Kwstakis, fue, λιόσης, 2500 grafts, 17-18/3/2015

kwsTakis

Active Member
γεια σασ,,θελω να μοιραστω την ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΙΚΗ παντα εμπειρια μου απο την μμ στην d,,i,ανηκω(η μαλλον ανηκα ,,χαχα ) στην 4 προσ 5 κλιμακα norwood, εκανα δυο συνεδριεσ την προηγουμενη βδομαδα σενα καλο περιβαλλον κ με εναν γιατρο αποτι μ φανηκε πολυ καταρτισμενο ,ολα πηγαν καλα αποτι μ παν οι γιατροι,,πιστευα πωσ θα ναι επιπονο(ειμαι κ λιγο φοβιτσιαρησ) αλλα τελικα δεν πονεσα,,,ειχαμε παρει την αποφαση με τουσ γιατρουσ μ πωσ θα δουλευαμε στη α κ β περιοχη και θαφηναμε το (crown) για μελλοντικα,,να παμε βημα βημα,,,(εμενα κατι μ λεει αυτο),,η δοτρια μ περιοχη δεν ηταν κ η καλυτερη,τοποθετησαμε περιπου 2500 grafts σενα συνολο 14 ωρων,,επισησ ο γιατροσ μ εκανε κ έγχυση πλάσματος(απο το ιδιοσ μασ το αιμα) σε καποια σημεια για να ενεργοποιησει κ καποια θυλακια ωστε να να αναπτυχθουν νεεσ τριχεσ . μεχρι στιγμησ μπορω να πω πωσ παω τελεια σε συνδυασμο βεβαια με καποια φαρμακακια..νοιωθω υπεροχα κ το αποτελεσμα στο στο κεφαλι μ πιστευω κ ευελπιστω θα ναι πολυ καλο,,,αναμενω τα νεα μ μαλλιααααα..

[Update: Οι συζητήσεις γίνονται εδώ]
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Corfu Rider

Active Member
Καλή επιτυχία στις νέες τρίχες Κωστάκης (όχι μόνο στην διαδικασία, αλλά στην ουσία, δηλ στο ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ).
Αν δεν είναι προσωπικό, γράψε σε παρακαλώ και πόσα χρήματα σου κόστισε η συνολική διαδικασία (θυλακια, φάρμακα, πλασμα) για να κάνω και εγώ κατι.. οικονομικούς υπολογισμούς και να διαπιστώσω εαν 'βγαινω' για μμ..
Τόσο γρήγορα φύτρωσαν τα νέα μαλλια? Η μήπως είναι τα θυλακια που 'δυναμωσαν' και δίνουν άλλη αίσθηση οπτικα?
Γιατί νομίζω ότι χρειάζονται 3 μήνες το ελάχιστο για να βγουν νέες τρίχες.. εκτός και εάν αυτό το πλάσμα τις ενίσχυσε..
Όταν μπορέσεις ανέβασε φωτο να έχουμε μια άποψη..
Πιστεύω ότι ΟΛΑ θα πάνε καλα))
Να είσαι θετικός και μια χαρά θα γινεις))
 

kwsTakis

Active Member
εννοειται πωσ δεν φυτρωσανε μαλλια,,μετα τισ 9 βδομαδεσ μου πε ο γιατροσ θα χω αποτελεσμα,,αναλογα με το ποσο γρηγορα σχηματίζονται οι τριχοειδείς αδένες γύρω από τα νέα τριχοθυλάκια,,απλα η αισθηση κ μονο οτι περιμενεισ να αναπτυχθουν οι νεεσ τριχεσ που εχουν τοποθετηθει σε κανουν αλλο ανθρωπο,,μακαρι να πανε ολα καλα,,,,σασ ευχαριστω για τισ ευχεσ κ βεβαια θα ενημερωνω το φορουμ για την πορεια μου
 
Τελευταία επεξεργασία:

Bouklas

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φιλε.
Δώσε μας κάποιες πληροφορίες, τι πυκνότητες μπήκαν και ποσο σου κόστισε όλο αυτό?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
καλη επιτυχια και απο εμενα φιλε.Ποιος γιατρος σου την εκανε?Αναμενω κ εγω φωτογραφιες σου.
 

βαγγελης

Active Member
Καλησπέρα!Καλα αποτελεςματα!Πως μπορώ να σου στείλω προσωπικό μήνυμα; Θέλω να σου κάνω κάποιες ερωτήσεις γιατί την Δευτέρα πάω κι εγώ
 

βαγγελης

Active Member
Ευχαριστώ!Ενοειτε πως θα ανεβάσω φωτογραφίες...Εχω ενημερώσει και την εταιρεία για αυτό, με ότι συνεπάγεται...
 
Μπλουζα