Generic Bimatoprost. Αξίζει η δοκιμή;

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xaris12

Member
3 ml 30 ευρώ;;;;;;;;;;;;;κανείς πλάκα ετσι....κατι λάθος πρεπει να εχει γίνει...μας κάνουν πλάκα....εκτός και αν κάνει μια σταγόνα για ολο το κεφαλι(αδύνατον)και ή χρήση του δεν χρειάζεται καθημερινά (δύσκολο..)
Τι ακριβώς εννοείς,με το 100 φορές πιο αποτελεσματικό απο την μινοξιδιλη;;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
το θεμα ειναι ποσα λεφτα ειστε διατεθειμενοι να πεταξετε στον βωμο τις τριχας και μερχι ποτε.
προσωπικα δεν πιστευω οτι τα αποτελεσματα του ειναι μονιμα.
 

Nikoς

Member
3ml δε μου φτανουν εμενα που βαζω μια φορα τη μερα..τουλαχιστον 5 θελω..δηλαδη 39 δολλαρια για μια μερα..και σα το μπεζο να με κανει θα μας φαλιρισει..
 

Georgex6

Well-Known Member
http://www.hairlossgr.com/forum/thread-429.html
30 ευρω? και δε πας να παρεις 2 λουμιγκαν? http://www.galinos.gr/web/drugs/main/substances/bimatoprost
στο εξωτερικο που το χρησιμοποιουν προτεινουν 1 σταγονα σε καθε περιοχη
(πχ 2 σταγονες για τους κροταφους)
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
το xalatan που χρησιμοποιώ κοντά 1 μήνα πάνω κάτω, δεν έχει δείξει κάτι προς το παρόν....(λατανοπρόστη).
 

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
έτσι φαίνεται, αλλά αν δεν κάνω λάθος το ίδιο είναι και του lumigan.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GOMI

Moderator
Μέλος του προσωπικού
με το που τελειώσει το xalatan θα το δοκιμάσω. Το μόνο αρνητικό που έχω διαβάσει είναι ότι μπορεί να αλλάξει το χρώμα των ματιών σε καφέ απ όσο θυμάμαι. Γνωρίζει κανείς κάτι παραπάνω? Δεν το έχω ψάξει καθόλου
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
rocknrolla είπε:
kapa, αν υποθέσουμε ότι μπορεί κάποιος να βρει φίλο φαρμακοποιό και να αγοράσει 60μλ λουμιγκάν προς 15 ευρώ το μπουκαλάκι, βγάζει με 300 ευρώ θεραπεία δύο μηνών. 150 ευρώ το μήνα για θεραπεία δηλαδή. Είναι όντως πολλά τα λεφτά, αλλά κάνει δουλειά το γαμημένο.

αν υπηρχε περιπτωση να βρω λουμιγκαν 60ml 15 ευρω τωρα θα τα ειχα κοτσιδα.
δυστυχως 60 ml της ουσιας εχουν 200-300 ευρω.
προτιμω να αγορασω σπιτι που λεει ο λογος
 
Μπλουζα