Extract of allium tuberosum rottler ex spreng promoted the hair growth through regulating the expres

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
καπα αυτο ειναι πιο ελπιδοφορο απτη μεντα;
ή μέντα είναι βότανο.οι πιθανότητες να κάνει παρενέργειες είναι πάρα πολύ σπανιες.
Έχει το πλεονέκτημα ότι ο κάθε ένας μπορεί να φυτέψει σε μια γλάστρα και να φτιάχνει λοσιόν τζάμπα,με κόστος 10 ευρώ το λίτρο.με τέτοια πλεονεκτήματα δεν έχει αντίπαλο.
Πως τα πας από επανεκφυση?συνεχίζει?
 

lalakis

Active Member
τιποτα εντυπωσιακο εως τωρα.το ξεκονησα μαζι μενα φιλο .μπορω να πω οτι στο φιλο μου φαινεται πιο ξεκαθαρα οτι σκουρινε σε σημεια που χε αραιωση.αναμεμουμε .ειμαι στη 17 μερα.θελω να στειλω λιιγκ απο φορουμ με ατομα που καναν και ειχαν εντυπωσιακα αποτελεσματα
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
τιποτα εντυπωσιακο εως τωρα.το ξεκονησα μαζι μενα φιλο .μπορω να πω οτι στο φιλο μου φαινεται πιο ξεκαθαρα οτι σκουρινε σε σημεια που χε αραιωση.αναμεμουμε .ειμαι στη 17 μερα.θελω να στειλω λιιγκ απο φορουμ με ατομα που καναν και ειχαν εντυπωσιακα αποτελεσματα
ο φιλος σου θα εχει περισσοτερα αποτελεσματα απο εσενα αν δεν χρησιμοποιει κατι αλλο αποτελεσματικο.
ειναι διαφορετικο να πεφτει κατι σε παρθενο κεφαλι και διαφορετικο να εχεις παρει ηδη μια επανεκφυση απο κατι αλλο και να προσπαθεις για ακομα περισσοτερη
 

lalakis

Active Member
ισχυει αυτος πρωτη φορα βαζει κατι στην αραιωση.δηλαδη εχω θα χω λιγοτερα αποτελεσματα σωστα ;η θα κανω περισσοτερο χρονο για αποτελεσματα η και τα δυο;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
ισχυει αυτος πρωτη φορα βαζει κατι στην αραιωση.δηλαδη εχω θα χω λιγοτερα αποτελεσματα σωστα ;η θα κανω περισσοτερο χρονο για αποτελεσματα η και τα δυο;
θα εχεις συνολικα λιγοτερα αποτελεσματα σαν μεμονωμενη θεραπεια.
οσο boost σου εδωσε το derma roller 1,5mm η 2mm,αλλο τοσο θα σου δωσει και η τοπικη μεντα,αλλα διπλασια θεραπεια δεν σημαινει και διπλασια αποτελεσματα,ειναι και ο παραγοντας"μας τραβαει η καραφλα προς τα πισω"
δηλαδη οσο πιο πολυ ξεφευγουμε απο το σημειο μηδεν,εναρξη θεραπειας,τοσο πιο πολυ ζορικο ειναι και επιπλεον επανεκφυση
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
κριμα απογοητευτηκα πραγματα δηλαδη
μπορεις να κανεις πολους συνδιασμους βοτανων που δεν κοστιζουν και τιποτα http://www.hairlossgr.com/threads/δαφναιελαιο-ποια-ειναι-η-γνωμη-σας.5361/page-21#post-145551
και μαλιστα ειναι αρκετα αποδοτικοι.
εγω δεν αφησα την μινοξιδιλη απο αποψη,απλα υπαρχουν θεραπειες που δινουν τα ιδια αποτελεσματα πιο φθηνα και καποιες φορες καλυτερα.
μου ερχονται πολλες θεραπειες τωρα σαν σκεψη,αλλα δεν αξιζει το κοστος
 
Μπλουζα