HDC Hair Clinic Cyprus - John_John1 - 3338 Grafts Strip 16/7/2012.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ειμαι στους 7 μηνες διακοπη.Τωρα θα περιμενω εως το χρονο να δουμε τι θα γινει αλλα και παλι το να πεσουν καποιες μαμα τριχες με την διακοπη ισως να ειναι και λογικο αλλα εστω και ελαχιστες να επεσαν να μην κανει την διαφορα.Εαν μεινω ετσι για τα υπολοιπα 3-4 χρονακια ευχαριστημενος θα ειμαι.Μετα πρεπει να φτιαξω crown.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

leas

Well-Known Member
φίλε john john μια ερώτηση θέλω να σου κάνω ποσα γκράφτς πάνω κάτω χρειάζονται για να φτιάξει κανείς μια hairline σαν την δική σου.(προφανώς και είναι πιο σύνθετο θέμα για κάθε κεφάλι μέγεθος, τρίχα κτλπ ) Αλλά πάνω κάτω πόσα περίπου χρειάζονται με δεδομένο πως η περιοχή είναι γυμνή;
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εγω δε ξερω ποσα εχω ακριβως.Ξερω γω καμια 1700 ισως.
Μετα παιζουν πολλα ρολο.
 

nostimos

New Member
εμένα πάντως φαίνεται ότι έχεις κάνει μεταμόσχευση φίλε από την hairline. Ισως δεν πέτυχες υψηλή φύτρωση εκεί, δεν ξέρω. Αλλά πιστεύω ότι από κοντά θα φαίνεσαι λιγότερο πυκνός από ότι στις φωτογραφίες. Καλή συνέχεια
 

crossfire

Well-Known Member
εμένα πάντως φαίνεται ότι έχεις κάνει μεταμόσχευση φίλε από την hairline. Ισως δεν πέτυχες υψηλή φύτρωση εκεί, δεν ξέρω. Αλλά πιστεύω ότι από κοντά θα φαίνεσαι λιγότερο πυκνός από ότι στις φωτογραφίες. Καλή συνέχεια

Αφού ακούσαμε κι αυτο......
 

tasos33

Well-Known Member
Νοστιμε συμφωνω κανει μπαμ,ίσως η φυτρωση ίσως το σχεδιο κάτι φταιει.,όπως κ να χει Συμφωνώ εχεις δίκιο
 

nostimos

New Member
Εγώ αυτό που βλέπω από τις φωτος είναι ένα ''πειραγμένο'' αποτέλεσμα με styling, συγκεκριμένες γωνίες, φωτισμό και ίσως τόπικ. Εξάλλου, δύο τουλάχιστον μέλη έχουν συναντηθεί με το παιδί από κοντά (από ότι διάβασα) και είπαν ότι δεν είναι τόσο πυκνός όσο στις φωτογραφίες.
 

mikegad

Well-Known Member
Ισως δεν πέτυχες υψηλή φύτρωση εκεί,
Φίλε μου τις φωτογραφίες πως ήταν ο John πριν τις είδες;Είδες πόση έκταση κάλυψε;
Επίσης σε ορισμένα σημεία υπήρχαν μερικές μαμά τρίχες επομένως ο γιατρός θα έβαλε λιγότερα μοσχεύματα εκει.Ε μετά από τοσα χρόνια που έκανε την μεταμόσχευση λες να μην έχουν φύγει και κάποιες απο αυτές τις μαμά;

Πιστεύω πως σε ότι νήμα έχεις γράψει τα σχόλια σου είναι τέρμα άκυρα (και κατευθυνόμενα κατά τη γνώμη μου)
 

pithikas

Well-Known Member
@Mizerix θα ειχε τεραστια βαση αυτο που λες αν ο Γιαννης ηταν 25-30.... Δεν προσμετρησες οτι ειναι 37. Οπως επισης οτι επερνε γενοσημο φινα αρα αποψη μου μικρη διαφορα θα δει τωρα που την σταματησε. Μακαρι να του εξελιχθουν ολα καλα
Tι σχέση έχει που έπαιρνε γενόσημο; Τι εννοείς;
 

giodion

Member
Γιαννη γεια σου ρε φιλε. Στην σελιδα της HDC παρατηρησα οτι εχει κανει μμ ενας τυπος, ο οποιος εργαζεται εκει. Αυτον εσυ τον συναντησες?
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γιαννη γεια σου ρε φιλε. Στην σελιδα της HDC παρατηρησα οτι εχει κανει μμ ενας τυπος, ο οποιος εργαζεται εκει. Αυτον εσυ τον συναντησες?

Οχι κανεναν δε εχω συναντησει εκει,ουτε καν τον Μαρρα τον γιατρο δεν εχω ανταλαξει κουβεντα και προσφατα που πηγα να κανει ο salonikios30 μεταμοσχευση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Tόση διαφήμιση που τους έχεις κάνει κορνίζα έπρεπε να σου έχουν κάνει. Δε στο λέω ειρωνικά.

Απλα ειμαι απο τους λιγους που εκαναν εκει και γραφουν 5 χρονια στο φορουμ....ξερω οτι δε μιλας κακοπροαιρετα,αυτοι που θα μιλησουν τους καταλαβενεις πλεον....
 

tasos33

Well-Known Member
Αν είχε κανει κ το crown θα είχε σταματήσει να γράφει γιατί θα είχε ξεμπερδέψει,όσο μας τρώει ο καημός εδώ μέσα θα ξεροσταλιαζουμε παίδες...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γεια χαρα!!!
Μπηκε Ο Σεπτεβριος και ειπα να μπω λιγο δυναμικα σε καμια βιταμινη ενω τα ειχα παρατησει λιγακι ολα το καλοκαιρι εκτος τα Ω3.
Ξεκινημα απο 1 Σεπτεβριου.
1.Σιδηρος Solgar Gentle Iron 20 mg 1 Καψουλα Καθε πρωι με ενα μικρο γευμα. Τιμη Συσκευασιας 180 Καψουλες 20 ευρω
2.Βιταμινη C 1000mg 1 Ταμπλετα αναβραζον καθε μεσημερι. Τιμη Συσκευασιας 20 Tablets 5 ευρω.
3.Βιοτινη Solgar 1000mg 1 Καψουλα Μαζι Με Γευμα Το Μεσημερι. Τιμη Συσκευασιας 50 Καψουλες 9 ευρω.
4.Ω 3-6-9 Health Aid 2 Καψουλες καθε Βραδυ. Τιμη Συσκευασιας 90 Καψουλες 22 ευρω.
5.Δαφναιλεο,Ελαιο Δαφνης με Ηλιανθο & Βιταμινη Ε. 2 Φορες καθε 8 ημερες για 1-2 ωρες. Τιμη Συσκευασιας 8,50 Ευρω.

Επισης περιμενω να μου ερθει το Dermaroller 1 χιλιοστου Τιτανιου 192 Αγγιδες για να το δοκιμασω στο crown μου να δουμε τι γινεται. Η τιμη του στα 30 ευρω.



P9066699.JPG
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ρε τρελέ.!! χαχαχα πολύ πράγμα ρε!θα κάνουν λες τίποτα αυτά?λες να βοηθήσουν ?

Δεν ξερω αν συντηρησουν κατι το κανω και για τον οργανισμο και για το μαλλι.Πιο πολυ το ψυχολογικο μωρε οτι κανουμε κατι ξερω γω τι να πω.Το καλο ειναι οτι ειμαι σταθερος με το μαλλι το μεταμοσχευμενο και οτι μαμα εμεινε.
Τωρα θα δοκιμασω το dermaroller μονο του να δουμε αν κανει κατι δε εχω να χασω τιποτε εξαλλου κροουν δε εχω και πολυ τριχα.
Πρεπει να κανω και μια ενημερωση στα 4 χρονια,της φωτο της εχω βγαλει ηδη.
 
Μπλουζα