Larioso,fue, 3910 grafts, 14-15/01/2016

tasos33

Well-Known Member
andy θα ξαναπω και παλι, οτι δεν μηδενιζω το αποτελεσμα του λαριοσο, αντιθετως αλλαξε κατα πολυ την εικονα του, πιθανων και εγω στην θεση να ημουν ευχαριστημενος.

Aλλα δεν εγινε τουμπανο ουτε εγινε μια καταπληκτικη δουλεια, βλεπωντας το καθαρα σαν μμ και οχι συνδυαστικα με τα χρηματα που εδωσε

Ο γιατρος απο το βιντεο δεν ειναι ο λορεντζο αλλα ο φρειτας, για οικονομμια συζητησης θα συμφωνησω με την φινα που εγραψες οποτε σου παραθετω και το παρακατω βιντεο..

O ασθενης αυτος πηρε φινα, αλλα σε τι τον βοηθησε αφου στην ληπτρια δεν εχει παρα μονο χνουδι, αν εχει κιολας, προφανως την πηρε για να μην προχωρησει η αραιωση προς τα πισω.


Τασο πολυ δυνατο το αποτελεσμα που ποσταρες, αλλα η φινα που πηρε μετεπεμβατικα το τυπακι(δε ξερω αν την επερνε κ απο πριν) με αυτο το μαλλι θα μπορουσε να κανει θαυματα. Δε λεω πως δεν εκανε και ο γιατρος δουλεια, η σχεδιαση και η κατανομη ειναι αξιεπαινες...αλλα οκ, και η φινα απο διπλα συμμαχος για να μπει σε τετοια αραιωση. Ειμαι 99% σιγουρος οτι αυτο τον πελατη, χωρις φινα δε τον αναλαμβανε με τπτ...Γτ αν εμπαινε χωρις φινα και εχανε τα υφισταμενα, μετα μαλλον δε θα το ποσταρε το βιντεακι...επισης μου κανει εντυπωση αυτο που γραφει στην αρχη για την εξαγωγη, οτι εγινε motorized...νομιζα οτι κανανε αποκλειστικα manual εξαγωγη εκει και τοποθετηση με implanters...σχετικα με την περιπτωση του larioso, θεωρω πως εχει επιτευχθει αξιοπρεπης για τα δικα μου δεδομενα πυκνοτητα στα περισσοτερα σημεια που επενεβη. Δε νομιζω οτι μπορει να χαρακτηριστει τουμπανο, ουτε η hairline, ουτε το υπολοιπο κεφαλι, αλλα ισως ειναι το περιστατικο με την μεγαλυτερη αλλαγη εικονας στο φορουμ, σε σχεση με τα grafts ,που εβαλε και το προβλημα που ειχε.3800 gts(100 πηγαν στο strip νομιζω) για να καλυψει ολο το πανω μερος σχεδον...θεωρω πως κατι παραπανω και στην κλινικη που ποσταρες να πηγαινε δε θα επαιρνε με τα ιδια μοσχευματα. Πιθανως αν πηγαινε εκει, θα του κανανε πιο συντηρητικο σχεδιασμο hairline και θα κερδιζε ετσι σε πυκνοτητα, το αποτελεσμα. Αν ηθελε να καλυψει την ιδια περιοχη που καλυψε στον Βεκρη, θα ηθελε 6000 gts τουλαχιστον εκτιμω, δλδ περιπου 20000€ που δε ξερω αν τα ειχε(και τα μεν και τα δε)... Φυσικα αν τα ειχε και τα 2 και πηγαινε εκει θα επαιρνε εκτος συγκλονιστικου απροοπτου ασυγκριτα καλυτερο αποτελεσμα...Ομως για να τα λεμε τα πραγματα ως εχουν,εδω μεσα ειναι πολλα παιδια που μεχρι 3000-4000€ μπορουν να διαθεσουν μονο για ελλαδα δλδ, αλλοι μεχρι 6-7 με τα χιλια ζορια, αντε Κυπρο με...δανειακι...αποδεκτο, δεν ειναι θεμα επιπολαιοτητας ειναι θεμα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ. Θεμα επιπολαιοτητας για να μη πω βλακειας ειναι να εχεις λεφτα, να βγαζεις 10000 το μηνα, να εχεις να εχεις την ανεση να διαθεσεις 20000€ χωρις να βαλεις υποθηκη το σπιτι σου η να στερησεις κατι απο την οικογενεια σου, και να μη πας στο lorenzo, αλλα να πας στο Κολωνακι η ακομα στο hilton η στη Βουλιαγμενης, επειδη ακουσες καπου οτι "καλη δουλεια γινεται εκει, σε κανουν τζαμι", και ειδες και μια φωτο στο internet...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

andy.k

Active member
Respect θεικο αποτελεσμα...βεβαια και ο δημητρης παρομοιο θεμα ειχε και το διορθωσε με πολυ λιγοτερα gts...μπορει να μη πετυχε την ιδια πυκνοτητα και φυσικοτητα κατα πολλους, αλλα κατα αλλους, αν πεις πως στον ενα εδωσες 3000€ και στον αλλο 13000€, εεε οκ, θα σου πουν ειχες 10000€ για πεταμα? Οκ εμπειρο ματι σαφως αντιλαμβανεται τη διαφορα...μιλαω παντα και με οικονομικα δεδομενα γτ απλα ειναι πολυ σημαντικα...επαναλαμβανω οποιος εχει τη δυνατοτητα να δωσει τετοια ποσα πρεπει να παει καρφωτος σε γιατρους τετοιου επιπεδου. Εδω δε ξερω γτ πηρε φινα...προφανως για να επιβραδυνει πιθανη δευτερη μμ...δε το ειπα πριν για να αμφισβητισω τις ικανοτητες του φρειτας, το ειπα γτ οντως η φινα ηταν μαλλον απαραιτητη σε εκεινη την περιπτωση. Για το αποτελεσμα του larioso συμφωνουμε. Κι εγω ειπα πως δε το λες τουμπανο, απλα επιασαν τοπο τα μοσχευματα! Μηδενικες σχεδον απωλειες, αυτο ειπα.
 

tasos33

Well-Known Member
για να το συγκρινουμε με του Δημητρη η οποιου Δημητρη που ταιριαζουν σαν περιπτωσεις, θα πρπει να εχουμε πιο ακριβη στοιχεια, με κυριο αυτο των τ.εκ της ληπτριας, αν αυτος στον freitas οπως μου φαινεται εμενα εχει μεγαλυτερη ληπτρια , καλυψε παραπανω 20 τ.εκ * 45 graft πυκνοτητα =1000 αρα να η διαφορα μεταξυ τους.

Υποθετικα ειναι αυτα βεβαια, σε καθε περιπτωση ομως για να ξερουμε τι λεμε ενα τετοιο αποτελεσμα η πραγματικα εξαιρετικο και σαν σημειο αναφορας πρεπει να εχουμε τετοια αποτελεσματα.


Respect θεικο αποτελεσμα...βεβαια και ο δημητρης παρομοιο θεμα ειχε και το διορθωσε με πολυ λιγοτερα gts...μπορει να μη πετυχε την ιδια πυκνοτητα και φυσικοτητα κατα πολλους, αλλα κατα αλλους, αν πεις πως στον ενα εδωσες 3000€ και στον αλλο 13000€, εεε οκ, θα σου πουν ειχες 10000€ για πεταμα? Οκ εμπειρο ματι σαφως αντιλαμβανεται τη διαφορα...μιλαω παντα και με οικονομικα δεδομενα γτ απλα ειναι πολυ σημαντικα...επαναλαμβανω οποιος εχει τη δυνατοτητα να δωσει τετοια ποσα πρεπει να παει καρφωτος σε γιατρους τετοιου επιπεδου. Εδω δε ξερω γτ πηρε φινα...προφανως για να επιβραδυνει πιθανη δευτερη μμ...δε το ειπα πριν για να αμφισβητισω τις ικανοτητες του φρειτας, το ειπα γτ οντως η φινα ηταν μαλλον απαραιτητη σε εκεινη την περιπτωση. Για το αποτελεσμα του larioso συμφωνουμε. Κι εγω ειπα πως δε το λες τουμπανο, απλα επιασαν τοπο τα μοσχευματα! Μηδενικες σχεδον απωλειες, αυτο ειπα.
 

LARIOSO

Active Member
βαζω καποιες φωτο που ειχα βαλει αλλα χαθηκαν μαλλον κατι κανω λαθος στο ανεβασμα ...τις βαζω δοκιμαστικα να δω αν μεινουν να βαλω κι αλλες αν χρειαστει για να καλυψω καποια παιδια που μου στελνουν μηνυμα ...συγνωμη εκ των προτερων για την καθηστερηση..
 

Συνημμένα

  • IMG_0482_opt (1).jpg
    IMG_0482_opt (1).jpg
    28 KB · Προβολές: 849
  • IMG_0490_opt.jpg
    IMG_0490_opt.jpg
    30.2 KB · Προβολές: 875
  • IMG_0479_opt.jpg
    IMG_0479_opt.jpg
    33.8 KB · Προβολές: 860

dimitris50423

Well-Known Member
Τι να πω. Με αυτο που βλεπουμε απο τις φωτο επιασες το τζακποτ.
Αδειος μεχρι πισω και με 2 συνεδριες ξεμπερδεψες. Βαλε και αλλες φωτο να φανει καλυτερα η φυτρωση. Δεν ειναι πολυ καλες. Βαλε καμια πανοραμικη.
 

aeratos28

Just aeratos
Βασικά αν βάλεις αλλες φωτο ,να είναι φωτό όπως αυτές που ανέβασε ο mikegad τις τελευταίες η άλλων όπως cvial η dimitris50423 και κάνε και κανένα χτένισμα άλλο..βρεξτα και καντα προς τα πίσω και καμιά φωτό με μπροστά τα μαλλιά.καλά φαίνεται ότι είναι με αυτές τις φωτό τα μαλλιά αλλά καλό θα ήταν να δούμε και 5 λεπτομέρειες παραπάνω.
 

tasos33

Well-Known Member
an κανει ολα αυτα που λες εννοειται πως η εικονα θα αλλαξει πολυ , θα φαινονται πιο αραια η θα φαινεται κανα κενο, βεβαια το ζητουμενο ειναι μετα την μμ με το εναν η τον αλλον τροπο να δειχνει καλο το αποτελεσμα και ο φιλος το πετυχε αυτο πιστευω



Βασικά αν βάλεις αλλες φωτο ,να είναι φωτό όπως αυτές που ανέβασε ο mikegad τις τελευταίες η άλλων όπως cvial η dimitris50423 και κάνε και κανένα χτένισμα άλλο..βρεξτα και καντα προς τα πίσω και καμιά φωτό με μπροστά τα μαλλιά.καλά φαίνεται ότι είναι με αυτές τις φωτό τα μαλλιά αλλά καλό θα ήταν να δούμε και 5 λεπτομέρειες παραπάνω.
 

aeratos28

Just aeratos
Τασο εγώ δεν είπα ότι δεν το πέτυχε αυτό που ειπες..μία χαρά είναι πραγματικά.!απλά επειδή είμαστε φόρουμ,είπα να βάλει και τέτοιες φωτό ώστε να μπορέσουμε να δούμε και 5 λεπτομέρειες παραπάνω.να δούμε hairline,πως είναι χτισμένη κτλ και γενικά από διαφορετικές γωνίες και χτενίσματα.δεν το είπα ούτε περίεργα ούτε τίποτα.
an κανει ολα αυτα που λες εννοειται πως η εικονα θα αλλαξει πολυ , θα φαινονται πιο αραια η θα φαινεται κανα κενο, βεβαια το ζητουμενο ειναι μετα την μμ με το εναν η τον αλλον τροπο να δειχνει καλο το αποτελεσμα και ο φιλος το πετυχε αυτο πιστευω
 

tasos33

Well-Known Member
Τασο εγώ δεν είπα ότι δεν το πέτυχε αυτό που ειπες..μία χαρά είναι πραγματικά.!απλά επειδή είμαστε φόρουμ,είπα να βάλει και τέτοιες φωτό ώστε να μπορέσουμε να δούμε και 5 λεπτομέρειες παραπάνω.να δούμε hairline,πως είναι χτισμένη κτλ και γενικά από διαφορετικές γωνίες και χτενίσματα.δεν το είπα ούτε περίεργα ούτε τίποτα.
Το ξέρω οτι δε το ειπές περίεργα ουτε ύποπτα αλλά κι συ ψαχνεις ώρες ώρες κάτι πραματα:D:D
 

LARIOSO

Active Member
Παιδια γεια σας , ελπιζω να ειστε ολοι καλα, εδω και τρεις περιπου μηνες περναω πολυ δυσκολες στιγμες στα επεγγελματικα με αποτελεσμα να χασω την επιχειρηση μου και ως εκ τουτου το στρες και η στεναχωρια περασαν κατα πολυ τα ορια ,το θεμα λοιπον ειναι οτι τον τελευταιο καιρο βλεπω να αραιωνουν ξανα τα μαλλια μου υπαρχει περιπτωση να χανω τα μαλλια της μεταμοσχευσης?τι να συμβαινει?θα σας βαλω και φωτο σε λιγο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πολύ λυπάμαι Larioso, σου εύχομαι να το ξεπεράσεις γρήγορα. Ακόμα και σοκ λόγω στρες να έχεις πάθει πρέπει να επανέλθουν.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

LARIOSO

Active Member
Μακαρι Cvial σε ευχαριστω για το σχολιο ,τι να πω ..
 

Συνημμένα

  • IMG_0849.JPG
    IMG_0849.JPG
    994.3 KB · Προβολές: 630

dimitris50423

Well-Known Member
Γεια σου ρε laroiso. Κριμα ρε φιλε για την επιχειρηση αλλα κοιταξε εσυ να εισαι καλα. Ολα φτιαχνονται παλι αλλα η υγεια μας ειναι το σημαντικοτερο. Προσπαθησε να το ξεπερασεις με καποιο τροπο.
Για το μαλλι λογικα θα επανελθει μολις θα βρεις παλι τους ρυθμους σου.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έχεις κάποια αντίστοιχη πανοραμική πριν τα γεγονότα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

LARIOSO

Active Member
Μοιραζεσαι χαρα διπλη χαρα ,μοιραζεσαι τον πονο μισος πονος ,σ ευχαριστω Δημητρη ελπιζω νασαι καλα
 

Adriano

Well-Known Member
Larioso εποχική τριχόπτωση είναι μάλλον. Εύχομαι τα καλύτερα για την επιχείρησή σου.
 
Μπλουζα