George5, fue, 2700 grafts, 19/8/2016

dimitris50423

Well-Known Member
οπως σου ειχα πει στην προηγουμενη ανανεωση 4ος και 5ος μηνας εχουν δυνατη φυτρωση. εχεις σημαντικη διαφορα απο τοτε. νομιζω οτι με τα 2700 που εβαλες στις μπροστα ζωνες θα λυσεις το προβλημα σου και θα εχεις μετα να ασχοληθεις μονο με την κορυφη..
καλη συνεχεια ;)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GEORGE5

Member
οπως σου ειχα πει στην προηγουμενη ανανεωση 4ος και 5ος μηνας εχουν δυνατη φυτρωση. εχεις σημαντικη διαφορα απο τοτε. νομιζω οτι με τα 2700 που εβαλες στις μπροστα ζωνες θα λυσεις το προβλημα σου και θα εχεις μετα να ασχοληθεις μονο με την κορυφη..
καλη συνεχεια ;)

Τhanks Δημήτρη οι φωτογραφίες που ανέβασα πριν λίγο είναι σημερινές στους 3 μηνες και 3 εβδομαδες (σχεδόν 4 μήνες). Ελπίζω να πάει καλά ! Αυτό που περιμένω είναι αν θα σκάσουν και άλλες ρίζες γιατί όταν κοιτάω με την χτένα προσεχτικά δεν βλέπω μύτες να σκάνε. Σε καποια σημεια υπάρχει μαλλι ηδη φυτρωμενο το οποιο είναι πιο κοντό από τα υπόλοιπα (το μισό περιπου, που φανταζομαι θα ενισχύσει την εικόνα όταν μακρύνει αλλά δεν βλέπω νέους θύλακες να σκάνε. Είμαι σχετικά ευχαριστημένος (αν και δεν έχω δει το τελικό αποτέλεσμα) με την εως τώρα πορεία.
 

imouthis

Active Member
Μεγάλη διαφορά συγκριτικά με το πως ήσουν πριν την μεταμόσχευση. Εύχομαι να σου πυκνωσουν και άλλο. Φαντάζομαι ότι και η αυτόπεποίθηση σου τώρα θα αρχίζει να ανεβαίνει !!!
 

GEORGE5

Member
imouthis όπως βλέπεις στις σημερινές φωτογραφίες φαίνεται σημαντική διαφορά αλλα θέλω να περιμένω μεχρι το τέλος. Είμαι σχετικά ικανοποιημένος... Κια η αλήθεια είναι πως βοηθαέι πολύ στην ψυχολογια όταν βλέπεις πως πάει καλά. Απλά περιμένω να δω νέες φύτρες όπως έγραψα πιο πάνω.
 

koumparos

Well-Known Member
Πας για δυνατο αποτελεσμα φιλε.Φενεται να εχεις πολυ υψηλη φυτρωση.Μοναδικη παραφωνια οντως η πολυ κλειστη hairline αλλα κατσε να δουμε στο 12μηνο μηπως τελικα ηταν καλη επιλογη της κλινικης.
 

tenten1908

Member
Καλησπέρα φιλε, καλη φύτρωση να έχεις.

Με κλίμακα 1-10, σε τι βαθμό θα έλεγες ότι ασχολήθηκε ο Β.....ης με τη μμ σου και σε τι βαθμό οι νοσηλευτριες?

Ευχαριστώ
 

dimitris50423

Well-Known Member
Tenten τα αποτελεσματα οι εκπαιδευμενες απο το βεκρη νοσηλευτριες τα δινουν στις περισσοτερες περιπτωσεις που εχουμε. Δεν ξερω στον george.
Και σε εμενα ο β*κρης ειχε ασχοληθει μονο με τη hairline μου και το μεγαλυτερο ποσοστο μου το εκανε η Αντωνια η οποια εχει κανει κ αλλους απο το φορουμ.
Η συγκριση με τη φωτο στην 1η σελιδα με το πως εισαι τωρα george εχει μεγαλη διαφορα.
 

Tsek

Well-Known Member
Screenshot_2016-12-14-19-12-20.png
Screenshot_2016-12-14-19-12-40.png
Θέλω να δώ μία φωτό γυναίκας που να μοιάζει με τη φωτό που ανέβασε ο φίλος!!! ΜΙΑ !!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
αυτή τη φωτό που εβαλες του george και τη μεγαλωσες, κοίτα ακριβώς την δεξιά της,πως φαίνεται σε εκείνη τη φώτο ,η δεξιά μεριά της hairline του δηλαδή..και κοίτα και στην προηγούμενη σελίδα τη φώτο που είναι en face..όταν λέμε γυναικεία αυτό εννοούμε μεγάλε..μεταφορικά..μάθετε να καταλαβαίνετε τι εννοούμε και μην λέτε τα δικά σας όλοι την ώρα.
 

koumparos

Well-Known Member
Αερατε κατσε να δουμε στο 12μηνο πως θα ειναι η συνολικη του εικονα γιατι απο φυτρωση παει σουπερ και ισως να του πηγαινει τοσο κλειστη hairline.
 

aeratos28

Just aeratos
Φίλε από φυτρωση πάει τρομερά.δεν είπα εγώ το αντίθετο.προς θεού..εγώ για το μοναδικό φάουλ που έχω μιλήσει ειναι για τον δεξιό του κρόταφο,ο οποίος είναι εντελώς χάλια συνδεδεμένος με το σημείο ένωσης με τα πλαϊνά και είναι και πολύ κατεβασμένος.κοίτα τον στην προηγούμενη σελίδα να δεις..
 

koumparos

Well-Known Member
Ναι το ειδα φιλε αλλα και τι μπορει να κανει τωρα??Δυστυχως χανεις το μπουσουλα με τις κλινικες που εχουν πανω απο εναν γιατρο να βαζει μαλι.Ο καθενας κανει οτι του κατεβει στο κεφαλι.Τη μια βλεπουμε ισιες hairline την μια κλειστες αλλες φορες φυσικες και τωρα βλεπουμε τερμα κλειστη λες και ειναι 15χρονων.Δε βγαζεις ακρη δυστυχως....
 

aeratos28

Just aeratos
Τίποτα δεν μπορεί να κάνει.μόνο να τις βγάλει κάποιες ώστε να σχηματιστεί καλύτερα η hairline..και 15 χρόνων να ήταν που λες ,έτσι δεν θα ήταν σχηματισμένο..τέτοιο κατέβασμα για να μην φαίνεται άσχημο,ξέρεις τι πυκνότητα θέλει??πάνω από 70-80 τριχοθυλακια σίγουρα..ποιος να σου φτιάξει εύκολα κάτι τέτοιο?? Βάλε ότι θα έπρεπε να είχε κιόλας παρά πολύ μικρό πρόβλημα γενικά για να φτιαχτεί κάτι ανάλογο..δεν ξέρω αυτός ο κροταφος μου χαλάει την εικόνα πολύ.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ο σχολιασμος γυναικεια hairline ηταν αστοχο σχολιο. Το να πει καποιος οτι επρεπε να ειναι πιο ψηλα το δεχομαι.
Ας περιμενουμε να δουμε γιατι ο george μολις μπηκε στον 4ο μηνα και γινεται χαμος απο φυτρωση. Εχει 4ο 5ο μηνα μπροστα του που ειναι οι πιο δυνατοι μηνες. Αναμενουμε τη συνεχεια
 

aeratos28

Just aeratos
το μόνο άστοχο στο παρόν νήμα είναι η hairline.όλα τα άλλα είναι σχετικά με αυτο,οπότε αστοχο και αυτό που ειπες δημητρη..είπαμε ,φυτρωση έχει και θα έχει και άλλη..πρέπει να καταλάβουμε πως η μεταμόσχευση δεν είναι απλά φυτεύεις και περιμένεις να φυτρώσει..και αν απλα φυτρώσει οκ..είναι καλλιτεχνική δουλειά και εδώ ειδικά ο δεξιός κροταφος είναι τραγικός..μην μένεις πάντα ρε στο θέμα φυτρωση και μόνο..δεν ειναι το μοναδικο πραγμα που κρινεται μια επεμβαση..οι επεμβάσεις κρίνονται από αρκετά πράγματα..τι να τον κάνω τέτοιον κρόταφο αν φυτρώσει κάθε graft που εβαλε..
 

tasos33

Well-Known Member
Είπαμε Δημήτρη απο φυτρωση παει σφαίρα,απο σχεδιασμο hairline πάσχει,οπου γιαλλου ξεκινάει αλλου παει και αλλου καταλήγει,αλλου ανθρώπου είναι ο δεξιος κροτάφους και αλλου ο αριστερός
 

dimitris50423

Well-Known Member
Στις φωτο δειχνει διαφορετικος απο τον αριστερο ειναι πιο κλειστος. Ας περιμενουμε να δουμε και στην επομενη ανανεωση πως θα δειχνει που θα εχουν φυτρωσει κι αλλα. Αν δεν δειχνει καλα στο τελος αν κανει το πισω θα διορθωσει κ αυτο.
 
Μπλουζα