Mikegad, fue, μπίρου 2415 grafts, 10-11/11/2016

mikegad

Well-Known Member
10η-11η μέρα είχα μια έξαρση για κάποιο λόγο...
πλέον είναι νορμάλ αυτό που βλέπω να πέφτει και μεγαλώνουν κανονικά τα υπόλοιπα

στο 15νθήμερο θα βάλω φώτο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mikegad

Well-Known Member
Οι φωτογραφίες είναι προ 2 ημερών ,δηλαδή ακριβώς στο 15νθήμερο.
Κάπως πιο έντονη τριχόπτωση είχα στην 10η και 11η μέρα.
Μετά ο ρυθμός μειώθηκε πάλι
 

Συνημμένα

  • 1 day 15.JPG
    1 day 15.JPG
    2 MB · Προβολές: 1,853
  • 2 day 15.JPG
    2 day 15.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 786
  • 3 day 15.JPG
    3 day 15.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 809
  • 4 day 15.JPG
    4 day 15.JPG
    2 MB · Προβολές: 834
  • 5 day 15.JPG
    5 day 15.JPG
    2 MB · Προβολές: 824

mikegad

Well-Known Member
Και σε πιο νορμάλ συνθήκες (χωρίς το φλας δηλαδή).
Χωρίς το φλας η δότρια δείχνει μια χαρά.Πρέπει να κολλήσεις για να δεις κοκκινίλα
 

Συνημμένα

  • 6 day 15.JPG
    6 day 15.JPG
    1.7 MB · Προβολές: 782
  • 7 day 15.JPG
    7 day 15.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 753
  • 8 day 15.JPG
    8 day 15.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 754
  • 9 day 15.JPG
    9 day 15.JPG
    2 MB · Προβολές: 799

naruto

Well-Known Member
Καλη συνεχεια Mike
πιστευω θα πας πολυ καλα και θα μεινεις ευχαριστημενος.
Αυτο που δεν μπορουσα να μην παρατηρησω ειναι το εξης,και στο εχουν ξαναπει νομιζω:
Τα τριγωνακια στα temples ερχοντε πολυυυυ μπροστα,σχεδον στο υψος των φρυδιων και μετα κανουν αποτομα προς τα πισω.Με αποτελεσμα να υπερτονιζετε η M σχεδιαση της hairline,περισσοτερο απο οσο ειναι πραγματικα.Στη θεση σου θα τα ξυριζα καθε 2-3 μερες ωστε να φαινοντε πιο καθετα τα temples σου;).
Ενα παιδι στη δουλεια που εχει και αυτος ιδια hairline αυτο κανει και φαινετε καλυτερος μπορω να πω.Λεπτομερεια μεν αλλα
 

mikegad

Well-Known Member
Thanks naturo!!Mακάρι να πάει καλά φίλε μου.
Τα temples δεν με ενοχλούν.Ίσα ίσα στενοχωριέμαι γιατί αυτό που χει μείνει είναι χνουδάκι κατά κύριο λόγο που σημαίνει πως αργά η γρήγορα θα με αποχαιρετήσουν.Όπως το βλέπω στον καθρέπτη είναι σαν να σπάει την μεγάλη έκταση του κούτελου. Αν φύγουν και αυτά θα φαίνεται το κούτελο μου 4 στέμματα :)
Όχι μόνο δεν θα τα ξύριζα λοιπόν αλλά αν είχα επάρκεια σε grafts θα έριχνα και εκεί για να δυναμώσουν.Ίσως όχι μέχρι εκεί μπροστά αλλά σίγουρα θα έβαζα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
καλη συνεχεια mike.. τωρα οτι και να δεις μη σε απασχολει.. μετα τους 2,5 μηνες που θα αρχισουν να ξεπεταγονται θα αρχισει να δειχνει.. ;)
 

Flosk

Well-Known Member
Ωραία καθαρή δουλειά φαίνεται να εχει γινει ρε Mike. Φοβάμαι για τα δικά σου πιο πισω όμως που φαίνεται να σε χαιρετάνε. Καλή δύναμη man!!!
 

alexandros _athens

Active Member
Καλησπέρα φίλε, παρακολουθώ το νήμα σου εδώ και καιρό και εύχομαι να πάνε όλα καλά και όπως ακριβώς τα θέλεις. Σίγουρα γνωρίζεις κ ο ίδιος πως είναι πολύ νωρίς για οποιοδήποτε συμπέρασμα και ίσως είμαι απ τους λιγότερο ειδικούς εδώ μέσα για να τολμήσω οποιαδήποτε "πρόβλεψη". Απλά, επειδή κ εγώ έκανα τον Απρίλιο με γιατρό την Μπίρου έχω να σου πω πως μέχρι στιγμής είμαι πολύ ικανοποιημένος απ τη δουλειά που έχει γίνει και όλα δείχνουν πως το τελικό αποτέλεσμα θα αγγίξει τις προσδοκίες μου. Είναι πολύ νωρίς ακόμα, μην αγχώνεσαι καθόλου. Νομίζω πως σε αυτή την ιστορία, το άγχος είναι κακός σύμμαχος. Απόλαυσε το και θα δεις πως όταν ξεκινήσει η φύτρωση, θα νιώσεις άλλος άνθρωπος. Εύχομαι ότι καλύτερο!
 

mikegad

Well-Known Member
Σας ευχαριστώ όλους!!!

dimitris έτσι είναι φίλε.Ηξερα πως θα πέφταν σιγά σίγα οπότε περιμένω.

P70 καλή συνέχεια και σε εσένα!!Και μην ξεχνάς περιμένουμε και τις φώτο σου ,όποτε θες εσύ βέβαια.

Flosk άστα να πάνε....για 6άρης πάω οπότε στο μέλλον ότι έμεινε με βλέπω να βάζω Β ζώνη και να χω το κρόουν να φεγγοβολάει.

alexandos αν εξαιρέσεις ένα 2ήμερο που μου φάνηκε κάπως περίεργο άγχος δεν είχα ,ούτε έχω.Απλά προσέχω και ότι είναι να γίνει θα γίνει.Η Μπίρου μου άφησε και μένα πολύ καλή εντύπωση κατά την διαδικασία ,οπότε μένει να δούμε και το αποτέλεσμα.Καλή συνέχεια και σε εσένα και εύχομαι το αποτέλεσμα να ξεπεράσει της προσδοκίες σου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

P70

Active Member
P70 καλή συνέχεια και σε εσένα!!Και μην ξεχνάς περιμένουμε και τις φώτο σου ,όποτε θες εσύ βέβαια.

Πλησιαζει η μερα, ειμαι 4,5 μηνες ηδη, θεωρω οτι κοντα στο 6μηνο θα κανω μια πληρεστατη ενημερωση καθως εχω υλικο ανα χρονικη περιοδο. Ειλικρινα οι 2 πρωτοι μηνες ειναι οι χειροτεροι και θελει υπομονη. απο 3ο και μετα αρχιζουν να φτιαχνουν τα πραγματα, φαντασου αν σου δειξω φωτο απο 2 μηνες, θα πεις παει αυτος καραφλιασε εντελως, αλλα δεν ειναι ετσι, αλλαζει η εικονα! καλη δυναμη!
 

mikegad

Well-Known Member
Πλησιαζει η μερα, ειμαι 4,5 μηνες ηδη, θεωρω οτι κοντα στο 6μηνο θα κανω μια πληρεστατη ενημερωση καθως εχω υλικο ανα χρονικη περιοδο. Ειλικρινα οι 2 πρωτοι μηνες ειναι οι χειροτεροι και θελει υπομονη. απο 3ο και μετα αρχιζουν να φτιαχνουν τα πραγματα, φαντασου αν σου δειξω φωτο απο 2 μηνες, θα πεις παει αυτος καραφλιασε εντελως, αλλα δεν ειναι ετσι, αλλαζει η εικονα! καλη δυναμη!

Ωραίος P70...τουλάχιστον φαίνεται πως δεν πας να ρίξεις εξαφανιζόλ όπως οι περισσότεροι.
Καλή συνέχεια και σε εσένα σου εύχομαι!!
 

P70

Active Member
Ωραίος P70...τουλάχιστον φαίνεται πως δεν πας να ρίξεις εξαφανιζόλ όπως οι περισσότεροι.
Καλή συνέχεια και σε εσένα σου εύχομαι!!

Ουτε για αστειο. Θα ενημερωσω κανονικοτατα, για να βοηθησω οσους σκεφτονται την λυση της μεταμοσχευσης. Γι αυτο υπαρχει και το φορουμ αλλωστε, για να ενημερωνομαστε περα απο τα αποτελεσματα "καταλογου" που μας δειχνουν στις κλινικες.
 

mikegad

Well-Known Member
Χθεσινές φωτογραφίες στον 1 μήνα ακριβώς.
Τις έβγαλα κάπως βιαστικά και ίσως κάποιες να μην είναι και οι καλύτερες δυνατές
 

Συνημμένα

  • 1 month 1.JPG
    1 month 1.JPG
    1.9 MB · Προβολές: 723
  • 2 month 1.JPG
    2 month 1.JPG
    1.7 MB · Προβολές: 620
  • 3 month 1.JPG
    3 month 1.JPG
    2 MB · Προβολές: 625
  • 4 month 1.JPG
    4 month 1.JPG
    1.3 MB · Προβολές: 615
  • 5 month 1.JPG
    5 month 1.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 627
  • 6 month 1.JPG
    6 month 1.JPG
    2 MB · Προβολές: 666

Adriano

Well-Known Member
Οι χειρότερές σου φωτογραφίες είναι οι καλύτερες πολλών. Μάλλον έχεις καλή κάμερα. Ξεκίνησε η άχαρη περίοδος. Υπομονή. Πιστεύω ότι θα πας καλά.
 

mikegad

Well-Known Member
Άχαρη δεν λες τίποτα..πάλι καλά που είμαι σχετικά σκουρόχρωμος και δεν φαίνεται έντονα η κοκκινίλα.
Επίσης ξέχασα να αναφέρω πως χθες έκανα και την πρώτη εφαρμογή μινόξ.
Θα βάζω 1 φορά την μέρα και κυρίως για το κρόουν
 

P70

Active Member
Φυσιολογική εικόνα Mike, είπαμε θέλει υπομονή στην αρχή.
Καλη συνεχεια!
Μινοξ Κιρκλαντ που βρισκεις;
 
Μπλουζα