HDC Hair Clinic Cyprus - John_John1 - 3338 Grafts Strip 16/7/2012.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αρχιδ@@ μονο το μ@υνι μας δινει δυναμη και ενεργεια.Και κανα φραγκο στην τσεπη.:D
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Την βιταμίνη C στα τόσα mg μην την παίρνεις σε αναβράζοντα αλλά σε αργής αποδέσμευσης


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Η βιταμίνη C για να έχει καλύτερο αποτέλεσμα, για παρατεταμένο εφοδιασμό των ιστών πρέπει να παίρνεται σε ταμπλέτα βραδείας αποδέσμευσης όχι σε αναβράζοντα


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Θα τα τελιωσω αυτα εφοσον τα πηρα και απο την επομενη φουρνια θα παρω ταμπλετες.
 

crossfire

Well-Known Member
Τωρα θα δοκιμασω το dermaroller μονο του να δουμε αν κανει κατι δε εχω να χασω τιποτε εξαλλου κροουν δε εχω και πολυ τριχα
.

Τριχα μπορεί να μην έχεις αλλά μπορεί να βάλεις στο μέλλον όπως θα ήθελες και το λες συνέχεια .....
Δεν ξέρω τι προβλήματα μπορούν να δημιουργηθούν στο δέρμα ,ινωσεις κτλ,που να επηρεάζουν τη μελλοντική επιβίωση μοσχευμάτων.

Sorry που σου κόβω τα φτερά αλλά εγώ δεν θα έκανα ρολλερ αν σκόπευα να κάνω μεταμόσχευση στο μελλον....
Όπως και δεν κάνω γι αυτό ακριβώς το λόγο.

Ρώτα τον GOMI πως μπορείς να το χρησιμοποιήσεις χωρις να δημιουργηθούν τέτοια θέματα.

Αν βέβαια δεν σκοπευεις να κάνεις μεταμόσχευση,κανε ρολλερ άφοβα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τριχα μπορεί να μην έχεις αλλά μπορεί να βάλεις στο μέλλον όπως θα ήθελες και το λες συνέχεια .....
Δεν ξέρω τι προβλήματα μπορούν να δημιουργηθούν στο δέρμα ,ινωσεις κτλ,που να επηρεάζουν τη μελλοντική επιβίωση μοσχευμάτων.

Sorry που σου κόβω τα φτερά αλλά εγώ δεν θα έκανα ρολλερ αν σκόπευα να κάνω μεταμόσχευση στο μελλον....
Όπως και δεν κάνω γι αυτό ακριβώς το λόγο.

Ρώτα τον GOMI πως μπορείς να το χρησιμοποιήσεις χωρις να δημιουργηθούν τέτοια θέματα.

Αν βέβαια δεν σκοπευεις να κάνεις μεταμόσχευση,κανε ρολλερ άφοβα.

Ειχα αυτην την συζητηση με ενα φιλο σημερα λογο ινωσεις που λες και εσυ γιατι σιγουρα θα κανω μελλοντικη μεταμοσχευση εκει πισω..Μου κοψε τα φτερα και εσυ τωρα μου τα κοβεις δυο φορες οντως.
Δε εχω διαβασει το νημα του GOMI πανω στο θεμα αυτο.Λετε να μην αρχισω? χμμμμμ....
Θα ρωτησω και τον kappa.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

naruto

Well-Known Member
john
πετυχα σε ξενο forum την μεταμοσχευση σου ανεβασμενη απο την κλινικη.Αλλα μου εκανε εντυπωση οτι στις λεπτομερειες εγραφε οτι την εκανε ο δρ. Μαρας.Αλλοι γιατροι δεν σε ειχαν αναλαβει εσενα ή κανω λαθος?

Περιττο να σου πω οτι οι ξενοι στο λεγανε τα καλυτερα για το αποτελεσμα σου.''Τυχερος ο ασθενης,10 χροννια νεοτερος κλπ κλπ''
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
john
πετυχα σε ξενο forum την μεταμοσχευση σου ανεβασμενη απο την κλινικη.Αλλα μου εκανε εντυπωση οτι στις λεπτομερειες εγραφε οτι την εκανε ο δρ. Μαρας.Αλλοι γιατροι δεν σε ειχαν αναλαβει εσενα ή κανω λαθος?

Περιττο να σου πω οτι οι ξενοι στο λεγανε τα καλυτερα για το αποτελεσμα σου.''Τυχερος ο ασθενης,10 χροννια νεοτερος κλπ κλπ''

Ναι το εχω δει και εγω αποτι θυμαμαι ο adriano με το ειχε αναφερει και μου δωσε λινκ.
Ο Μαρας δεν με εκανε.Ο Καραγκουνης με τον βοσκο ηταν ισως ενοουσε το team του Μαρα.
Οσο για το τι σχολιαζουν δε το εχω προσεξει ποτε.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ενημερωση 4 χρονια μετα την μεταμοσχευση μου.Ολα Πηγαινουν καλα και σταθερα,ακομα και με την διακοπη της φινας 11 μηνες περιπου που την εκοψα.Σιγουρα αυτα τα 4 χρονια θα εχω μια πτωση απο τα μαμα μαλλακια αλλα δεν υπαρχει καποια τραγικη αλλαγη σε αυτο.
Ειμαι ευχαριστημενος που ενω περασαν 4 χρονια βλεπω μια σταθεροτητα και στα μεταμοσχευμενα και στα μαμα.


P7216308.JPG
P7216310.JPG
 

Utopia

Active Member
Στο κέντρο έτσι ήσουν John ή αραίωσες γιατί θυμάμαι ότι μόνο Crown είχες θέμα μετά τη μμ; Μήπως η φίνα σου κράταγε τίποτα μαμά μαλλιά; Πάντως πολύ φυσικό το αποτέλεσμα σου, κανείς δεν χαμπαριάζει ότι έκανες μμ, εκτός και αν ξέρουν το πριν... :D Άντε με το καλό να κλείσεις και το Crown να ξεμπερδεύεις!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ναι ετσι ημουνα στο κεντρο το εχω πει πολλες φορες θα ηθελα να ημουν πιο πυκνος εκει για να ειμαι ευχαριστημενος.
Η hairline ειναι τουμπανο ακομα.
β,γ ζωνη πιο αραιος οπως ημουν αλλα γ ζωνη που συνδεονται με κροουν εχω αδυναμα μαμα μαλακια που τα φοβαμαι στα επομενα χρονια.Εως τωρα μενουν και αυτα σε σταθερο σημειο.
 
Μπλουζα