HDC Hair Clinic Cyprus - John_John1 - 3338 Grafts Strip 16/7/2012.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Οι φωτογραφίες ξεκινάνε από την 6 σελίδα και μετά.

Καλησπερα φιλοι μου,
Πανε 2 μηνες απο την επεμβαση μου 3400 Grafts(strip)...Μετα απο χρονια ψαξιμο Σε Γιατρους Θεσσαλονικης,Αθηνας και σε σαιτς κατεληξα Hdc..
Θεμα,Φωτογραφιες κτλ. Θα ξεκινησω Απο το σαββατοκυριακο που θα εχω και χρονο..

Προσοχή!!! Οι φωτογραφίες ξεκινάνε από την 6 σελίδα και μετά...Οι αρχικές χακαριστηκαν και τις ξανά τοποθέτησα από την 6 σελίδα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Leonidas

New Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Καλή επιτυχία John.Καλώς να τις δεχτείς τις καινούριες σου τρίχες. Περιμένουμε νέα σου.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Λοιπον φωτογραφιες πριν την μεταμοσχευση...


και φωτογραφιες μετα την επεμβαση....θα ανεβασω και στην πορεια και αλλες...εχουν περασει 67 μερες απο την επεμβαση μου...


Ευχαριστω για τις ευχες...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Ειμαι 33 χρονων και 1/2 ακριβως...Απο τις μονες θεραπειες που εκανα ηταν το 2006 για ενα 6μηνο σε μια κληνικη της θεσσαλονικης,και ενα 3 μηνο με αμπουλες κρεσινα,αλλα θελει πολλα λεφτα για θεραπειες και για παντα οποτε σταματησα....ουτε Rogain επερνα ουτε Φινα Ποτε...
Τωρα Αρχισα να περνω proscar 1/4 και rogain δεν ξερω εως ποτε θα τα χρησιμοποιω ομως και τη μου προτεινεται εσεις...
Η Ουλη μου ειναι 27 εκατοστα και παχος 1,2 χιλιοστα απο'τι με ειπαν..
Εχω αραιωση και στο ροξακι αλλα εκει δεν βαλαμε τιποτα απο grafts..


Billy_tramp είπε:
Θα μας βάλεις φωτογραφίες και απο τη δότρια να δούμε την ουλή?

Ναι θα βαλω και αλλες φωτο...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

H ουλη οσο διακρινεται,θα βαλω και τωρινη μετα 2 μηνες δηλαδη...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

John John ναι αμα μπορέσεις βγάλε και μια προσφατη, υπήρχε πόνος τις πρωτες μερες? ποτε έφυγε η κοκκινιλα ? και ποσο κοντα μπορεις να τα κουρεψεις ωστε να μην φαίνεται? Ευχαριστώ πολύ!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

kouklos10 είπε:
η ουλη ειναι μετα την επεμβαση??? τωρα πως ειναι??? ποσο σου κοστισε?
Η ουλη στην δευτερη φωτογραφια ειναι μετα 5 μερες,με κοστισε 2 ευρω το grafts ειχα παρει την προσφορα που εβγαλαν...Μολις εβγαλα φωτο ξανα την ουλη μετα 67 μερες δηλαδη σημερα...εχει ακομη κοκκινηλα η τομη αλλα εκλεισε τελειως...


Billy_tramp είπε:
John John ναι αμα μπορέσεις βγάλε και μια προσφατη, υπήρχε πόνος τις πρωτες μερες? ποτε έφυγε η κοκκινιλα ? και ποσο κοντα μπορεις να τα κουρεψεις ωστε να μην φαίνεται? Ευχαριστώ πολύ!
Πονο δεν ειχα ιδιαιτερα..τις 4-5 μερες ομως δεν μπορουσα να βολευτω καθολου και δεν κοιμομουν..παυσιπονα επερνα την πρωτη βδομαδα δεν πονουσα πολυ απλα με πηραζε λιγο το τραβηγμα στην τομη και το μουδιασμα το ειχα εως και 2 μηνες πισω στην τομη ομως οχι πλαγιος...τα εχω κοντα κουρεμενα πισω θα δεις σε λιγο και διαγραφεται λιγο,φενεται..θα δειξει ο καιρος σαυτο


Εμεινα 7 μερες στην κυπρο επισης...


Η ουλη μετα 67 μερες ειναι με φλας οσο καταφερα να τις βγαλω...Μολις τις τραβηξα..εχει ακομη κοκκινιλα απλα το φλας σε καποιες παραπλανει


φιλε Billy_tramp τοσο τα εχω κουρεμενα,αλλα οταν φυγει η κοκκινιλα θα τα κανω πιο κοντα γυρω γυρω..το πανω μερος του κεφαλιου με ενδιαφερει εξαλου


Επισης επηδει δεν ειμαι κομπλεξικους σαν μερικους μερικους,οποιος φιλος θελει να με δει απο κοντα,μπορει να ερθει στην πολη μου η να συναντηθουμε θεσσαλονικη στο Cosmos Αλλα θα με δωσει 20 ευρω για βενζινη...ειμαι απο γυρω πολη της θεσσαλονικης...και με βολευει Σαββατο η εκτος αν θελει να ερθει καποιος στην πολη μου μπορουμε να το κανονισουμε...Γιατι δεν κανονιζεται μια συναντηση οσοι ειναι απο θεσσαλονικη και τριγυρω πολεις να πουμε τις εμπειριες μας και να δουμε τα κεφαλια μας...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Βαζω και μια πανοραμικη 1 μερα μετα την επεμβαση...


John_John1 είπε:
Βαζω και μια πανοραμικη 1 μερα μετα την επεμβαση...

Εδω θα καταλαβετε την περιοχη που καλυψα καλυτερα...
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Ευχαριστούμε πολύ john john! Με ποια σκαλα είναι αυτο το κουρεμα;; Πάντως μια χαρα μου φαινεται η ουλη σε τοσο κοντο μαλλι!! ΜΕτα απο καιρο πιστευω που θα φύγει και η κοκκινίλα θα είναι τέλεια! 3 Οκτώμβρη έρχεται κ η σειρα μου!
 

scarface

Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

καλά αποτελέσματα φιλαράκο μου..εχουν πέσει τώρα δυο μήνες μετά όλα τα μοσχεύματα ή έχουν παραμείνει?πως πας?

αντε με το καλό billy...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Billy_tramp είπε:
Ευχαριστούμε πολύ john john! Με ποια σκαλα είναι αυτο το κουρεμα;; Πάντως μια χαρα μου φαινεται η ουλη σε τοσο κοντο μαλλι!! ΜΕτα απο καιρο πιστευω που θα φύγει και η κοκκινίλα θα είναι τέλεια! 3 Οκτώμβρη έρχεται κ η σειρα μου!
Νομιζω με 9 χιλιοστον θα σε γελασω...φευγεις και συ Για HDC?ποσα θα βαλεις?


scarface είπε:
καλά αποτελέσματα φιλαράκο μου..εχουν πέσει τώρα δυο μήνες μετά όλα τα μοσχεύματα ή έχουν παραμείνει?πως πας?

αντε με το καλό billy...

Και σε σενα επισης...επεσαν σχεδον ολα τρομαξα λιγο..λιγα ειχαν μεινει αλλα τωρα μετρησα τις μερες ακριβως..
Σημερα ειμαι στην 70 μερα και αρχισαν να ξεπεταγονται σιγα σιγα,αντε να δουμε..
Θα συντονηζομαστε μεσα βλεπω ειμαστε πολλοι στα κοντα που καναμε..
 

pavlos

Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

και εγω επαθα σοκ γιατι μεχρι τον μηνα στο λουσιμο ισα ισα που τα ακουμπουσα και την πρωτη νυχτα που ακουμπησα στο μαξιλαρι το πρωι στο λουσιμο ειδα καμια 200αρια τριχες στα χερια .
Στο 2 μηνα βλεπεις να βγαινουν?γρηγορα δεν ειναι ξερω απο τον 3 και μετα
 

Billy_tramp

Member
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Με 9 χιλιοστα ,νομίζω με 12 θα είσαι τέλεια και δεν ειναι και πολύ μακρυα.Θα βάλω 2700-2800, μολις γυρίσω θα ανοιξω θέμα με φωτος και τα πάντα!! 3 Οκτώμβρη ξεκινώ δεν λεώ ακομα το που για ευνόητους λόγους!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Μεταμοσχευση 3400 Grafts(STRIP) HDC 16-7-2012

Ναι Παυλε απο αυτες της μερες βλεπω να βγαινουν,πιστευω απο τον τριτο μηνα και μετα ακομα περισσοτερο,υπομονη για την ωρα και τηρηση πιστα των οδηγιων που μας εδωσαν..Ουτε γυμναστικη,ουτε ηλιος με εχει δει ακομη...σπιτι,δουλεια ειμαι μονο και ουτε καπελο φοραω μην κουραζω το κεφαλι...οταν πεσει ο ηλιος εμφανιζομαι και ουτε λακ ακομη και δεν βαζω...
Δεν θελω να χασω ουτε Grafts..
Φιλε Billy Καλη πορεια να εχεις περιμενουμε...
 
Μπλουζα