Hydralazine

pithikas

Well-Known Member
Μόλις το είδα στο hlt.
Αγγειοδιασταλτικό που ισχυρίζονται από την εταιρεία πως κάνει δουλειά.
Είδα κυκλοφορεί και στο Ελλάντα σε χάπια. Ο Γκόμι που χάθηκε να μας πει καμιά ιδέα;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
Απο το 2004 εχουν κανει καποια αναφορα στο hair loss talk, προφανως και δεν εχει αποτελεσμα οταν εχει συζητηθει τοσο παλια και δεν εχει ξανακουστει.

Ακομα δεν εφυγες απο το φορουμ ρε κουραδακο?
 

pithikas

Well-Known Member
Απο το 2004 εχουν κανει καποια αναφορα στο hair loss talk, προφανως και δεν εχει αποτελεσμα οταν εχει συζητηθει τοσο παλια και δεν εχει ξανακουστει.

Ακομα δεν εφυγες απο το φορουμ ρε κουραδακο?
χαχα που σαι μωρή τρελή εσύ;
Δεν έχω δει αναφορές αν και θέλω να το ψάξω για δοσολογίες που χρησιμοποίησαν, αν δε λες βλακείες ως συνήθως.:p
 

pithikas

Well-Known Member
χαχαχα Είσαι......Όντως το έψαξα και βρήκα ένα θέμα στο hlt όπου κάποιος που το δοκίμασε είχε αποτέλεσμα με τη χρήση του.
Μα είσαι τόσο αναξιόπιστος ρε Φριθίνκερ.Για κλωτσιές είσαι.χαχαχα
 

FreeThinker

Well-Known Member
Χαχαχα γελαω με την παρτη σου ρε κακομοιρη. Εισαι attention whore τελειως! Ας κανει ενα search οποιος θελει στο hair loss talk για τη μπουρδα που ανοιξες και θεμα κ ας μας πει αν το χουν συζητησει σοβαρα εκει. Να σαι καλα παντως με κανες και γελασα ρε παιδι της σφαλιαρας!:D
 

pithikas

Well-Known Member
Χαχαχα γελαω με την παρτη σου ρε κακομοιρη. Εισαι attention whore τελειως! Ας κανει ενα search οποιος θελει στο hair loss talk για τη μπουρδα που ανοιξες και θεμα κ ας μας πει αν το χουν συζητησει σοβαρα εκει. Να σαι καλα παντως με κανες και γελασα ρε παιδι της σφαλιαρας!:D
Ρε μαλάκα, πιτσιρικά, τι λες; Σε έβρισα εγώ; Κανάς μοντ παίζει ή τον έβαλε κανείς γνωστός για να πηδήξει το νήμα επειδή δεν γράφω για μεταμοσχεύσεις;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
στην αρχη ειχα μπαναρει μονο το freethinker μιας και αυτο ηταν το σωστο με την ελπιδα οτι θα σταματησει εκει η αντιπαραθεση,μετα και τους δυο.
να ξερετε χωρις προειδοποιηση θα μπαναρω παντα αυτον που ξεκιναει την φασαρια,μην νομιζετε οτι επειδη δεν επεμβαινω αμεσα οτι δεν βλεπω,περιμενω τα πραγματα να εξελιχνουν καποιες φορες
 
Μπλουζα