Nigios,fue,λίγδα-santo,1600 grafts 11/09/17

dimitris50423

Well-Known Member
αν βλεπαμε μονο την πρωτη φωτογραφια το τελικο αποτελεσμα θα ηταν εντυπωσιακο. εφοσον την εβαλε απο μονος του ομως ο φιλος δεν βλεπω δολο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nigios

New Member
Αυτες τις φωτο εβγαλα με το κινητο μου κ αυτες μονο ειχα.Το αν υπηρχε δολος ρε φιλος θα το καταλαβαινες αν ειχα κανει μια γαμαουα παρουσιαση με νουμερα κ τιμες οπου ολα θα τα παρουσιαζα υπεροχα αλλα οπως βλεπεις δεν ηταν!!!!Αυτο εζησα αυτο εγραψα και αν και δεν το εγραψα στο πρωτο ποστ αν με ρωταγες τωρα για τον πονο που τραβηξα με τις τοπικες δεν θα το ξαναεκανα οποτε αν χρειαστω δευτερη μμ με βλεπω να παιρνω αγκαλια τα ξυραφακια να τελειωνω εκτος κ αν μεχρι τοτε εχει βγει καμια μεθοδος που σου γλυφουν την καραφλα κουταβια κ βγαζεις τριχες!!!:p:D
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ακομη και οι πιο εμπηροι την πατανε.
Εδω βλεπουμε εναν φαλακρο τελειως και μετα εμφανιζεται με μαλλι πριν κανει μεταμοσχευση.
Πολλα περιεργα μυστηρια που δινουν τροφη για σκεψη.
 

nigios

New Member
Κανενα μυστηρια γιατι σου ειπα οτι ηταν απο το κινητο.Οταν ξαναπαω κ παρω κ τις επισημες θα δειτε κ το πριν με το μετα.Ξαναρωταω γιατι δενμου απαντησε καποιος.Επειδη ειμαι σε φαση χασιματος κιλων,ποσο καιρο μετα την επεμβαση μπορω να ξεκινησω ελαφρια γυμναστικη τυπου περπατημα κ αεροβια???
 

nigios

New Member
Μπα βαρος χανω καιρο εχω παει απο τα 92 στα 84κ θελω να φτασω αυτα που ημουνα τα 78.Δεν εκανα γυμναστικη μονο περπατημα καθε απογευμα 5 χλμ γι'αυτο λεω να συνεχισω ή οχι ακομα.
 

Stripar

Established Member
Κανενα μυστηρια γιατι σου ειπα οτι ηταν απο το κινητο.Οταν ξαναπαω κ παρω κ τις επισημες θα δειτε κ το πριν με το μετα.Ξαναρωταω γιατι δενμου απαντησε καποιος.Επειδη ειμαι σε φαση χασιματος κιλων,ποσο καιρο μετα την επεμβαση μπορω να ξεκινησω ελαφρια γυμναστικη τυπου περπατημα κ αεροβια???

Φίλε μου,
όλες οι σοβαρές κλινικες παραδίδουν στους ασθενείς τους μετά την λήξη του χειρουργείου,
μεταχειρουργικές οδηγίες.

Και ο.κ εσένα δέν σου δώσανε αντίστοιχες,
δέν είχαν ούτε την επαγγελματική ευθηξία να σε ενημερώσουν έστω προφορικά τι πρέπει να προσέξεις και τί να περιμένεις το επόμενο διάστημα?

Σε άφησαν ξυπόλητο σττα αγκάθια?

Απορώ...
 

Stripar

Established Member
Κανενα μυστηρια γιατι σου ειπα οτι ηταν απο το κινητο.Οταν ξαναπαω κ παρω κ τις επισημες θα δειτε κ το πριν με το μετα.Ξαναρωταω γιατι δενμου απαντησε καποιος.Επειδη ειμαι σε φαση χασιματος κιλων,ποσο καιρο μετα την επεμβαση μπορω να ξεκινησω ελαφρια γυμναστικη τυπου περπατημα κ αεροβια???

Φίλε μου,
όλες οι σοβαρές κλινικες παραδίδουν στους ασθενείς τους μετά την λήξη του χειρουργείου,
μεταχειρουργικές οδηγίες.

Και ο.κ εσένα δέν σου δώσανε αντίστοιχες,
δέν είχαν ούτε την επαγγελματική ευθηξία να σε ενημερώσουν έστω προφορικά τι πρέπει να προσέξεις και τί να περιμένεις το επόμενο διάστημα?

Σε άφησαν ξυπόλητο σττα αγκάθια?

Απορώ...
 

nigios

New Member
Φιλε μου,
φυσικα και μου δωσανε και προφορικα και γραπτως αλλα προτιμω να ρωτησω κ καποιον που εχει ηδη κανει μμ κ να μου πει κ εκεινος αν ειχε καποιο προβλημα ή οχι.Και εγω εχω κανει χειρουργειο που ο γιατρος μου ειπε σε μια βδομαδα ξεκινα προπονησεις αλλα αν με ρωτησεις τωρα θα σου πω πως καλυτερα να περιμενα αλλες 2 βδομαδες.

Γενικα στα σχολια βλεπω μια εστιαση στις κλινικες κ οχι στον ασθενη κ δεν το λεω μονο για εσενα το λεω διαβαζοντας γενικα νηματα εδω μεσα. Ρωτας κατι κ αμεσως γινεται επιθεση για την κλινικη ενω ουσιαστικα οι ερωτησεις γινονται για την γνωση των παλαιοτερων ασχετα με το τι σου εχει πει η κλινικη. Νομιζω για εμας τους ποιο νεους ςδω μεσα εισαστε η δευτερη γνωμη γι'αυτο κ ξαναρωταμε πραγματα ασχετα με το τι μας λενε οι γιατροι για να μας μεταδωσετε την γνωση σας.

Εν κατακλειδι,δωστε μας φωτιση κ σε εμας τους νιουφιδες!!!!!:D:D:D:D:D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
Την φώτιση συνήθως την ζητάει κάποιος αγαπητέ nigios προκαταβολικά , έτσι ώστε να οδηγηθεί στις αποφάσεις του.
Νομίζω στην περίπτωσή σου είναι πλέον αργά!

Καλή συνέχεια
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Ακριβως nigios...ετσι οπως νιωθεις εσυ ένιωσα κ γω.ειναι απλα καποιοι εδω μεσα που δεν εχουν τροπους κ σου ορμάνε λες κ εκανες καποιο εγκλημα η τους έβλαψες προσωπικα με το να πας σε μια ελληνικη κλινική η που δεν εχεις διαδακτορικο στην μμ.ευτυχως φυσικα που υπαρχουν και καποια αξιόλογα ατομα και γνωστές που σε κρίνουν κ κατακρίνουν με ομορφο τροπο .
 

anargiros88

Well-Known Member
Αυτο γίνετε για δυο λογους .
Ειτε η επιθεση ειναι απο παλιο μελος γνωστη του αντικειμένου που επειδη εδω και πολλα Χρόνια τα ματια του διαβασαν πολλα και με αυτο τον τροπο προσπαθει να προσγειώσει στην πραγματικότητα το μελος που παρουσιαζει την μ.μ .
Ειτε η επιθεση γίνεται απο βαλτο μελος αντιπαλης κλινικης που ψαχνει απλα για να χαλασει το νημα της παρουσιασης .
Κανενας δεν εχει Προσωπικά με τον αλλον ! Ολοι εδω για το ιδιο προβλημα ειμαστε .
Επισης μην τα περνεται ολα τις μετρητής καμια φορα ο γραπτως λογος παρεξηγητε .
 

Stripar

Established Member
Σωστός!

Να προσθέσω και εγώ ένα ακόμα λόγο :

Το ότι συνήθως διαμαρτύρονται τα "θύματα" των κλινικών , όπου λόγου του συναισθηματικού δεσίματός τους με τον γιατρό- κλινική είτε αδυνατούν να δούν το λάθος τους , είτε λόγου του αντρικού "εγώ" προσπαθούν βλακωδώς να το υποστηρίξουν!.

Είναι ελάχιστες οι περιπτώσεις που είχαν το ψυχικό σθένος και ωριμότητα να αναγνωρίσουν τα λάθη τους βλέπε @Bruno και αρκετούς άλλους...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εγω ρε παιδια το μονο που λεω πιο ηρεμα και οχι τετοια πόρωση .λες κ εγω δεν θελω το καλυτερο για μενα .λες κ πεταω τα χίλιαρικα για πλακα και μου περισσεύουν .εννοειτε οτι τωρα καθε μερα διαβαζω τα παντα απο δω μεσα κ θα συνεχισω να ρο κανω μεχρι να κλεισω χρονο και να κανω την μμ.να αποκτώ γνώσεις και το σημαντικότερο να ηερω τι να απαιτήσω και απο ποιον.θεωρω παρα πολυ χρήσιμο το φόρουμ και εργαλείο για μας τους παθων.μην αλλαξει αυτο .
 

Stripar

Established Member
θα πρέπει ομως Γιώργο να μην διαμαρτύρεστε και εσείς όταν σας λένε την ωμή αλήθεια και δεν σας χαϊδεύουν τα αυτιά.

Όντως η αλήθεια πονάει αλλά μόνο έτσι γίνονται όλοι σοφότεροι , ακόμα και από τα λάθη καμία φορά...
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Εμένα προσωπικα αν με ρωτας δεν εχω κανενα μα κανενα θεμα οσο κ σκληρά μου μιλησει καποιος .ισα ισα ισα αυτο θα με βοηθησει στο αμεσο μελλον .εχει ομως σημασια ο τροπος που τα λες γιατι στην τελικη δεν κρέμεται κανενας απο κανενός τ αρ@@@@α.γνωμες γνώσεις κ απόψεις ανταλαζουμε θελω να πιστευω βοηθώντας ο ενας τον αλλον.
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ακριβως nigios...ετσι οπως νιωθεις εσυ ένιωσα κ γω.ειναι απλα καποιοι εδω μεσα που δεν εχουν τροπους κ σου ορμάνε λες κ εκανες καποιο εγκλημα η τους έβλαψες προσωπικα με το να πας σε μια ελληνικη κλινική η που δεν εχεις διαδακτορικο στην μμ.ευτυχως φυσικα που υπαρχουν και καποια αξιόλογα ατομα και γνωστές που σε κρίνουν κ κατακρίνουν με ομορφο τροπο .

Ρε συ Giorgos τώρα μιλάς για τον stripar που έχει προσφέρει τα περισσότερα στο φόρουμ εδώ και χρονιά και έχει ξεστραβώσει πολύ κόσμο.
Λίγο respect τουλάχιστον για κάποια παιδιά εδώ μέσα και δεν έχει να κάνει αυτό που λέω με το νέος και παλιός.
 

tasos33

Well-Known Member
Εμένα προσωπικα αν με ρωτας δεν εχω κανενα μα κανενα θεμα οσο κ σκληρά μου μιλησει καποιος .ισα ισα ισα αυτο θα με βοηθησει στο αμεσο μελλον .εχει ο ομως σημασια ο τροπος που τα λες γιατι στην τελικη δεν κρέμεται κανενας απο κανενός τ αρ@@@@α.γνωνες γνώσεις κ απόψεις ανταλαζουμε θελω να πιστευω βοηθώντας ο ενας τον αλλον.
Μετά απο χρόνια στο φόρουμ κατάλαβα πως πχ. ο λογος του @Stripar είναι ανεπαρκής , όχι ως προς την πληροφορία φυσικά.
Πρεπει ειδικα στους νέους να είμαστε πιο σκληροί και όχι μονο να μην χαιδευουμε τα αυτιά αλλά να τα δαγκωνουμεε.
 
Μπλουζα