Hair line lowering plastic surgery

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

chrisk100

Member
ειναι αυτο που λενε μου πηραν το σκαλπ.

Για αυτο ολοι οι ινδιανοι ειχαν μαλλια μεχρι τα φρυδια:D
 

Serifis

Active Member
Φαντάσου να έχεις τα κότσια να κάνεις κάτι τέτοιο και να σου πέσουν λέει τα μαλλιά από κανένα shock reaction...
 

Eltherion

Member
Νομιζω πως υπαρχει πολλα χρονια πισω αυτη η μεθοδος...αλλα θελει πολλα αντερα να πας να κανεις κατι τετοιο...η πολυ βλακεια!
 

turnfiji123

Active Member
Το κάνουν auto ακόμα. Άτομα χωρίς αλωπεκία που δεν νιώθουν καλά με το κούτελο τους. Γίνεται επίσης αρκετά και σε MTF περιπτώσεις. Αν έχεις αλωπεκία και πας να κανεις τέτοιο πράγμα είσαι άξιος της μοίρας σου (επίσης μένει τρελή ουλή μπροστά που καλύπτεται βεβαια αλλα..) Το hair piece είναι μια κλίμακα κάτω από auto σε επίπεδα βλακείας.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρεεε θα ξερασωωω!!! εκαναν σε νεκρο πειραμα μηπως τι σκατα ειναι αυτα???
 

Eltherion

Member
Ρεεε θα ξερασωωω!!! εκαναν σε νεκρο πειραμα μηπως τι σκατα ειναι αυτα???
Χαχαχαχαχαχ ενταξει απλα δωστε καποιος σας παρακαλω τον ονομα του jim carey στον κυριο!πονανε τα σαγονια μας καθε φορα π σχολιαζει σαρκαστικα κατι!
 

Eltherion

Member
1 νοργουντ κατω ομως η τυπισσα σε μερικες ωρες!κοιμασαι 3αρης και ξυπνας 2αρης και παριστανοντας τον μπεζο,περιμενοντας να γινεις dani de vito!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ρε οκ ,εγώ έκανα strip άλλα μετά όταν έκανα το είδα πως κάνουν strip στο yutube ,αν το έβλεπα πριν κάνω μεταμόσχευση με την εικόνα που θα είχα στο μυαλό ξαπλωμένος στο χειρουργείο θα λιποθυμούσα
 

Eltherion

Member
Ρε οκ ,εγώ έκανα strip άλλα μετά όταν έκανα το είδα πως κάνουν strip στο yutube ,αν το έβλεπα πριν κάνω μεταμόσχευση με την εικόνα που θα είχα στο μυαλό ξαπλωμένος στο χειρουργείο θα λιποθυμούσα
Χαχαχαχαχαχ...φαντασου να πηγαινες για κατι τετοιο και να τελειωνε η ναρκωση πανω στο χειρουργιο!κατευθειαν για νεκροψια!
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
χρατσα χρουτσα άκουγα το νυστεριά βαθεια στον εγκέφαλο μου να με κοβει 27 εκατοστα ουλη....Αστοοοο!!!
 

dimitris50423

Well-Known Member
χρατσα χρουτσα άκουγα το νυστεριά βαθεια στον εγκέφαλο μου να με κοβει 27 εκατοστα ουλη....Αστοοοο!!!

OMG. :eek:

αυτα στο video που γινονται ρε? ειμαι με δεδομενα και δεν μπορω να το δω αλλα και μονο απο την πρωτη εικονα ειναι τρελο.
 

dimitris50423

Well-Known Member
δεν ετυχε. δεν με απασχολησε το στριπ γιατι δεν θα το επελεγα για μενα. θα ψαξω να δω ομως τωρα να μου φυγει η περιεργεια. ;)
 

piros75

Well-Known Member
Αυτό ήταν μια πολύ παλιά και συνήθης πρακτική, πριν ακόμα βγει η μεταμόσχευση τριχοθυλακίων στην πιάτσα, μάλιστα έχω δει και παπούδι έλληνα που το έχει κάνει, όχι απαραίτητα για χαμήλωμα χερλαιν αλλά έτσι κάπως "κόβανε" το καραφλό σημείο και τεντώνανε το τριχωτό για μείωση της καράφλας. @#@$@$
 
Μπλουζα