Haris, fue, 2387 grafts, 08/06/2016

naruto

Well-Known Member
Απο 5-6 άτομα αυτό διαβάζω συνέχεια. Ακόμα και μέσα σε νήματα άλλων κλινικών, κάποιος θα βρεθεί να πετάξει την ατάκα. Είναι κάτι που με προβλημάτιζε αρκετά πριν κάνω την επέμβαση και δεν αξίζει να το υπομένει ψυχολογικά κάποιος υποψήφιος για μμ αν έχει διορθωθεί. Αυτό περιμένω να δω σε μελλοντικές παρουσιάσεις.
Στο εχω ξαναπει,δεν πρεπει να αγχωνεσε για το αν θα φαινετε κατι σε σενα.Εκανες,διπλη συνεδρεια,σου πηραν απο ολη τη δοτρια,δεν θα φαινετε τιποτα οποτε.Η δοτρια σου θα ειναι οπως πριν.Με 4000 παρμενα grafts δεν καταλαβαινεις διαφορα στη δοτρια.Απο 6-7000 και πανω αρχιζει και γινετε οριακο το πραγμα.Δες τον Larioso πχ που ειναι κυριλε στη δοτρια.
Τωρα για τις σποντες που πετανε τα παιδεια περι παραθυρων,εχουν δικιο.Τοσο απλα...Τα παραθυρα σε οσους εκαναν μονη συνεδρεια υπαρχουν,φαινοντε και τους περιοριζουν στα κουρεματα.End of story.
Οποιος θελει παει Κυπρο-Τουρκια ε 7-8 χιλλιαρικα χωρις παραθυρα.
Οποιος θελει παει Βεκρη με 3 χιλλιαρικα και με παραθυρα...
Toσο απλο ειναι το πραγμα,ο καθενας βαζει τις προτεραιοτητες του,κανει τις επιλογες του και ειναι υπευθηνος για αυτες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
Αυτό ακριβως, ξέρεις αν πας βεκρη μάλλον θα φύγεις με παράθυρο, αν πας ,dhi θα φύγεις με χαμηλή πυκνότητα, αν πας Κύπρο μπορεί να μην εχεις λεφτά να γυρίσεις και να δουλευεις μπάρμαν στην αγια ναππα με τρυπητο κεφάλι




Στο εχω ξαναπει,δεν πρεπει να αγχωνεσε για το αν θα φαινετε κατι σε σενα.Εκανες,διπλη συνεδρεια,σου πηραν απο ολη τη δοτρια,δεν θα φαινετε τιποτα οποτε.Η δοτρια σου θα ειναι οπως πριν.Με 4000 παρμενα grafts δεν καταλαβαινεις διαφορα στη δοτρια.Απο 6-7000 και πανω αρχιζει και γινετε οριακο το πραγμα.Δες τον Larioso πχ που ειναι κυριλε στη δοτρια.
Τωρα για τις σποντες που πετανε τα παιδεια περι παραθυρων,εχουν δικιο.Τοσο απλα...Τα παραθυρα σε οσους εκαναν μονη συνεδρεια υπαρχουν,φαινοντε και τους περιοριζουν στα κουρεματα.End of story.
Οποιος θελει παει Κυπρο-Τουρκια ε 7-8 χιλλιαρικα χωρις παραθυρα.
Οποιος θελει παει Βεκρη με 3 χιλλιαρικα και με παραθυρα...
Toσο απλο ειναι το πραγμα,ο καθενας βαζει τις προτεραιοτητες του,κανει τις επιλογες του και ειναι υπευθηνος για αυτες
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αν παει καποιος δηλαδη και τους πει θελω εξαγωγη απλωμενη να παει μεχρι τα πλαινα εφοσον σε διπλες συνεδριες βγαζουν κανονικα απο ολη τη δοτρια τι θα του πουν; οχι δεν σου βγαζουμε;
Δεν νομιζω να υπαρχει θεμα.
Θα δουμε και στο μελλον.
 

Tsek

Well-Known Member
Αν παει καποιος δηλαδη και τους πει θελω εξαγωγη απλωμενη να παει μεχρι τα πλαινα εφοσον σε διπλες συνεδριες βγαζουν κανονικα απο ολη τη δοτρια τι θα του πουν; οχι δεν σου βγαζουμε;
Δεν νομιζω να υπαρχει θεμα.
Θα δουμε και στο μελλον.
Αυτό ακριβώς..
 

aeratos28

Just aeratos
Αν το ξέρει να το πει..καποιος ψαγμενος εδώ από το φόρουμ..αν δεν το ξέρει όμως?? Νομιζεις ο καθένας έχει ιδέα τι γίνετε με αυτά τα πράγματα? Ειναι λάθος η τεχνική εντελώς..νομιζω έχει γίνει αυτή η κουβέντα με μέλος εδω που έκανε και τελικά δεν πήρε αυτό που ζητησε..δεν μου έρχεται το όνομα του τώρα..ηταν το παιδι που εβαλε 2000gr και του έφτιαξαν πολύ ωραία hairline..δεν δικαιολογειται η τεχνικη που εχουν παιδια
Αν παει καποιος δηλαδη και τους πει θελω εξαγωγη απλωμενη να παει μεχρι τα πλαινα εφοσον σε διπλες συνεδριες βγαζουν κανονικα απο ολη τη δοτρια τι θα του πουν; οχι δεν σου βγαζουμε;
Δεν νομιζω να υπαρχει θεμα.
Θα δουμε και στο μελλον.
.μην ψάχνετε 1000 τρόπους να δικαιολογήσει πράγματα που δεν δικαιολογούνται..
 

dimitris50423

Well-Known Member
Εγω πιστευω οτι αυτο γινεται για καλυτερο και πιο γεματο τελικο αποτελεσμα λογω μεγαλυτερου αριθμου τριχων που καταληγουν τελικα στη ληπτρια.
Αερατε αυτος που δεν το ψαχνει τοσο οσο εμεις δεν θα ασχοληθει με μια μικρη αραιωση της δοτριας θα δει το μαλλι που θα βγαλει και θα πεταει απο τη χαρα του.
Αυτος που το ψαχνει πολυ περισσοτερο και εχει διαβασει ολα τα σχολια μας ας επιλεξει τι θελει να κανει στο κεφαλι του. Θα εχει και αποψη πανω σε αυτο οποτε θα ζητησει αυτο που θελει.
Δεν χρειαζεται να δικαιολογησουμε κατι εγω προσωπικα σεβομαι τη γνωμη σας και καταλαβαινω ακριβως τι εννοειτε. Απλα εχω λιγο διαφορετικη γνωμη.
 

Tsek

Well-Known Member
Αν το ξέρει να το πει..καποιος ψαγμενος εδώ από το φόρουμ..αν δεν το ξέρει όμως?? Νομιζεις ο καθένας έχει ιδέα τι γίνετε με αυτά τα πράγματα? Ειναι λάθος η τεχνική εντελώς..νομιζω έχει γίνει αυτή η κουβέντα με μέλος εδω που έκανε και τελικά δεν πήρε αυτό που ζητησε..δεν μου έρχεται το όνομα του τώρα..ηταν το παιδι που εβαλε 2000gr και του έφτιαξαν πολύ ωραία hairline..δεν δικαιολογειται η τεχνικη που εχουν παιδια

.μην ψάχνετε 1000 τρόπους να δικαιολογήσει πράγματα που δεν δικαιολογούνται..
Εγώ για αυτό ζήτησα φωτογραφία απο τον φίλο του john john ο οποίος δεν είχε ψαχτεί και είχα την περιέργεια να δω τι έγινε. Με παραξένεψε πολύ που ανέβηκαν φωτογραφίες απο μπροστά, πλάι και πίσω πριν τη μμ ενώ μετά ανέβηκαν μόνο μπροστά και πλάι χωρίς να γίνει καμία αναφορά και παράπονο σε "παράθυρο". Μετά όμως που διάβασα το κλασσικό παγιωμένο σχόλιο απο τον ίδιο σε άλλο νήμα ήθελα να ξεκαθαρίσει η υπόθεση. Αυτό αν θέλουμε να είμαστε αντικειμενικοί και να μην τρομοκρατούμε μελλοντικούς υποψήφιους. Ίσως κάτι έχει αλλάξει και πρέπει να το δούμε :)
 

naruto

Well-Known Member
Ο Andy το ειχε ζητισει αν δεν κανω λαθος,και οταν καθισε στο χειρουργειο του εκανα το κλασσικο παραθυρο.
Για τον αν εχει αλλαξει κατι δεν εχουμε feedback εδω στο φορουμ.
Ολοι οσοι εχουν κανει στο φορουμ μονη συνεδρεια,εχουν το κλασικο τετραγωνο εξαγωγης.Ολοι ανεξαιρετως ομως.Σε αλλους φαινετε περισσοτερο σε αλλους λιγοτερο αναλογα δοτρια κ τριχα.Εφαρμοζετε ακομα η ιδια λαθος τεχνικη στις μονες συνεδρειες
 

tasos33

Well-Known Member
Το αν θα φαίνεται η όχι εξαρτάται αποκλειστικά απο υα χαρακτηριστικά της δοτριας, την οποία σύμφωνα με πάμπολλες μαρτυρίες εξετάζουν με αετισιο ματι.

Δηλαδή αν μια δοτρια έχρι 100 graft πυκνότητα κ υψηλό λογο το παράθυρο δύσκολα θα διακρίνεται ακόμα κ σε πολύ κοντό κούρεμα.

Αν κάποιος έχει 80 πυκνότητα θα φαίνεται.

Πιο απλα δε γίνεται, επόμενος αν και εφόσον συνεχίζουν την ίδια πρακτική είναι θέμα τύχης αν σου κάτσει , αν είσαι στα 80 σου κάτσε.
Εγώ για αυτό ζήτησα φωτογραφία απο τον φίλο του john john ο οποίος δεν είχε ψαχτεί και είχα την περιέργεια να δω τι έγινε. Με παραξένεψε πολύ που ανέβηκαν φωτογραφίες απο μπροστά, πλάι και πίσω πριν τη μμ ενώ μετά ανέβηκαν μόνο μπροστά και πλάι χωρίς να γίνει καμία αναφορά και παράπονο σε "παράθυρο". Μετά όμως που διάβασα το κλασσικό παγιωμένο σχόλιο απο τον ίδιο σε άλλο νήμα ήθελα να ξεκαθαρίσει η υπόθεση. Αυτό αν θέλουμε να είμαστε αντικειμενικοί και να μην τρομοκρατούμε μελλοντικούς υποψήφιους. Ίσως κάτι έχει αλλάξει και πρέπει να το δούμε :)
 

Tsek

Well-Known Member
Το αν θα φαίνεται η όχι εξαρτάται αποκλειστικά απο υα χαρακτηριστικά της δοτριας, την οποία σύμφωνα με πάμπολλες μαρτυρίες εξετάζουν με αετισιο ματι.

Δηλαδή αν μια δοτρια έχρι 100 graft πυκνότητα κ υψηλό λογο το παράθυρο δύσκολα θα διακρίνεται ακόμα κ σε πολύ κοντό κούρεμα.

Αν κάποιος έχει 80 πυκνότητα θα φαίνεται.

Πιο απλα δε γίνεται, επόμενος αν και εφόσον συνεχίζουν την ίδια πρακτική είναι θέμα τύχης αν σου κάτσει , αν είσαι στα 80 σου κάτσε.
Οκ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tsek

Well-Known Member
Ρε tsekoyli μου θα βρούμε φώτο και θα βάλουμε άλλα κάθε 3 ώρες (σαν τα μωράκια που πίνουν το γαλατακι τους) ζητάς μανιωδώς να βρω να βάλω φώτο από το παιδί. Αυτές με έδωσε αυτές έβαλα δεν είμαστε κάθε μέρα μαζί,Γερμανία μένει.
Οκ Γιαννούλη_Γιαννούλη Ένα. :)
 
Μπλουζα