Larioso,fue, 3910 grafts, 14-15/01/2016

LARIOSO

Active Member
Λοιπον εβγαλα( δηλαδη με εβγαλαν) αυτες τις φωτο κοντρα στον ηλιο ελπιζω να ναι καλιτερες γιατι οντως και ο φιλος μου που με εβγαλε μου την ειπε για τις προηγουμενες.:(:rolleyes:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geok

Member
Πολύ καλύτερες φωτογραφίες, αν & Καλό θα ήταν να έβγαζες & 1 από πάνω.
Νομίζω ότι πας πολύ καλά & σίγουρα θα έχει να δώσει και άλλο τους επόμενους μήνες.
Μου δίνεις κουράγιο για να δω & Εγώ τα καλύτερα
Εσύ πως το βλέπεις σε σχέση με το θέμα που είχες.
Κάλυψη & πυκνωσή?
 

LARIOSO

Active Member
Πολύ καλύτερες φωτογραφίες, αν & Καλό θα ήταν να έβγαζες & 1 από πάνω.
Νομίζω ότι πας πολύ καλά & σίγουρα θα έχει να δώσει και άλλο τους επόμενους μήνες.
Μου δίνεις κουράγιο για να δω & Εγώ τα καλύτερα
Εσύ πως το βλέπεις σε σχέση με το θέμα που είχες.
Κάλυψη & πυκνωσή?
Το θεμα που ειχα δεν ηταν θεμα αλλα ασχημο θεαμα που απλα ειναι μια αναμνηση πλεον.Η φυτρωση πιστευω πηγαινει καλα το μονο που με καιει λιγακι ειναι οτι αργει στην hairline αλλα απο οτι λενε οι παλιοτεροι εδω αργει περισσοτερο η φυτρωση εκει.Υπομονη να δουμε τους επομενους μηνες τι θα γινει .
 

geok

Member
Μπράβο φίλε, έχω την εντύπωση ότι η φύτρωση στο crown αργεί.
Ενώ η κλινική στην hairline με την μινοξιδίλη δίνει boost στην hairline & γενικά μπροστά.
Καλή συνέχεια στην φύτρωση, τα καλύτερα εύχομαι
 

Adriano

Well-Known Member
Λοιπον εβγαλα( δηλαδη με εβγαλαν) αυτες τις φωτο κοντρα στον ηλιο ελπιζω να ναι καλιτερες γιατι οντως και ο φιλος μου που με εβγαλε μου την ειπε για τις προηγουμενες.:(:rolleyes:

Φιλαράκο. Είναι πολύ ωραίο και φυσικό το αποτέλεσμα μέχρι στιγμής. Είμαι χαρούμενος για σένα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Πολυ καλα φιλε. Η hairline οντως δινει στο τελος σε αρκετους οπως και σε μενα. Μπραβο εχεις αλλαξει ηδη σε σχεση με το πριν. Να προσεχεις τον ηλιο τωρα το καλοκαιρι
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μην συνεχίζετε, τα προηγούμενα μηνύματα θα διαγραφούν.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LARIOSO

Active Member
Το πρώτο μου μπάνιο με μαλλιά μετά από 14 χρόνια .Ο άνθρωπος αν θέλει κάτι πραγματικά όλα γύρω του θα συντελέσουν να γίνει το όνειρο του πραγματικότητα.Αξια ανεκτίμητη.Φ ωτο κόντρα στον ήλιο.
 

leas

Well-Known Member
το πιο θετικό απο όλα είναι οτι είσαι χαρούμενος.,μπράβο ελπίζω να δώσει κ άλλο.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
LARIOSO καμια σχεση με το πριν.. ειδα πως ησουν πριν στο photo gallery. ξερω ποσο χαρουμενος εισαι με αυτο που βλεπεις καθε μερα στον καθρεφτη. και ακομη δεν τελειωσε 5-6-7 μηνα εχεις να δεις επιπλεον φυτρωση..
μην παιρνεις αερα με τον ηλιο. εγω μετα απο 1 χρονο βγαινω ανετα στον ηλιο και παλι παραλια δεν θα κατσω μια ωρα στον ηλιο.
επισης ωραιο και το χτενισμα ολα προς τα πισω.. αλλος ανθρωπος εγινες.. ;)
 

LARIOSO

Active Member
LARIOSO καμια σχεση με το πριν.. ειδα πως ησουν πριν στο photo gallery. ξερω ποσο χαρουμενος εισαι με αυτο που βλεπεις καθε μερα στον καθρεφτη. και ακομη δεν τελειωσε 5-6-7 μηνα εχεις να δεις επιπλεον φυτρωση..
μην παιρνεις αερα με τον ηλιο. εγω μετα απο 1 χρονο βγαινω ανετα στον ηλιο και παλι παραλια δεν θα κατσω μια ωρα στον ηλιο.
επισης ωραιο και το χτενισμα ολα προς τα πισω.. αλλος ανθρωπος εγινες.. ;)
Σ ευχαριστώ Δημητρη ,στον ήλιο μόνο τη φώτο έβγαλα μετά μόνο με καπέλο δεν κυκλοφορω αλλιώς
 
Μπλουζα