Mike-28

New Member
Καλησπέρα σε όλη την παρέα. Ονομάζομαι Μιχάλης, είμαι 21 και νέο μέλος. Βρήκα τυχαία το forum μέσα σε μια ερευνα που εκανα και θέλω να κάνω μια ερώτηση. Λογικά θα έχετε δει και θα έχετε κάνει παρόμοια ερωτήματα (θα καταλάβετε σε λίγο γτ μιλάω).

Κάνοντας μια έρευνα στο διαδύκτιο για την τριχώπτωση - φαλάκρα - θεραπεία, έπεσε στην αντίληψή μου αυτο το video
. Μπορώ να πω πως εντυπωσιάστηκα, αλλα έχω μερικά ερωτήματα..

1. Υπάρχει καποιο μέλος εδω μέσα που να το έχει δοκιμάσει?
2. Αν κατάλαβα καλα η κόλλα διαρκεί περίπου 1 μήνα? (διαβασα μερικά άρθαρα)
3. Σε χτένισμα, λούσιμο.. στον ύπνο έχει καποιο πρόβλημα?
4. Υπάρχουν παρενέργειες? πχ.. συνεχής φαγούρα εξαιτίας της κόλλας ή του υλικού
5. υπάρχει περίπτωση να ξεκολλήσει?
6. Υπάρχει καποιο κέντρο - hair saloon που να το κάνει στην Ελλαδα?

Σταματάω τα ερωτηματα γτ θα σας ζαλίσω αν δεν το έκανα ήδη.. αλλα.. αγχος.. απορία.. εντύπωση..

Σας ευχαριστώ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FreeThinker

Well-Known Member
mike δεν εχω εμπειρια για να σου απαντησω στο θεμα , αλλα ρε φιλε, 21 χρονων εισαι, τοσο χαλια ειναι τα πραματα και σκεφτεσαι hair piece? Με θεραπειες τιποτα? απαλευτη κατασταση? Ειναι σιγουρα εντυπωσιακο το αποτελεσμα, αλλα δεν ξερω, εγω προσωπικα θα ενιωθα μεγαλη ταπεινωση μεσα μου αν κατεφευγα σε κατι τετοιο... Και αν οντως μου ανεβαζε την αυτοπεποιθηση, οταν θα το εβγαζα για να το αλλαξω και θα εβλεπα την αληθινη κατασταση αυτο θα με σκοτωνε
 

FreeThinker

Well-Known Member
Νομιζω παντως οτι ο φιλτατος @hairlosscursed εχει γραψει καπου οτι το χει δοκιμασει οποτε ισως μπορει να μας πει κατι παραπανω, αν θελει
 
Τελευταία επεξεργασία:

mikegad

Well-Known Member
Καπου εχει ξανασυζητηθει το θεμα με τα προσθετα.Ψαξε λιγο στο site.Αν και δεν το θεωρω προσωπικα λυση
 

Mike-28

New Member
Καλησπέρα παιδιά. Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Φίλε FreeThinker απο βιασύνη έγραψα 21. 31 είμαι.

Ομολογώ πως το αποτέλεσμα είναι εντυπωσιακό.. Υπάρχει στην Ελλάδα καποιο κέντρο - hair saloon που να το κάνει ????
 

mikegad

Well-Known Member
και θα τρέχεις κάθε τρεις και λίγο να βάζεις ,απ ότι ξέρω είναι πανάκριβο
σε 1 - 2 χρόνια θα χεις ξεπαραδιαστει
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
τι κοστος εχει δηλαδη καθε μηνα?
Πωω εκανε μαλλουρα ο τυπος αφου σκεφτομαι να γινω εξαρις να παω να βαλω τετοιο.
 

dimitris50423

Well-Known Member
εντυπωσιακο.. :eek: αλλα τι γινεται με το λουσιμο? για διασημους που δεν εχουν θεμα να ξοδευουν χρηματα για κατι τετοιο και θελουν αψογη εικονα ειναι μια λυση.. το θεμα ειναι οτι και αυτο το <<παντρευεσαι για παντα>> το τοπικ ειναι τιποτα μπροστα σε αυτο. αν ξεκινησει καποιος να βαλει τετοιο προσθετο δεν μπορει να παει πουθενα χωρις αυτο.
ενω μια μεταμοσχευση μπορει να εχει και τα αρνητικα της δεν θα πιασεις ποτε τετοια πυκνοτητα αλλα ξενοιαζεις.

για μεγαλο norwood που δεν εχει ελπιδα για μια εικονα που θα τον ικανοποιει κατι τετοιο θα του εδιωχνε πολλες ανασφαλειες και θα βελτιωνε την ψυχολογια του πιστευω.. αν ημουν εγω σε τετοια θεση ισως εκανα μια δοκιμη. το θεμα ειναι τι κοστος εχει κατι τετοιο και ενα προσθετο για ποσο καιρο μπορεις να το εχεις
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Τι κοστος εχει ρε παιδια ξερει κανεις?και τι συντηρηση καθε μηνα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mikegad

Well-Known Member
Το θεμα προσθετο εχει συζητηθει πολλες φορες στο παρελθον.
Μια ενδεικτικη συζητηση εδω
Εχει και αλλες πολλες σιγουρα αλλα βαριεμε να ψαχνω.
Προσωπικα δεν νομιζω να το εκανα ποτε
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
πολλα λεφτα αν ισχυει.πιο πολυ συμφερει η μεταμοσχευση.
 

zaxosdogkanos

Active Member
πω ρε μαγκες δειτε ομως διαφορα...αλλοι ανθρωποι με μαλλια,φαινονται απιστευτα νεοτεροι
τοσο καιρο εδω μεσα πρωτη φορα με επιασε τετοια θλιψη για το τι τραβαμε βλεποντας τους με και χωρις ''μαλλι''
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ζαχο να σε ριξω μια φωτο μου πριν την μεταμοσχευση να φρικαρεις?δε εχω βαλει αλλη τετοια εδω μεσα
 

kostasgr

New Member
Καλησπέρα σε όλη την κοινότητα. Νεο μέλος στο φόρουμ, πρώτο μνμ και πολύ διάβασμα. Ενα μεγαλο μπράβο στα ενεργά μέλη.

Θα ήθελα να επαναφέρω το post και να ρωτήσω αν κάποιος έχει δοκιμάσει το Hair Replacement ή αν έχει δει απο κοντά.

Επίσης ξέρουμε κόστος?

Ευχαριστώ
 
Μπλουζα