Heisenberg, fue, 2974 grafts, 4-5/1/2016

salonikios30

Active Member
πολυ καλα φιλος,ευγε!χαιρομαι για σενα!κ εχει να δωσει ακομα!βαλε αν μπορεις προφιλ μπροστα με τα μαλλια προς τα πισω να δουμε hairline
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

καλά φαίνεται να πηγαίνει.βάλε και μερικές άλλες φωτο όμως ρε φίλε γιατί πολλά πράγματα δεν μπορούμε να τα καταλαβουμε

Πες μου τι δεν καταλαβαίνεις να βάλω φώτο να σε βοηθήσω.

πολυ καλα φιλος,ευγε!χαιρομαι για σενα!κ εχει να δωσει ακομα!βαλε αν μπορεις προφιλ μπροστα με τα μαλλια προς τα πισω να δουμε hairline

Ευχαριστώ πολύ φίλε, εύχομαι και σε σένα καλή φύτρωση. Θα βάλω και hairline την επόμενη με βρεγμένο μαλλί χτενισμένο προς τα πίσω.
 

aeratos28

Just aeratos
ρε φίλε βγες έξω στο μπαλκόνι σου,όταν θα έχει ήλιο και βγάλε μερικές φώτο προφίλ,αλλά καθαρές.δες άλλων φωτογραφίες όπως του cvial ,danceworld κτλ και θα καταλάβεις τι λεω
 

tasos33

Well-Known Member
Πες τα αερατε, έεεεε αν είναι δυνατόν δηλαδή, για ρίξε καμια φωνη γιατί έχουμε χαλαρώσει τελευταίως, μου φαίνεται αν χαλαρώνει εσύ χαλαρώνει το φόρουμ ολοκληρο
 

aeratos28

Just aeratos
taso όταν λεω κάτι όμως όλοι μου την λένε.εννοείται ότι πρέπει να είμαστε χαλαροί αλλά οποίος ανεβάζει φωτο,ας ανεβάζει σωστές φωτο τουλάχιστον,για να είμαστε χαλαροί..δηλαδή εσύ από την παραπάνω φωτό του φίλου ρε tasos,τι καταλαβαίνεις??
Πες τα αερατε, έεεεε αν είναι δυνατόν δηλαδή, για ρίξε καμια φωνη γιατί έχουμε χαλαρώσει τελευταίως, μου φαίνεται αν χαλαρώνει εσύ χαλαρώνει το φόρουμ ολοκληρο
 

aeratos28

Just aeratos
οχι,γιατί ο φίλος μας με ρωτάει τι δεν καταλαβαίνω κιόλας για να με βοηθησει.!:confused: μόνο σαν ειρωνία και τίποτα αλλο πήρα την απάντηση του.
 

aeratos28

Just aeratos
λες να υπερβαλω ? το λεω με την έννοια ότι το λέει να με βοηθήσει με τρόπο ,ότι γιατί δεν καταλαβαίνεις?αφού είναι ξεκάθαρο,τι θέλεις δηλαδή να βάλω για να καταλάβεις τι εξελιξη έχω?αφού η φωτό αυτή είναι πολύ καλή.έτσι μου φάνηκε εμένα τουλάχιστον!λες να είναι υπερβολή?αν ναι πάω πασο
 
οχι,γιατί ο φίλος μας με ρωτάει τι δεν καταλαβαίνω κιόλας για να με βοηθησει.!:confused: μόνο σαν ειρωνία και τίποτα αλλο πήρα την απάντηση του.

λες να υπερβαλω ? το λεω με την έννοια ότι το λέει να με βοηθήσει με τρόπο ,ότι γιατί δεν καταλαβαίνεις?αφού είναι ξεκάθαρο,τι θέλεις δηλαδή να βάλω για να καταλάβεις τι εξελιξη έχω?αφού η φωτό αυτή είναι πολύ καλή.έτσι μου φάνηκε εμένα τουλάχιστον!λες να είναι υπερβολή?αν ναι πάω πασο

Επειδή σε έχω παρακολουθήσει σε πολλά νήματα δεν πρόκειται να μπω σε αντιπαράθεση μαζί σου. Υποσχέθηκα ότι θα ανεβάζω φωτογραφίες με την εξέλιξη κάθε μήνα και αυτό κάνω. Μέχρι τώρα δεν έχω αρνηθεί φωτογραφία σε όποιον ζήτησε με ευγενικό τρόπο. Τώρα αν δε σου αρέσουν εσένα (δε βλέπω κανέναν άλλο να παραπονιέται) και θέλεις να πάω σε studio για επαγγελματική φωτογράφηση λυπάμαι αλλά δεν πρόκειται.
 

salonikios30

Active Member
φιλος μην μπαινεις στην διαδικασια της αντιπαραθεσης.Σημασια εχει να εισαι ικανοποιημενος κ οσο μπορεις να ενημερωνεις με ρεαλιστικες φωτο να βλεπουμε τα + και τα - .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
οκ μία χαρά φωτο είναι τότε..αν θες ρίξε μία ματιά στις φώτο που έχουν ανεβάσει dimitris50423,danceworld,cvial,mikegad και δες τι δείχνουν τα παιδιά και σε τι συνθήκες και πώς είναι τα μαλλιά τους..εσύ τα έχεις ρίξει κάτω τα μαλλιά όλα,σαν να είναι χτενισμένα μπροστά και έβγαλε μία σχετικά θολή πανοραμική μέσα σε ένα δωμάτιο.αν πιστεύεις ότι αυτό που σου λέω το κάνω απλά για αντιπαράθεση και εσύ από μεριά σου έχεις ανεβάσει τις σωστές φωτό τότε τι να πω,μην βάζεις τίποτα άλλο..και δεν ξαναλεω κουβεντα φίλε,όπως νομιζεις
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
heisenberg βαλε μερικες φωτογραφιες φιλε μου απο διαφορετικες μεριες και καποιες με φλας η και σε εξωτερικο χωρο να ειναι πληρης η ανανεωση για το 5μηνο με μια φωτογραφια δεν βγαζεις ακρη.
στο λεω εγω που σε καθε ανανεωση γινοταν ενας ψιλοχαμος για να βαλω διαφορετικες φωτο απο αυτες που εβαζα και ομως εβαζα τις περισσοτερες φορες και αυτο που μου ζητουσαν.
μην παρεξηγεισαι επειδη ζητησε ο αερατος και αλλες φωτο. κανε και ενα χτενισμα πλαγια η ολα πανω να φανει η φυτρωση. ;)
 
Εντάξει παιδιά έχετε δίκιο, θα προσπαθήσω να βγάλω μερικές ακόμα σε εξωτερικό χώρο. Δυστυχώς δεν έχω καλή κάμερα και βγάζω με του κινητου.
Ζητάω συγγνώμη απο το φίλο aerato, ξέρω οτι δεν έχει κακή πρόθεση.
 
Καλημέρα σε όλους, πέρασαν 6 μήνες από την επέμβαση και ήρθε η ώρα για την ενημέρωση του νήματος. Η πρώτη φώτο είναι τραβηγμένη σε εσωτερικό χώρο αμέσως μετά το λούσιμο με βρεγμένο μαλλί τραβηγμένο πίσω ενώ οι άλλες 2 σε εξωτερικό χώρο με στεγνό.
 

Συνημμένα

  • IMG_20160711_221928_cropped.jpg
    IMG_20160711_221928_cropped.jpg
    638.3 KB · Προβολές: 473
  • IMG_20160712_074924_cropped.jpg
    IMG_20160712_074924_cropped.jpg
    1.3 MB · Προβολές: 495
  • IMG_20160713_075107_cropped.jpg
    IMG_20160713_075107_cropped.jpg
    1.4 MB · Προβολές: 478

salonikios30

Active Member
Ευχαριστουμε για τις φωτο :) .Ολα ειναι θεμα illusion.Εισαι ικανοποιημενος? Eχει να δωσει και αλλο γιατι hairline που ειναι μονοτριχα παντα καθυστερουν.
 

dimitris50423

Well-Known Member
αδερφε βαλε και μια φωτο χτενισμενα πισω τα μαλλια στεγνα.. δεν βλεπω καποια αξιολογη πυκνοτητα προς το παρον για τα 2974 μοσχευματα που εβαλες. δεν ηταν λιγα. και απο τις φωτογραφιες της πρωτης σελιδας προ μεταμοσχευσης ειχες και μαλλια στη μεση.. ελπιζω να εχει να σου δωσει κι αλλο τους επομενους μηνες.
αν θελεις βαλε μια φωτο πισω τα μαλλια στεγνα να φανει και η hairline γιατι ετσι καλυπτεται απο τα πισω..
εχεις ακομη μηνες και θα δεις βελτιωση.
και μια πανοραμικη με φλας επισης χρειαζεται για να φανει το αποτελεσμα.
 
  • Like
Reactions: tol

koumparos

Well-Known Member
Οι φωτο ειναι πολυ σκοτεινες και δε βγαζεις συμπερασμα.Η hairline ακομα ειναι αφαντη.
Ευχομαι να φταιει το κουρεμα(κοντο) και οχι η μειωμενη φυτρωση προς το παρον.
 

aeratos28

Just aeratos
δεν είναι και πολύ κοντό το κούρεμα φίλε koumparos.οι φωτό δεν είναι πολύ καλές και το χτένισμα.χρειάζεται να κάνει προς τα πίσω τα μαλλιά η προς τα πάνω και να βάλει καλύτερες φωτο.αυτό μονο
 
Μπλουζα