Larioso,fue, 3910 grafts, 14-15/01/2016

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mikegad

Well-Known Member
LAIROSO μπορείς σε παρακαλώ να βάλεις φώτο από την δότρια αμέσως μετά την επέμβαση για να δούμε από που πήραν μοσχεύματα.
Με μια πρόχειρη ματιά φαίνεται υπερβολικά αραιωμένο το πλαϊνό.Ειδικά σε τέτοιο μήκος μαλλιού δεν θα έπρεπε να φαίνεται τίποτα.
Πάνω φαίνεται να πηγαίνεις καλά αλλά με τέτοιες φωτο μην περιμένεις σοβαρά συμπεράσματα
 

LARIOSO

Active Member
εξω τις εβγαλα αλλα τωρα βλεπω οτι δεν εχουν αναληση μαλλον λογω σμικρινσης θα βγαλω κι αλλες με την αλλη μηχανη που ειχα στις προηγουμενες :)
 

aeratos28

Just aeratos
φίλε μία χαρά είσαι..καλά πάει παρά το μέγεθος της επέμβασης..μία χαρά και ακόμα έχεις δρόμο,στους 4 μήνες είσαι.φαίνονται πολλά να ξεπετάγονται ακόμα!
 

LARIOSO

Active Member
Πιστευω οτι εχει να δωσει αρκετα ακομα το μονο που με ζοριζει ειναι η περιοχη της hairline που παει λιγο πιο αργα απο τα υπολοιπα αλλα εχουν πεταχτει πολλα μικρα και εκει να δουμε φιλε aeratos28 τι θα γινει
 

aeratos28

Just aeratos
φίλε καλά δείχνει,μην τρελενεσαι.φαίνονται ότι υπάρχουν πολλά ακόμα να βγουν.για θυμησε μου λίγο,μπροστά πόσα εβαλες??
 

aeratos28

Just aeratos
νομίζω καλά είναι τα grafts,δείχνει ότι και εσένα θα σε πάει ωραία,καλή συνέχεια φίλε και αν ανεβασεις πάλι φωτο ανέβασε σε εξωτερικό χώρο..φωτό τύπου cvial αν έχεις δει..που δείχνουν πολύ καθαρές..όχι ότι δεν είναι καλές οι φωτό σου,καταλάβεις τι θέλω να πω.!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

LARIOSO

Active Member
ναι βαζω αφρο πρωι βραδυ μεχρι τον 5ο μου ειχαν πει αλλα πολυ ακριβος ρε φιλε αμαν μας γονατισαν..
 

Flosk

Well-Known Member
Πας πολυ καλα συναδερφε.. βαινεις σε πολυ καλο δρομο. Καλη συνεχεια στον αγωνα σου.
 

dimitris50423

Well-Known Member
πολυ καλος εισαι φιλε.. φαινονται τα τριχακια που βγαινουν παρα την οχι και τοσο καλη αναλυση. εχεις ακομη δυνατους μηνες φυτρωσης.. καλη συνεχεια και απο μενα. δειχνει παντως οτι θα παει καλα απο τωρα.
 
Μπλουζα