Flosk, fue, 1557 grafts (crown), 10/8/2015

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Πας καλά, μην ξεχνάς ότι στο crown τα τελικά αποτελέσματα αργούν. Αν οι φώτο ήταν και καλύτερες στην λεπτομέρεια (όταν ζουμάρεις) πέρα από το γενικό πλάνο που φαίνεται η πρόοδος θα μπορούσαμε να πούμε και περισσότερα. Έχεις λόγο για τα grafts που έβαλες?
 

Flosk

Well-Known Member
Δυστυχως οχι Cvial, δεν ρωτησα τους λογους στο crown. Την προηγουμενη φορα που εκανα την διορθωτικη ο λογος ηταν 2,5 στα περιπου 500 grafts που ειχα βαλει και ειχαν παρει απο το πισω μερος του κεφαλιου. Οποτε αυτη τη φορα επαναπαυτηκα απο την προηγουμενη αποπειρα του γιατρου και δεν ρωτησα. Αποκλειεται βεβαια να πετυχε παλι κατι αναλογο αλλα πιστευω πως θα εκανε οτι μπορουσε και θα το ειχε υποψη του κατα την εξαγωγη. Δυστυχως τις φωτο τις τραβαω μονος μου με το iphone 5 που εχω και δεν μπορω μονος μου να πετυχω καλυτερες ληψεις αλλα στην πρωτη ευκαιρια θα πω της γυναικας μου για να μπορεις να κρινεις και συ καλυτερα. Αυτο με το οτι αργει το crown δεν ειναι μυθος τελικα;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εξαρτάται και από τον κάθε άνθρωπο, αλλά σε γενικές γραμμές ισχύει. H αιμάτωση στην ζώνη Α & Β είναι πολύ καλύτερη από το crown.
 

piros75

Well-Known Member
Και εμένα Φλοσκ μου φαίνεται ότι πας σούπερ, και μην ξεχνάς αυτό που λέει και ο CVIAL στην κορυφή πάντα η φύτρωση ολοκληρώνεται αργότερα από ότι στο υπόλοιπο κεφάλι οπότε θα έλεγα ότι θα πρέπει σίγουρα να περιμένεις 12 μήνες για να κρίνεις το αποτέλεσμα.
 

leas

Well-Known Member
Φίλε Φλοσκ, φαίνεται πως αντιμετώπισες το προβλημα σου και τα πράγματα πάνε μια χαρά..Καλη επιτυχία με το τελικό αποτέλεσμα. Θα ήθελα να σε ρωτήσω τι ηλικία έχεις και απο πότε ξεκίνησες να αρεώνεις αισθητά; Και ακόμη εάν χρησιμοποιείς τώρα ή στο παρελθόν φάρμακα.
 

Flosk

Well-Known Member
Σε ευχαριστώ πολύ Piros75.. Είμαι 33 και ξεκίνησα να αραιώνω περίπου στα 18-19-20, δεν θυμάμαι καλα. Μινοξιδιλη έβαλα για κανά 2μηνο όταν ήμουν 20 χρόνων περίπου. Επισης στην 1η μου μμ για κανα-2 εβδομάδες προτού αποφασίσω να την κόψω . Γενικά με τα φάρμακα δεν το'χω..
 

Flosk

Well-Known Member
Ανανεωση στους 8 μηνες παιδια. Ειμαι ευχαριστημενος.. Αν μπορει και λιγο καλυτερα το πραμα θα χαρω φυσικα ακομα περισσοτερο.
 

Συνημμένα

  • image.jpeg
    image.jpeg
    377.4 KB · Προβολές: 299

Flosk

Well-Known Member
Να προσθεσω πως το μαλλι μου ειναι μακρυτερο απο ποτε απο τοτε που εκανα μμ για πρωτη φορα και η διαφορα ειναι νομιζω παραπανω απο εμφανης στο θεμα του ογκου..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Tasmania

Active Member
πας πολυ καλα κλεινουν τα κενα Flosk... καλη συνεχεια μακαρι να δικαιωθεις απο το αποτελεσμα !
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Παρα πολυ καλο!! Οταν εκανες την πρωτη επεμβαση παρατηρησες βελτιωση μετα τον ογδοο μηνα; πχ αυτο που λενε για παχυνση τριχας;
 

gkast

Active Member
Γεια σου ρε φλόσκαρε παιχτάρα μου είσαι μια χαρά ...
 
Τελευταία επεξεργασία:

Flosk

Well-Known Member
Ευχαριστω παιδια, ναι νομιζω υπηρξε παχυνση αλλα εστρωνε και καλυτερα το μαλλι μετα το χρονο. Και ετσι να παραμεινει ευχαριστημενος θα ειμαι. Σιγουρα μπορει να εξελιχθει και καλυτερα αλλα θα δειξει..
Gkast φιλε μου καλε το θεμα ειναι να μην χασω αλλα μαλλακια στο μελλον αλλιως καρακομπλε..
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Πας πολυ καλα. Το crown λογω τροχιας και σπιραλ θελει τα διπλα γκραφτ και εχει μικροτερη και πιο αργη φυτρωση. Θες αλλα τοσο διαστημα να ολοκληρωθεις και να παχυνει και η τριχα. Μια χαρα εισαι!!
 

leas

Well-Known Member
Φίλε φλόσκ μπορείς να κάνεις μία ανανέωση να δούμε το αποτέλεσμα συνολικά μετά απο καιρό.,
 

Flosk

Well-Known Member
Παιδια ειναι δυσκολο να βγαλω καλες και πολλες φωτο στο crown γιατι δεν βλεπω τι βγαζω και πρεπει να τραβηξω 30 για να διαλεξω 5. Ή βαραω στο γαμο του καραγκιοζη ή κουνιουνται.
 

Flosk

Well-Known Member
image.png
Επισης καποιες που προσπαθω δεν τις φορτωνει με τον παραδοσιακο τροπο που το εκανα παντα.. Αν μπορει καποιος να βοηθησει.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα