Firecaptain, fue, 2665 grafts, 17-18/10/16

sven

Active Member
Αν η τριχόπτωση υποχωρεί προς τα πίσω και δημιουργηθεί κενό μετά των μεταμοσχευμένων και υποχωριμένης μαμισιας hairline , τι θα κανεις? συνεχώς μεταμοσχεύσεις μπαλώματα?

Καλή επιτυχία
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Κι αυτό δεν είναι τόσο προβληματικό εφόσον δεν διαρκεί πολύ. Για 2-3 λεπτά λούσιμο ακόμα και αρκετά ζεστό δεν έχεις θέμα. Η λέξη κλειδί είναι η "διάρκεια"


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Αν η τριχόπτωση υποχωρεί προς τα πίσω και δημιουργηθεί κενό μετά των μεταμοσχευμένων και υποχωριμένης μαμισιας hairline , τι θα κανεις? συνεχώς μεταμοσχεύσεις μπαλώματα?

Καλή επιτυχία

Εξαρταται απο ατομο σε ατομο,τι ηλικια εχει κανει την μεταμοσχευση αλλα και πως θα εξελιχθει,δηλαδη μπορει να σταματησει εκει και ισως μετα 5 χρονια να αρχισει να αδειαζει.
Εγω ειμαι στα τεσσεραμιση χρονια και δοξα το θεο εκτος απο το crown να με εφυγαν ακομα λιγα μαμησια ασχετα που παλι ειμαι αραιος στις πισω ζωνες εξ αρχης.
 

firecaptain

Active Member
Αν η τριχόπτωση υποχωρεί προς τα πίσω και δημιουργηθεί κενό μετά των μεταμοσχευμένων και υποχωριμένης μαμισιας hairline , τι θα κανεις? συνεχώς μεταμοσχεύσεις μπαλώματα?

Καλή επιτυχία
Είναι κάτι το οποίο θα με απασχοληση όταν και εάν. Δεν μπορώ να σκεφτώ υποθετικά σε κάποια πράματα.
 

sven

Active Member
Εξαρταται απο ατομο σε ατομο,τι ηλικια εχει κανει την μεταμοσχευση αλλα και πως θα εξελιχθει,δηλαδη μπορει να σταματησει εκει και ισως μετα 5 χρονια να αρχισει να αδειαζει.
Εγω ειμαι στα τεσσεραμιση χρονια και δοξα το θεο εκτος απο το crown να με εφυγαν ακομα λιγα μαμησια ασχετα που παλι ειμαι αραιος στις πισω ζωνες εξ αρχης.

Για αυτό έγραψα ΑΝ και οχι ΟΤΑΝ. Δεν το κατάλαβες μάλλον, δεν πειράζει.

Ας ελπίσουμε να μην γίνει.
 

dimitris50423

Well-Known Member
firecaptain αν εννοεις κουκουλα μαλλινη εγω δεν θα εβαζα τον πρωτο καιρο ουτε αργοτερα. πιο χαλαρη κουκουλα φορμας εχω βαλει.. η μαλλινη εχει πολυ επαφη με τη ληπτρια και τριβη καποιες φορες :)
 

firecaptain

Active Member
Ενημέρωση δύο μηνών.
d847438f87005c36519183beaa99f5ea.jpg

ec4a660405ba2256f2c4dc1c116c0648.jpg

f4be986161a9bc4c385c5bb7c1728be2.jpg

17ddf677880a493a3fbc1474f9cb9120.jpg
 

athenian

Well-Known Member
Είναι άχαρη η περίοδος αυτή, θα σου πρότεινα να κουρεψεις όλα τα μαλλιά στα 3 χιλιοστά. Πας καλά πάντως! Καλή συνέχεια!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

firecaptain

Active Member
Καλημέρα συνφορουμίτες, ενημέρωση-εξέλιξη στους 3 μήνες και μία ημέρα, απο σκορπια διαδήλωση γίναμε αραιή.

Τα ενδιαφέροντα από εδω και πέρα...[photo=large]266[/photo][photo=large]267[/photo][photo=large]268[/photo][photo=large]269[/photo][photo=large]270[/photo][photo=large]271[/photo][photo=large]272[/photo][photo=large]273[/photo][photo=large]274[/photo][photo=large]275[/photo][photo=large]276[/photo]
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
Ηδη ξεκινησε captain. Η δοτρια σου σαν μοκετα ειναι. Εφοσον δεν βαζεις και μινοξιδιλη μπορει να αργησει το τελικο αποτελεσμα λιγο περισσοτερο. Καλη φυτρωση να εχεις. Εχεις τα χαρακτηριστικα που χρειαζεσαι για ενα ωραιο αποτελεσμα.
 

calchas

Member
Φίλε,καλή επιτυχία στην φύτρωση σου εύχομαι.
Παρατήρησα ότι έχεις post-coronal sulcus(στεφανιαία αυλάκωση) στο κεφάλι.Γι'αυτό ευθύνονται δέσμες ινών συνδετικού ιστού που διατρέχουν κατα μήκος την στεφανιαία ραφή.
janat00591-0053-c.jpg
DSC_3737_1.jpg
 

calchas

Member
@calchas μας επηρεάζει αρνητικά κάπου;ή είναι η κατασκευή έτσι; Έχω δεί που γράφεις για αυτά αλλά δεν έχω δώσει προσοχή.
Όχι,όχι,μην ανησυχείς,είναι καθαρά ανατομικό στοιχείο.Το έχουν πολλοί άνθρωποι,άνδρες και γυναίκες, και μπορεί να διαφοροποιηθεί με την πάροδο του χρόνου.
'Αν γνωρίζεις αγγλικά,διάβασε εδώ https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1262963/
 

nikos chif

Active Member
Καλά τα πας αδερφέ... Υπομονή!!! Θα παρακολουθώ την εξέλιξη σου με αγωνία... Όλα τα φωτα πάνω σου γιατί με μένα δεν ασχολείται κάνεις :p
 
Μπλουζα