Firecaptain, fue, 2665 grafts, 17-18/10/16

aeratos28

Just aeratos
χαχαχα..πραγματικά ειναι παρα πολύ καλή..έδεσε τέλεια με τα πίσω αλλά και με τα πλαϊνά..καλώς έκαναν αυτή την μικρή συνέχεια έως την ένωση με τα temples..είναι μεν λεπτομέρεια αλλά κάνει την διαφορά φίλε και φαίνεται τόσο τέλειο και φυσικό..καλή συνέχεια να έχεις φίλε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Με τέτοιο μαλλί πίσω θες πολύ δυνατή και πυκνή hairline για να δέσει, οπότε σωστά επιλέχθηκαν αυτά τα graft.
 

firecaptain

Active Member
firecaptain ή πυκνότητα που δουλεψατε πρέπει να εί αι ειδικά hairline 60+ ,σωστά?
~75!! Τον ρωτησα συγκεκριμένα που έπαιξε και μου είπε: hairline ~75λογω μονοτριχων και πίσω ~55 λόγω πολυτριχων. Έπρεπε να το δέσει λόγω πυκνότητας του υπόλοιπου
 

aeratos28

Just aeratos
εντάξει ειναι μεγάλο νούμερο,πιστευω το αποτέλεσμα θα είναι τρελό αν έχεις παρα πολύ μεγάλη φυτρωση,που το εύχομαι..αυτό είναι κάτι που δυστυχώς εδώ δεν μπορει να επιτευχθεί σε ένα χειρουργείο ειδικά με τίποτα..δυστυχώς.!
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αν ειναι γυρω στα 75 οντως πλησιαζει πυκνοτητες πολυ ακριβοτερων κλινικων. Ειναι πιθανο γιατι τα μοσχευματα ειναι μπολικα. Απο τις φωτο βγαινει ακρη για την πυκνοτητα;
 

firecaptain

Active Member
Το θέμα είναι τι θα φυτρώσει... Βλέποντας τα αποτελέσματα τους θαρρώ πως θα είναι οκ αλλά δεν πιστεύω να κρατήσει τόσα. Για Ελλαδα δυστυχώς είναι αλήθεια, αλλά φταίνε και οι πελάτες που δεν απαιτούν αλλά πάνε με τον ανάποδο τρόπο, 3000€ πόσα μαλλιά ασχέτως εάν ταιριάζει ή όχι.
 

firecaptain

Active Member
Αν ειναι γυρω στα 75 οντως πλησιαζει πυκνοτητες πολυ ακριβοτερων κλινικων. Ειναι πιθανο γιατι τα μοσχευματα ειναι μπολικα. Απο τις φωτο βγαινει ακρη για την πυκνοτητα;
Δημήτρη δεν έχω κάτσει να μετρήσω ουτε με φωτό ούτε τιποτα. Συνάντησα πολλά ατομα αυτές τις ημέρες στην κυπρο για ΜΜ και ολοι μου λέγαν για την πυκνότητα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Για 75 δεν το βλέπω, πιθανώς σε κάποια σημεία να είναι 70 κάτι, πάντως είναι σταθερά πάνω από 65


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

firecaptain

Active Member
Τετοια υψηλη πυκνοτητα το ζητησες εσυ η στο προτειναν αυτοι??
Όπως έγραψε και ο cvial μου το είχε πεί ο φιουρης από το cons τον απριλιο. Και εγώ απορησα τότε αλλά μου είπε "τόσα χρειάζεται". Στο κούρεμα είδα ότι είχε δίκιο.
 

firecaptain

Active Member
Καλή φυτρωση αδερφέ.. Μπομπ Μάρλεϊ σε κόβω!!! Δεν προλάβαμε να τα πούμε και πολύ στην ξενιτιά :p
Ευχαριστώ Νικόλα, θα μας πάνε καλά και στους δύο. Όντως δεν προλαβαμε καθόλου, ήμουν στην αρχή και ήμουν πτώμα
 
Μπλουζα