Larioso,fue, 3910 grafts, 14-15/01/2016

LARIOSO

Active Member
Για να υπαρχει και μια εικονα με τους γιατρους του Β.Εγω εκανα με τη Μαρια.Παντως ολες ειναι κουκλαρες χαχα
 

Συνημμένα

  • b team.jpg
    b team.jpg
    149.3 KB · Προβολές: 859

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris50423

Well-Known Member
η μαρια τουμπανο larioso. εγω εκανα με την αντωνια η οποια μου εβαλε τα μοσχευματα και στο χειλος. ειναι καλη σε μμ στο προσωπο. εχει βαλει αρκετα γενια απο οτι μου ειχε πει..
 

aeratos28

Just aeratos
τι ωραία μωρακια είναι αυτά ρε ? εμένα μάγκες όλες μου αρέσουν..είναι κακό??χαχαχα πως μπορεί να χαρακτηριστώ άραγε?ως λυγουρης?ας είναι δεν με νοιάζει!γενικά αυτό το πρόβλημα είχα πάντα..μου αρεσαν όλες!χαχαχα:eek::D:p
 

zafi1988

Member
η μαρια τουμπανο larioso. εγω εκανα με την αντωνια η οποια μου εβαλε τα μοσχευματα και στο χειλος. ειναι καλη σε μμ στο προσωπο. εχει βαλει αρκετα γενια απο οτι μου ειχε πει..
Επιτρεπετε σε νοσηλευτες;Γιατρος δεν πρεπει να το κανει;
 

zafi1988

Member
τι ωραία μωρακια είναι αυτά ρε ? εμένα μάγκες όλες μου αρέσουν..είναι κακό??χαχαχα πως μπορεί να χαρακτηριστώ άραγε?ως λυγουρης?ας είναι δεν με νοιάζει!γενικά αυτό το πρόβλημα είχα πάντα..μου αρεσαν όλες!χαχαχα:eek::D:p
Τρεις απ' αυτες που ειδα μολις σε φωτογραφιες ειναι απο τη σχολη μου.Να ξερεις πολυ μακιγιαζ πεφτει.Το θεμα δεν ειναι αυτο αλλα αν εχει δικαιωμα ο νοσηλευτης να σου βαλει τα γκραφτς στο κεφαλι.
 

aeratos28

Just aeratos
δεν πειράζει ρε άσε τα μακιγιάζ δεν με χαλάνε.!χαχαχα!δηλαδή zafi1988 είναι ίσα με εσένα 28 χρονων?? τωρα τι να πω λογικά εκπαιδεύονται καιρό και κάνουν αυτή τη δουλειά θέλω να πιστεύω,ιδέα δεν έχω όμως!
 

LARIOSO

Active Member
Νοσηλευτριες πρεπει να ναι και εκπαιδεύονται εκει τωρα ποσο καιρο δεν ξερω αλλα νομιζω η Αντωνια και η Χρυσανθη ειναι απο τις παλιες ενω η Μαρια πιο μετα.
 

dimitris50423

Well-Known Member
παιδια να μη χαλαμε και τον νημα του laroiso παντως απο οτι ειδα εχουν πολυ δουλεια στο βεκρη οσοι εκαναν μεχρι τωρα συνηθως εκαναν αλλα 2 η 3 ατομα. με εμενα εκαναν 2 ξενοι.. παιζει τρελο χρημα. παντως ειναι καλο νομιζω για μια κλινικη να κανει πολλα κεφαλια. αποκταει εμπειρια ολο το προσωπικο απο το να κανανε 2-3 τη βδομαδα.
η Αντωνια μου ειχε δειξει οτι ξερει πολλα γυρω απο τις μμ. σε ολες τις ερωτησεις μου απαντουσε και μου εξηγουσε. πρεπει να ειμαι ο μονος που εκανα μαζι της απο το φορουμ.
 

aeratos28

Just aeratos
χαχα χα α ρε larioso μου έφτιαξες το βράδυ.λέω της δικιάς μου κοίτα ποιες με περιμένουν που σου έλεγα, να πάω να μου φτιάξουν το μαλλί μπροστά.!μου έστειλαν και φωτο όλες μαζί με τα ονόματα τους.!χαχαχαχαχαχαχαχα καταλαβαίνεις τι άκουσα.!χαχαχα:D:D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LARIOSO

Active Member
χαχα χα α ρε larioso μου έφτιαξες το βράδυ.λέω της δικιάς μου κοίτα ποιες με περιμένουν που σου έλεγα, να πάω να μου φτιάξουν το μαλλί μπροστά.!μου έστειλαν και φωτο όλες μαζί με τα ονόματα τους.!χαχαχαχαχαχαχαχα καταλαβαίνεις τι άκουσα.!χαχαχα:D:D
αερατος που να δεις και την ρεσεψιον εκει ειναι οι τσολιαδες αχχαχα
 

dimitris50423

Well-Known Member
αερατε η δικια σου τι λεει για το θεμα μεταμοσχευση.. εμενα η δικια μου με παροτρυνε να το κανω χωρις να με πιεσει.. ευτυχως που το εκανε.

χαχαχα οντως εκει ειναι οι διμετρες laroiso.
 

zafi1988

Member
Τει πατρας νοσηλευτικη..Ναι 28.Παιζει ρολο ρε σεις δεν παιζει ,τη γκομενα την κρινεις αβαφτη οχι με 10 κιλα makeup.Για να ειμαι δικαιος παντως η Αντωνια ηταν καλη και αβαφτη .
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
εμένα με λέει κομπλεξικο,ότι δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο,σιγά το πράγμα,ότι έχω φάει κόλλημα κτλ,οτι δεν φαινεται ασχημο τιποτα και ότι αυτή δεν τη πειράζει..τό θέμα είναι ότι δεν θα το έκανα για κανέναν άλλον εκτός από την παρτη μου φίλε dimitris..έτσι δεν είναι??
 

dimitris50423

Well-Known Member
εμένα με λέει κομπλεξικο,ότι δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο,σιγά το πράγμα,ότι έχω φάει κόλλημα κτλ,οτι δεν φαινεται ασχημο τιποτα και ότι αυτή δεν τη πειράζει..τό θέμα είναι ότι δεν θα το έκανα για κανέναν άλλον εκτός από την παρτη μου φίλε dimitris..έτσι δεν είναι??

ετσι ειναι ακριβως φιλε μου. παω να κοιμηθω το μεσημερι η βραδυ και κοιταζω τον ευατο μου στον καθρεφτη στη ντουλαπα και ειμαι χαρουμενος που δεν εχω το προβλημα που ειχα. θυμαμαι που εκανα τα μαλλια μου ολα κατω και ενιωθα καλυτερα αλλα στην πραγματικοτητα παλι ειχα κενο και αν φυσουσε εξω ντρεπομουν που φαινονταν ολα.
αυτα τα ζουμε ολοι που εχουμε προβλημα με το μαλλι. και πρεπει να το κανουμε για εμας ασχετα αν η εικονα μας μας βοηθαει σε πολλα αλλα πραγματα.
η δικια μου εχει ξεχασει το πως ημουν και οταν της δειχνω φωτογραφιες παθαινει πλακα. ειμαστε πολλα χρονια μαζι και ειμαι ανετος μαζι της.
 

piros75

Well-Known Member
Πάντως εγώ δεν έχω ξαναδεί ιατρική πράξη να την κάνει νοσηλευτής και δεν εννοώ την τοποθέτηση αλλά κυρίως την εξαγωγή.
 

LARIOSO

Active Member
Τι να σου πω ρε piros δεν πιστευω να παιζει και μεγαλο ρολο το να εχεις ενα πτυχιο καποιας ειδικοτητας γιατρου και μετα να ασχολησε με την μμ ,αφου καν δεν το χεις σπουδασει και ουσιαστηκα απο καποιον αλλον μαθαινεις κατι καινουργιο.Σιγουρα καλιτερα αλλα θα προτιμουσα εναν καλο νοσηλευτη παρα εναν κακο γιατρο...
 
Μπλουζα