Larioso,fue, 3910 grafts, 14-15/01/2016

tasos33

Well-Known Member
,larioso αυτή η φωτογραφία σου στους δυο μηνες κ δέκα μέρες είναι όπως πρεπει,αν μπορεις την επόμενη φορά βάλε τέτοιες, ήθελα να σταθώ στο γεγονος οτι στους 2μηνες κ 15 μέρες π larioso έχει διατηρήσει πολλά μμ μοσχεύματα, κάτι που έχουμε ξαναδεί και αλλες φορες στις περιπτωσεις του βεκρη
 

Συνημμένα

  • tmp_11760-IMG_0284_opt-340265549.jpg
    tmp_11760-IMG_0284_opt-340265549.jpg
    36.5 KB · Προβολές: 668
  • tmp_11760-192-1459363523-2abff3666caeb3a472a8b666280b5250896301926.jpg
    tmp_11760-192-1459363523-2abff3666caeb3a472a8b666280b5250896301926.jpg
    64.5 KB · Προβολές: 643

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LARIOSO

Active Member
Μαλιστα. Βλεποντας την φωτογραφια σου προ μεταμοσχευσης και πως εισαι τωρα δεν θα ελεγα οτι απλα πας καλα. Θα ελεγα οτι η φυτρωση σου εχει πιασει κοκκινα και γεμισες μαλλια. Δεν μπορω να φανταστω κατι καλυτερο απο αυτο που βλεπω. Και εχει ακομη μεχρι το 8 μηνο φυτρωση. Νομιζω το τελικο αποτελεσμα θα εντυπωσιασει. Βαλε ξανα καμια φωτο πως ησουν προ μμ μονο 1 υπαρχει στο photo alboum
Δημητρη ειμαι διακοπες μολις επιστρεψω θα βαλω γιατι εχω καποιες πριν τη μμ.
 

LARIOSO

Active Member
αερατε θα βαλω και καλιτερες αφου το εχω ξανακανει απλα βαζω και καποιες απο την καθημερινοτητα με το κινητο οι οποιες εχουν αξια πιστευω να βλεπει ο κοσμος που πρακολουθει.
 

naruto

Well-Known Member
Kαλυψες ολο μεχρι πισω,κ το crown δηλαδη?
Η το αφησατε για μετα?
Η δοτρια πως ειναι μετα απο τοσο μεγαλη επεμβαση?
 

LARIOSO

Active Member
Kαλυψες ολο μεχρι πισω,κ το crown δηλαδη?
Η το αφησατε για μετα?
Η δοτρια πως ειναι μετα απο τοσο μεγαλη επεμβαση?
Ναι το καλυψα όλο με τη μια μεχρι πισω αλλα το crown δεν ειχε κατεβει απο πισω ηταν ψηλα και το πιασαμε.Τωρα η δοτρια απ οτι μου ειπανε εχει να δωσει ακομα περιπου 2000 με 2500 graft αποκει και περα απο θεμα ομοιογενειας μπορεις να δεις φωτο απο τις 45 μερες που ειχα βαλει οταν ηταν κοντο το μαλλι.
 

dimitris50423

Well-Known Member
αυτο που πηγες να κανεις σου βγηκε και με το παραπανω. με 2 συνεδριες καλυψες ολο το κεφαλι και εχεις πολυ καλη φυτρωση.
Εδω θα πω εξαιρετικο αποτελεσμα για 6μηνο σε σχεση με το πως ησουν.
βλεπουμε επισης οτι ενω εβαλες 4000 μοσχευματα εχεις πολυ ικανοποιητικη φυτρωση.
δεν παιζει αυτο που λεμε για το αιματολογικο δυκτιο αν θα τα στηριξει κτλ.
να ξερεις εχεις ακομη να δεις βελτιωση. εσυ πως νιωθεις βλεποντας φωτογραφιες σου παλιες?
 

LARIOSO

Active Member
Nαι Δημητρη παει καλα ακομη συνεχιζεται η φυτρωση ,τωρα στο θεμα αιματολογικου πιστευω οτι συντελουνται πολλοι παραγοντες για μια επιτυχης φυτρωση οπως πχ τσιγαρο,στρες,φυσικη κατασταση κ.α απο κει και περα βλεπουμε οτι και οι μεγαλες επεμβασεις μπορουν να εχουν επιτυχια,τελος στο πως νιωθω ειναι καταπληκτικο και ειναι οτι πιο ομορφο δωρο εχω κανει στη ζωη μου για μενα.
 

koumparos

Well-Known Member
Πας πολυ καλα φιλε μου απο θεμα φυτρωσης και εχεις 2 μηνες καλους ακομα.Καλη συνεχεια και ευχομαι να πυκνωσει ακομα περισσοτερο.:)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
ή διαφορα είναι πολύ μεγάλη.χαίρομαι φίλε και μακάρι να συνεχίσει και να πάει ακόμα καλύτερα..που νομίζω θα πάει.;) τώρα γι αυτό που λέτε παιδιά για τις μεγάλες συνεδρίες εγώ δεν συμφωνω..όσο μεγαλύτερη συνέδρια,τόσο δυσκολότερο.εδώ έχουμε άδειο κεφάλι σχετικά και οκ επεξε μπάλα πιο ανετα ο γιατρός..όχι ότι δεν παίζει αυτό που λέμε για το αιματολογικο δίκτυο,είναι ανακρίβεια αυτό.τέτοιες επεμβάσεις είναι 50-50 σε αυτούς που έχουν μαλλιά ειδικά..ωραίες φωτό με ήλιο εβγαλες!;) τις επόμενες που θα βάλεις ελπίζω να τα έχεις κουραστεί λιγάκι και ριχτα λίγο μπροστά τα μαλλιά να τα δούμε και με άλλο χτένισμα.καλή συνέχεια man.!
 

LARIOSO

Active Member
ή διαφορα είναι πολύ μεγάλη.χαίρομαι φίλε και μακάρι να συνεχίσει και να πάει ακόμα καλύτερα..που νομίζω θα πάει.;) τώρα γι αυτό που λέτε παιδιά για τις μεγάλες συνεδρίες εγώ δεν συμφωνω..όσο μεγαλύτερη συνέδρια,τόσο δυσκολότερο.εδώ έχουμε άδειο κεφάλι σχετικά και οκ επεξε μπάλα πιο ανετα ο γιατρός..όχι ότι δεν παίζει αυτό που λέμε για το αιματολογικο δίκτυο,είναι ανακρίβεια αυτό.τέτοιες επεμβάσεις είναι 50-50 σε αυτούς που έχουν μαλλιά ειδικά..ωραίες φωτό με ήλιο εβγαλες!;) τις επόμενες που θα βάλεις ελπίζω να τα έχεις κουραστεί λιγάκι και ριχτα λίγο μπροστά τα μαλλιά να τα δούμε και με άλλο χτένισμα.καλή συνέχεια man.!
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
 

geok

Member
Μακάρι να έχεις 2500 grafts ακόμα.
Εννοείται ότι τα κρατάς για πολύ αργότερα larioso.
Είναι αλήθεια ότι είχες πολύ καλή δοτρια & πολλά πολυτριχα
3900 grafts με σύνολο 9100 τρίχες από ότι είδα τώρα έβαλες. Regaine foam έβαζες από τις 10 ημέρες?
Έχεις αλλάξει προς το καλύτερο & λογικά θα σε πάει ακόμα καλύτερα όταν βελτιωθεί η ποιότητα της τρίχας,Μπράβο !
 

aeratos28

Just aeratos
7200 grafts larioso δεν είσαι κανονικά..ο μέσος όρος μιας σχετικά καλής δοτριας είναι 4500grafts..τα 7200 είναι σχεδόν το διπλάσιο..και το θέμα είναι και το τι θα μείνει μετά πίσω.πως θα φαίνεται η δοτρια αν σου πάρουν τόσα grafts..μην το περνάτε έτσι απλό.;)
 
Μπλουζα