Ghost85, fue, 3000 grafts, 22-23/2/2016

nikolakis

Well-Known Member
Ghost85 έγινες φάντασμα, η πορεία της εξέλιξης σου ήταν πολυ καλή θα ήθελες να μας ενημερώσεις για τη πρόοδο της μμ σου;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Καλησπέρα σε όλους!! Τελικά το φάντασμα βρέθηκε!! Τυχαία στο facebook βρήκα τον φίλο ghost μιας και έχουμε κοινούς γνωστούς και επικοινώνησα μαζί του. Τον ρώτησα πως πήγε γιατί χάθηκε κτλ και ευτυχώς τα νέα δεν ήταν κακά. Είναι ιδιαίτερα χαρούμενος με το αποτέλεσμα, ήθελε να ενημερώσει αλλά μου είπε πως έχασε τους κωδικούς του φόρουμ και του email που είχε στο φόρουμ και έτσι ούτε reset password μπορούσε να κάνει ούτε τίποτα, οπότε ψιλοβαρέθηκε και τα παράτησε. Μου είπε είναι γύρω στο 80% ευχαριστημένος σύμφωνα με τις προσδοκίες του, μου είπε πως δεν έφτασε στην δική μου εικόνα στο 100% που την είχε σαν πρότυπο αλλά είναι πολύ ευχαριστημένος.

Θυμάμαι τότε είχε έρθει και ο πατέρας του που ήταν πολύ δύσπιστος και τον ρώτησα τι είπε ο πατέρας του, αυτός ήταν ακόμη πιο ενθουσιασμένος με το αποτέλεσμα μου απάντησε το παιδί. Αν βρει χρόνο ίσως κάνει νέο λογαριασμό και θα γράψει ή μπορεί να μου στείλει φωτο να του βάλω εγώ. Χάρηκα που η εξαφάνιση του δεν συνεπάγεται αποτυχία γιατί τον γνώρισα και από κοντά και θα μου ήταν ιδιαίτερα λυπηρό μιας και είναι και πολύ συμπαθής και καλό παιδί

Πάντως είναι κρίμα γενικά να εξαφανίζονται κάποιοι, πχ από Γεωργίου filtros και jimgodfather που επίσης τους έχω στο fb και μίλησα και παλαιότερα μαζί τους και ενώ πήγαν καλά μετά τα παράτησαν και βαρέθηκαν να ενημερώσουν. Όπως επίσης κρίμα που 2-3 άτομα τουλάχιστον που γνώρισα στα consultation και είναι μέλη του φόρουμ, και έκαναν στον Μιχάλη και πήγαν έξοχα δεν έγραψαν ποτέ. Βέβαια δεν είναι υποχρεωμένοι, μερικοί δεν θέλουν να μπουν στην διαδικασία, αλλά το feedback από οπού και να έρχεται είναι πολύτιμο.
 

aeratos28

Just aeratos
Dance το παιδί φαινόταν ότι έχει πάει καλά ,ήδη από τις φωτό στον 4ο μήνα έδειχνε ότι πήγαινε καλά.αν τύχει και σου δώσει φωτό από τελικό αποτέλεσμα ανέβασε τες να τις δούμε..ευτυχώς που δεν είχε περίεργο αποτέλεσμα για να δώσει και δίκιο στον δύσπιστος πατέρα που θα του έλεγε μετά σίγουρα: στα έλεγα εγώ,τζάμπα τόσα λεφτά ,δεν με ακούς ποτέ κτλ μπλα μπλα μπλα...ξερολες ορισμένοι πατεράδες κλασσικά.!χαχαχα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Dance και εγω στο 80% είμαι ευχαριστημενος για το δικό μου αποτέλεσμα μην βάλω και πιο κάτω.
Κάνεις δεν θα πάρει αυτό που φαντάζεται άλλα σίγουρα η εικόνα θα αλλάξει στο καλύτερο.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Συμφωνώ johnγια τις απαιτήσεις, αλλά εμείς του φόρουμ είμαστε και ψαγμένοι και απαιτητικοί. Πάντως φίλε aerateο πατέρας του ήταν πολύ καλός άνθρωπος και επειδή είχε ο ίδιος κάνει πριν πάρα πολλά χρόνια Ελλάδα με τραγικό αποτέλεσμα, ήταν απίστευτα δύσπιστος και μας είπε πως θα μας κράξει όσο δεν πάει αν αποτύχει ο γιός του και δεν πίστευε το δικό μου αποτέλεσμα και με ξεψύριζε για τοπικ. Ηρωικός και συγκινητικός πατέρας μας όμως μιας και μας είπε, είναι το πενιχρό μου εφάπαξ και το δίνω όλο για το παιδί μου. Πάντως όλα καλά δόξα το θεό και ελπίζω να μου στείλει φωτο να τις δείτε και εσείς, στο fbπου τον είδα πάντως ήταν αγνώριστος σε σχέση με πριν.
 
Μπλουζα