Nikos chif, fue, 1800 grafts, 11/10/2016

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Έχω βρει δύο avalon... Το ένα είναι Biotin b complex και το άλλο deep Moisturizing conditioner.
Και στο frezyderm μου βγάζει διάφορα και με μπέρδεψε. Δεν ξέρω ποιο από όλα..

Καθημερινό λουσιμο με αυτά που μας δώσανε στην κλινικη.Όταν τελειώσουν με οποίο σαμπουάν θέλουμε εμείς...
Είχα ρωτήσει για το αν προτείνουν κάποιο σαμπουάν και μου είπαν δεν προτείνουν.

θυμισε μου τι σαμπουαν σε δωσαν απο την κλινικη και για ποσο καιρο ειναι?και πως λουζεσαι?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikos chif

Active Member
θυμισε μου τι σαμπουαν σε δωσαν απο την κλινικη και για ποσο καιρο ειναι?και πως λουζεσαι?

Δύο σαμπουάν μου δώσανε... Octenisan cleaning με αυτό πρώτα και στο καπάκι με αυτό the scalp prescription
After transplant shampoo.
Μέχρι να τελειώσουν και μετά ότι θέλω εγώ. Δεν θυμάμαι όμως εάν μου είπαν μια η δύο φορές την ημέρα. Χμ..
 

salonikios30

Active Member
Mια φορα την ημερα, δεν ηταν μεγαλη επεμβαση κ δεν ειναι και καλοκαιρι να ιδρωνεις κ να μαζευει σμιγμα.Καλα αποτελεσματα και για εναν μηνα να εισαι προσεκτικος.
 

koumparos

Well-Known Member
Μην μασας αυτες ειναι γερες τριχες και θα επανερθουν σε ποσοστο πανω απο 90%,η φυτρωση της δευτερης σε τι ποσοστα θα κυμανθει να σε νοιαζει
 

nikos chif

Active Member
Μην μασας αυτες ειναι γερες τριχες και θα επανερθουν σε ποσοστο πανω απο 90%,η φυτρωση της δευτερης σε τι ποσοστα θα κυμανθει να σε νοιαζει

Μακάρι αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί μόνο σε εκείνο το κομμάτι ??? Δεξιά αριστερά βγήκαν κανονικά και στο κέντρο λείπει ένα κομματάκι... Ίδωμεν τι να πω
 

dimitris50423

Well-Known Member
niko γιατι δεν φαινονται οι παλαιοτερες φωτογραφιες που ανεβασες? τις σβηνεις? δεν εχει νοημα αν δεν φαινεται το πριν και η πορεια μιας μεταμοσχευσης.
αν χαθηκαν μονες τους ανεβασε τες αλλου πχ postimage.org και βαλτες παλι.
 

nikos chif

Active Member
niko γιατι δεν φαινονται οι παλαιοτερες φωτογραφιες που ανεβασες? τις σβηνεις? δεν εχει νοημα αν δεν φαινεται το πριν και η πορεια μιας μεταμοσχευσης.
αν χαθηκαν μονες τους ανεβασε τες αλλου πχ postimage.org και βαλτες παλι.

Δεν έχω σβήσει καμιά φωτογραφία μου!!! Δεν ξέρω γιατί γίνεται αυτό.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Νικο μην ανησυχεις οι τριχες που επεσαν ειναι γερες και θα επιστρεψουν.Εαν μιλαγαμε για περιοχη χτυπημενη απο την αα τοτε θα επρεπε να ανησυχουσες διοτι πολλες φορες οι πυκνωσεις σε τετοιες περιοχες επιταχυνουν την αα και οι αδυναμες τριχες χανονται προωρα και οριστικα.Γιαυτο οι κορυφαιοι γιατροι πιεζουν για φινα τουλαχιστον 6 μηνες και μετα μμ.Εισαι και στην χειροτερη περιοδο που οι τριχες πεφτουν σε τελογενη και εχεις αυτην την εικονα.
 

piros75

Well-Known Member
ανέβασε αν μπορείς ξανά τις φωτογραφίες σου από την αρχή μέχρι σήμερα χρησιμοποιώντας τη δυνατότητα συνημμένων που σου δίνει το φόρουμ για να έχουμε μια εικόνα... ευχαριστώ.
 

nikos chif

Active Member
3 μήνες παρα δύο μέρες.
Η κίνηση είναι 15αυγουστου στην Τσιμισκή ακόμα και νομίζω πως έχω ένα μικρό σοκ λοςς στον έναν απο τους δυο κροτάφους. Δε ξέρω μπορεί να είναι η ιδέα μου.
Σίγουρα έχω και ένα μικρό σοκ λοςς μπροστά στα παλιά μεταμοσχευμενα. Είναι νωρίς ακόμα... Υπομονή.

https://scontent.fath3-1.fna.fbcdn....=9590f6ecdde68b09cf73af10f1d2b9c4&oe=58793667

https://scontent.fath3-1.fna.fbcdn....=84984760acfc4d0dc1d420eaa9bbe98d&oe=58782E92

https://scontent.fath3-1.fna.fbcdn....=d83e5b882c62a883008aef884b2fd304&oe=58795AC3
 
Μπλουζα