Nikos chif, fue, 1800 grafts, 11/10/2016

nikos chif

Active Member
Καλησπέρα στην ομάδα.
Ήρθε και η δική μου σειρά επιτέλους να κάνω μμ και να λύσω το πρόβλημα μου. Σας διαβάζω εδώ και 4 χρόνια και αυτό με βοήθησε να συλλέξω της κατάλληλες πληροφορίες για της μμ. Μετά από πολύ σκέψη αποφάσισα να κάνω την μμ στην Κύπρο και στην hdc...
Κάποια στιγμή θα ανεβάσω φωτογραφίες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
καλη επιτυχια φιλε. περιμενουμε φωτογραφικο υλικο. την εχεις κανει την επεμβαση η ειναι προγραμματισμενη να γινει?
 

nikos chif

Active Member
Ευχαριστώ παιδιά.. Μακάρι να πάνε όλα καλά. Να σας πω ότι αυτήν είναι η δεύτερη που θα κάνω... Το 2007 έκανα την πρώτη εδώ στην Ελλάδα. Τυχερός στην ατυχία μου που δεν με σφαξανε, με αποτέλεσμα μέτριο αλλά υποφερτό.Το πρόβλημα μου είναι hairline.Θα ανεβάσω φωτογραφίες σύντομα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikos chif

Active Member
Η πρώτη φωτογραφία μην σας μπερδεύει.... Απλά την έβαλα για να έχετε ολοκληρωμένη εικόνα. Επίσης δεν είναι παλιά η φωτογραφία,είναι σημερινή. Απλά κρύβω τα "σκουπίδια" κάτω από το χαλί :'( B-) :p :p

Λοιπόν, τα μπράτσα είναι μεταμοσχευμενα πριν από 9 χρόνια. Όπως βλέπετε άνοιξα προς τα μέσα και έμεινε η βραχονησίδα.
 

nikos chif

Active Member
Εμενα όλες οι φωτό με μπερδεύουν....



Εδώ είμαι για να σε ξεμπερδέψω φίλε μου. Τι ακριβώς σε μπερδεύει ???

Η πρώτη δείχνει ότι με αυτό το χτένισμα δεν φαίνεται το πρόβλημα. Οι άλλες φωτογραφίες με άλλο χτένισμα, δείχνει που είναι το πρόβλημα.
 

Flosk

Well-Known Member
Πολυ σκοτεινες οι φωτο φιλε αλλα φαινεται να ειναι πολυ ευκολη η περιπτωση σου. Πιστευω θα σε σενιαρει πολυ καλα ο Μαρας..
 

nikos chif

Active Member
Πολυ σκοτεινες οι φωτο φιλε αλλα φαινεται να ειναι πολυ ευκολη η περιπτωση σου. Πιστευω θα σε σενιαρει πολυ καλα ο Μαρας..


Εγώ από τον υπολογιστή ειδικά την δεύτερη και την Τετάρτη της βλέπω μια χαρά. Οι άλλες δύο είναι λίγο σκοτεινές.
Νομίζω στης η 2 και η 4 δείχνουν καθαρά το πρόβλημα.

Από τον στόμα σου και στου Μαρα το αυτί flosk.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Πολυ σκοτεινες οι φωτο ειδικα η 1η δεν φαινεται τιποτα. Αν θες βαλε σε εξωτερικο χωρο να δουμε πως ειναι. Απο οτι μπορει να φανει εχεις μικρο προβλημα. Μια χαρα θα πας.
 

nikos chif

Active Member
Πολυ σκοτεινες οι φωτο ειδικα η 1η δεν φαινεται τιποτα. Αν θες βαλε σε εξωτερικο χωρο να δουμε πως ειναι. Απο οτι μπορει να φανει εχεις μικρο προβλημα. Μια χαρα θα πας.



Ή πρώτη έτσι κι αλλιώς είναι το χτένισμα τέτοιο που δεν θα έβλεπες το πρόβλημα. Απλά την έβαλα για να έχετε μια γενικότερη εικόνα της κατάστασης. Η 2 και η 4 φαίνεται... Τουλάχιστον εγώ στον υπολογιστή της βλέπω καθαρά.
Θα προσπαθήσω να βάλω και άλλες κάποια στιγμή.
 
Μπλουζα