα πολλα πειραματα και προσπαθειες.
Ολα αποτυχημενα.
Εδω δεν ξερω,αλλα νοιοθω οτι κατι θα κανουμε.
Εστω για μενα η τελευταια ελπιδα.
Το νοιοθω ομως.
Θα χαρω φιλαρακια μου,να μην το βαλετε κατω και να συνεχισετε.
Ξερετε οτι θελει αρκετο καιρο για να φανουν αποτελεσματα.
Ξερω το προβλημα ολονων σας ειναι η μυρουδια.
Λυνεται με διαφορα αιθερια ελαια.
Εγω κραταω φωτογραφιες καθε μηνα ,για την προοδο η για την καθοδο.
Μεχρι στιγμης εχω αρνητικα αποτελεσματα.
Αλλα εχω μονο 44 μερες.
Οπως εχουμε μαρτυριες απο αλλους.πρεπει να περασουν 4-5 μηνες για να δουνε αποτελεσματα.
Θα συνεχισω χωρις διακοπη.
Ευχομαι ξανα και ξανα καλη επιτυχια σε ολουε μεσα απο την καρδια μου.
Εσεις τουλαχιστον ειστε πολλοι νεοτεροι απο μενα και το χρειαζεστε πραγματικα.
Εγω ξεπερασα το οριο.
Απλα μουμεινε ο καημος.θυμαμαι 20 χρονων ,ειχα ενα τελειο μαλλι με κατι σπασιματα τρελλα.
Δεν μπορω ναμαι απαιτητικος σε τετοια ηλικια.
Καθε εποχη εχει και τα καλα της και τα κακα της.
Απλα θελω να ακουω ευχαριστα νεα εδω μεσα και επιτυχιες.
Μην απογοητευεστε.
Καλη συνεχεια φιλαρακια μου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ria

Member
rainbowblue κανεις 5 μηνες την θαραπεια καθημερινα?? και δεν εχεις δει κατι το σπουδαιο?? με απογοητευσες..
 
5 μηνες;
rainbowblue εφτασες το οριο του Σκωτσεζου.
Τηρησες κατα γραμμα ολη την διαδικασια και δεν ειδες τιποτα;
Δεν ακουγεσαι και πολυ ελπιδοφορος.
 
Ενα σχολιο απο το καναλι του Σκωτσεζου.........

Jasbir SinghΠριν από 2 μήνες
Hi brave heart I got all my hair 30 yrs back by rubbing onions on skalp I am 56 now with full head of hairs as I was 26 not many people know that catalase in onion reacts with hydrogen peroxide which is produce in scalp as we get older there by converting it to water and useful OXYGEN oxygen is all follicles need to wake up dormant hair .many viewers will complane of shedding!! which is actually a good news . sometimes the hairs are in falling mode and when you apply onion garlic vinegar the new hair shaft prematurely pushes the old hair out there by giving birth to new stronger hair.you will see the difference in 3to4 monthes and they keep growing up to 6 yrs . I kept them feeding onion juice for (twice a week) for last25 yrs .now I am adding garlic and Apple cider vin ...keep up with good work and I am out of here by saying ...HAPPY NEW HAIR 2016 to all your viewers
 

rainbowblue

New Member
Τους 2-3 πρωτους μηνες εβαζα μερα παρα μερα καστορελαιο και το γνωστο μας μειγμα. Εδω και 2 μηνες βαζω μονο το μειγμα. Σε γενικες γραμμες ειμαι ευχαριστημενος στην ποιοτητα της τριχας και του δερματος αλλα δεν εχω δει ακομα το μεγαλο boost. Ισως τωρα να αρχιζει να παιρνει μπροστα...
 

MELA

Member
Rainbowblue απο τριχοπτωση πως πας; Και υπολοιποι, σας παρακολουθουμε στενα, μην νομιζετε το αντιθετο. Απλα οντως μας φρεναρει η μυρωδια. Εγω το σκεφτομαι αρκετα...
 
Rainbowblue απο τριχοπτωση πως πας; Και υπολοιποι, σας παρακολουθουμε στενα, μην νομιζετε το αντιθετο. Απλα οντως μας φρεναρει η μυρωδια. Εγω το σκεφτομαι αρκετα...
ΦΙΛΕ Η ΦΙΛΗ
MELA
Αν σε φρεναρει η μυρουδια,τοτε δεν διαβασες παραπανω τι εγραψα.
Απαντησα σε φιλους για το αιθεριο ελαιο πατσουλι.
Ειναι βαρυ ,αλλα καλυπτει την κρεμμυδοσκορδιλα.
Επειδη ειναι βαρυ,προσθεσα και αιθεριο ελαιο κανελλας.
Μπορω να σου πω,οπως και στους προηγουμενους φιλους ,οτι μοσχοβολησε ο τοπος.
Ανοιγα πρωτα τις πορτες και τα ποαραθυρα να ξεβρωμισει,αλλα τωρα τα κραταω κλειστα λογω του αρωματος χαχαχα.
Παντα υπαρχει λυση.
Και οσο για την αποτελεσματικοτητα αυτης της μεθοδου,,,δλδ κρεμμυδοσκορδομηλοξιδο με τα αιθερια ελαια που συμπληρωσα,νομιζω οτι κατι βλεπω.
Αν και σε ηλικια 54 χρονων,και μεταμοσχευση το 2006 που να πω την αληθεια,τωρα ειμαι στο σημειο του 2006.
Ασχετα αν μουλεγαν τοτε, οτι δεν θα πεσουν ποτε αυτα τα μοσχευματα.παραμυθια.
Τελως παντων.
Παει αυτο.
Ερχομαστε στο τωρα.
Δεν ξερω κατα ποσο θα πετυχει αυτη η μεθοδος.αλλα σαν να βλεπω τριχακια στην κορυφη.
Δεν νομιζω να ηταν αυτα πριν.
Εχω μια καμερα που ρυθμιζει και σε αποστασεις μισου ποντου.
Βλεπω τριχακια αλλα ειναι λευκα.
Επισης βλεπω τριχακια μπροστα,στο μετωπο,ελαχιστα.
Στο κεντρο του κεφαλιου,δεν βλεπω τιποτα.
Δλδ απο το μετωπο μεχρι την κορυφη.
Απο τοτε που εβαλα και αιθεριο κανελλας για την μυρουδια,οταν το βαζω,καιει αρκετα και πιστευω οτι δουλευει,γιατι η κανελλα οπως διαβασα,κανει πολυ καλο.
Εχω σημερα 49 μερες εφαρμογης,περιπου 7 εβδομαδες αν δεν κανω λαθος.
Πολυ νωρις ακομα για αποτελεσματα.
Θα συνεχισω και θα περιμενω οπως ξαναπα σε προηγουμενα ποστ.
Δεν θα το, βαλω κατω λογω μυρουδιας.
Με λιγα λογια την σκοτωσα.
Καλη συνεχεια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

rainbowblue

New Member
Rainbowblue απο τριχοπτωση πως πας; Και υπολοιποι, σας παρακολουθουμε στενα, μην νομιζετε το αντιθετο. Απλα οντως μας φρεναρει η μυρωδια. Εγω το σκεφτομαι αρκετα...
Και απο θεμα τριχοπτωσης ειμαι ευχαριστημενος απλα δεν εχω το αποτελεσμα του σκωτσεζου.Οπως ειπα τους πρωτους μηνες εβαζα κι καστορελαιο και εκανα και dermapen αλλα τα σταματησα και τωρα εφαρμοζω σκληροπυρηνικα το κρεμμυδοζουμο χωρις αρωματα κι κορδελες...υπομονη μονο!
 

Ntoon91

Member
Εγώ δυστυχώς την σταμάτησα για 10 μέρες την θεραπεία, με κουράζει να φτιάχνω το μείγμα, κυρίως.
Όμως, θα το ξεκινήσω ξανά, γιατί δε μπορώ να αμφισβητήσω τα θετικά του.
Είδα και εγώ τριχάκια και πολύ καλύτερα ποιότητα τρίχας στον 1,5 μήνα που το χρησιμοποίησα.
(Δυστυχώς, μέχρι και την όγδοη ημέρα διακοπής η κρεμμυδίλα παρέμενε στο μαλλί και ας λούζομαι καθημερινά)
 

ria

Member
Εγώ δυστυχώς την σταμάτησα για 10 μέρες την θεραπεία, με κουράζει να φτιάχνω το μείγμα, κυρίως.
Όμως, θα το ξεκινήσω ξανά, γιατί δε μπορώ να αμφισβητήσω τα θετικά του.
Είδα και εγώ τριχάκια και πολύ καλύτερα ποιότητα τρίχας στον 1,5 μήνα που το χρησιμοποίησα.
(Δυστυχώς, μέχρι και την όγδοη ημέρα διακοπής η κρεμμυδίλα παρέμενε στο μαλλί και ας λούζομαι καθημερινά)

Ntoon91, δυστυχως η μυρωδια δεν φευγει και 1 μηνα να το σταματησεις στο λουσιμο θα μυριζει το χρησιμοποιουσαν οι γονεις μου και ξερω απο κει
 

cypress

Member
Τρείς έχετε απομείνει με τις σκορδαλιές; Σήμερα ήταν ένας (Έλληνας) στον ΗΣΑΠ που λες και είχε κάνει μπάνιο σε λιωμένο σκόρδο. Σχεδόν με πήραν τα δάκρυα, το δε βαγόνι υπέφερε. Δε φαντάζομαι να... :D
 
Ntoon91, δυστυχως η μυρωδια δεν φευγει και 1 μηνα να το σταματησεις στο λουσιμο θα μυριζει το χρησιμοποιουσαν οι γονεις μου και ξερω απο κει
ria
το σταματησες και συ;Ειπες το χρησιμοποιουν οι γονεις σου,ενω ειχα την εντυπωση οτι το χρησιμοποιουσες και συ.
 
Τρείς έχετε απομείνει με τις σκορδαλιές; Σήμερα ήταν ένας (Έλληνας) στον ΗΣΑΠ που λες και είχε κάνει μπάνιο σε λιωμένο σκόρδο. Σχεδόν με πήραν τα δάκρυα, το δε βαγόνι υπέφερε. Δε φαντάζομαι να... :D
cypress
Αμα ηταν μαλλισς,μαλλον θα τοτρωγε για την πιεση.
Τελικα ολοι τα παρατατε λογω μυρουδιας χαχαχα.
Εγω θαμαι μαλλον ο τελευταιος των Μοικανων.
 
  • Like
Reactions: ria
Μπλουζα