Johnnys, fue, λιόσης, 1174 grafts, 10/02/2016

dimitris50423

Well-Known Member
Johnny σε λιγες μερες θα κλεισεις 6 μηνες απο τη μμ. Οποτε μπορεσεις βαλε 3-4 φωτο να δουμε εξελιξη.

Τωρα στον wannabe που του ειπαν τιμη με την τριχα μπορει να βγαλει ακρη; δηλαδη αναλογα με το λογο τριχων που θα εχει θα κανουν επι τα μοσχευματα για να φτασουν 3000; γιατι δεν μιλανε με μοσχευματα;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimitris40

Active Member
Γεια σου φίλε,

1+2) Η προσφορά δεν ήταν συγκεκριμένη ανά τριχοθυλάκιο ή ανά τρίχα, μου είχανε πει οτι δεν έχω πολύ μεγάλο πρόβλημα, μου κάνανε μια εκτίμηση για το πόσες θα είναι (η οποία ήταν πολύ μετριοπαθής και τελικά μπήκανε περίπου 800 τρίχες παραπάνω) και μου είπανε οτι θα λυθεί με μια συνεδρία (μια μέρα). Μου είχανε πει οτι δε χρειάζομουν παραπάνω και αν ξαναχρειαστώ θα είναι σε μερικά χρόνια (τα μαλλιά που βάζεις δεν πέφτουνε, αλλά συνεχίζουν τα υπόλοιπα να αραιώνουν και να πέφτουν). Μου είχανε πει οτι η συγκεκριμένη προσφορά κοστολογείται ανά ημέρα και οτι θα ήταν υπερβολή να πάω για παραπάνω.

3) Έχει περάσει καιρός και το αποτέλεσμα είναι πάρα πολύ καλύτερο απ'ότι το περίμενα. Προσωπικά το θεωρώ τέλειο. Βέβαια πιστεύω οτι δεν είχα μεγάλο πρόβλημα και υψηλές προσδοκίες. Αυτή τη στιγμή πάντως δε φαίνεται να έχω κανένα θέμα (ίσως κάποιοι πιο έμπειροι εδώ μέσα ενδεχομένως να το καταλαβαίνουν ή να είναι πιο απαιτητικοί). Πάντως προσωπικά δε θυμάμαι το μαλλί μου τόσο πυκνό και σε αυτή την κατάσταση ούτε όταν ήμουν στα 20 μου και πρώτη φορά στη ζωή μου δε με ενδιαφέρει να χτενιστώ (γιατί όπως και αν είμαι, ακόμα και όταν ξυπνάω, μου αρέσει το μαλλί μου). Και ήμουν από τους τύπους που χτενιζόμουν και πάλευα με το μαλλί μου αρκετή ώρα γιατί δε μ'άρεσε... Φαίνεται πλέον τελείως φυσικό.

Προσωπικά τους εμπιστεύομαι και θα κάνω και PRP τον Σεπτέμβρη / Οκτώβρη γιατί ό,τι μου είπανε ήταν αυτό ακριβώς και αν χρειαστώ ξανά κάτι θα τους επιλέξω στο μέλλον. Από εκεί και πέρα αυτή είναι η δική μου εμπειρία και η κάθε περίπτωση είναι διαφορετική.

Θα κοιτάξω μήπως βάλω κάποια στιγμή φωτογραφίες, ίσως από Σεπτέμβρη (είμαι διακοπές τώρα και δεν είχα δει ιδιαίτερη "όρεξη" από κάποιον να δει το αποτέλεσμα γι'αυτό και δεν έβαλα πιο πριν).

Καλημέρα και απο εμένα johnny και σου εύχομαι να συνεχίσει να δίνει έτσι το αποτέλεσμα. Δείχνει ότι θα πάει πολύ καλά. Πάντως μέχρι τώρα είναι εντυπωσιακο, μακάρι να πάει έτσι και το δικό μου.
 
Μπλουζα