Dimjim, fue, 2500 grafts, 9/11/2016

DIMJIM

Member
Παιδιά καλησπέρα την περασμένη Τετάρτη πήγα στην κλινική του Βεκρη όπου και έκανα μία μονοήμερη συνεδρία με 2500 εμφυτεύματα.

41 χρονών είμαι και με ενοχλούσε καιρό τώρα το θέμα της αραίωσης. Αποφάσισα λοιπόν να ανεβάσω τις φωτογραφίες μου στο blog για να δούμε παρέα πώς θα εξελιχθεί. Οι φίλοι μου με ονόμασαν πειραματοζωο αν και σε περ´ιπτωση που πετύχει τους βλέπω όλους να πέρνουνε σειρά.

Καλή επιτυχία σε όσους πρόκειτα να κάνουνε και σε εμ´ενα που μετά από τρία χρόνια το πήρα απόφαση ( ο ανασταλτικός παράγοντας ήταν μεταμοσχεύσεις φίλων με μέτρια αποτελέσματα που είχαν βελβαια πραγματοποιηθεί προ 10ετίας.

Α και ξέχασα να αναφέρω , η διαδικασία έιναι κάπως κουραστική όμως δεν πνάει καθόλου.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikolakis

Well-Known Member
Καλή επιτυχία φιλε, οι φωτο που ειναι;
Παιδιά καλησπέρα την περασμένη Τετάρτη πήγα στην κλινική του Βεκρη όπου και έκανα μία μονοήμερη συνεδρία με 2500 εμφυτεύματα.

41 χρονών είμαι και με ενοχλούσε καιρό τώρα το θέμα της αραίωσης. Αποφάσισα λοιπόν να ανεβάσω τις φωτογραφίες μου στο blog για να δούμε παρέα πώς θα εξελιχθεί. Οι φίλοι μου με ονόμασαν πειραματοζωο αν και σε περ´ιπτωση που πετύχει τους βλέπω όλους να πέρνουνε σειρά.

Καλή επιτυχία σε όσους πρόκειτα να κάνουνε και σε εμ´ενα που μετά από τρία χρόνια το πήρα απόφαση ( ο ανασταλτικός παράγοντας ήταν μεταμοσχεύσεις φίλων με μέτρια αποτελέσματα που είχαν βελβαια πραγματοποιηθεί προ 10ετίας.

Α και ξέχασα να αναφέρω , η διαδικασία έιναι κάπως κουραστική όμως δεν πνάει καθόλου.
 

DIMJIM

Member
image.jpg
 

crossfire

Well-Known Member
Παιδιά καλησπέρα την περασμένη Τετάρτη πήγα στην κλινική του Βεκρη όπου και έκανα μία μονοήμερη συνεδρία με 2500 εμφυτεύματα.

41 χρονών είμαι και με ενοχλούσε καιρό τώρα το θέμα της αραίωσης. Αποφάσισα λοιπόν να ανεβάσω τις φωτογραφίες μου στο blog για να δούμε παρέα πώς θα εξελιχθεί. Οι φίλοι μου με ονόμασαν πειραματοζωο αν και σε περ´ιπτωση που πετύχει τους βλέπω όλους να πέρνουνε σειρά.

Καλή επιτυχία σε όσους πρόκειτα να κάνουνε και σε εμ´ενα που μετά από τρία χρόνια το πήρα απόφαση ( ο ανασταλτικός παράγοντας ήταν μεταμοσχεύσεις φίλων με μέτρια αποτελέσματα που είχαν βελβαια πραγματοποιηθεί προ 10ετίας.

Α και ξέχασα να αναφέρω , η διαδικασία έιναι κάπως κουραστική όμως δεν πνάει καθόλου.


Ποιο κοριτσάκι στην εκανε;
 

maniac

Member
Καλή φύτρωση και να ακολουθείς τις οδηγίες με ευλάβεια. Έκανα κι εγώ στην κλινική προς τα τέλη του Σεπτεμβρίου και σκέφτομαι αν θέλω να ανοίξω thread ή όχι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ripper2.1

Member
Σε 2 μέρες αρχίζεις τη μινο ;; το λούσιμο το κανείς ακόμη ταμποναριστο στην λήπτρια ;; η τρίβεις περισσότερο με μασάζ ;;;Μου είπαν πως στο 10 ήμερο θα πρέπει να πεςουν τα μαυρακια. Χρυσα η Χρυσάνθη ;; καλή φυτρωση !! Εγώ είμαι στη δεύτερη μέρα !!!
 

DIMJIM

Member
Σε 2 μέρες αρχίζεις τη μινο ;; το λούσιμο το κανείς ακόμη ταμποναριστο στην λήπτρια ;; η τρίβεις περισσότερο με μασάζ ;;;Μου είπαν πως στο 10 ήμερο θα πρέπει να πεςουν τα μαυρακια. Χρυσα η Χρυσάνθη ;; καλή φυτρωση !! Εγώ είμαι στη δεύτερη μέρα !!!
Ότι καλύτερο ευχομαι. Ναι μου είπαν στις 10 το αργότερο 12 ημέρες να αρχίσω μινοξ, τα κακαδάκια υποχωρούν αργά φαντάζομαι δε θα προλάβουν να πέςουν στις 10 ημέρες.
 

aeratos28

Just aeratos
τα κακαδακια με το λούσιμο το καθημερινό που κανεις ,το αργότερο μέχρι τις 10 μέρες μετα την επέμβαση να έχουν φύγει..να είσαι εντελώς καθαρός..δεν κάνει να μένουν στο κεφάλι σου.βαλε λιγάκι πίεση στο λούσιμο να καθαρίσεις..
 

DIMJIM

Member
Λουζομαι ακομα ταμποναριστα, θα προσπαθήσω αν και να σου πω την αλήθεια φοβάμαι λίγο να βάλω πίεση
 

aeratos28

Just aeratos
μην φοβάσαι,απλα ή φορά του χεριού σου να πηγαίνει με την φορά των τριχών όχι κόντρα,προς τα πισω δηλαδή..καταλαβες τι θέλω να πω??μην το φοβάσαι γιατί πρέπει να έχεις καθαρίσει από πηγματα το πολύ μέχρι το 10ημερο..
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
τίποτα ρε,σιγα! μην το φοβάσαι ρε καθόλου,απλα μόνο με την φορά των τριχών,μην τριψεις μπρος πίσω με κολλημένο το χέρι στο κεφάλι,μονο προς τα εμπρός,σηκωνεις το χέρι,ξανα πίσω και πάλι το ίδιο..εύκολο είναι..κάνε και 2 λουσιματα μέσα στη μέρα και άσε αρκετά το νερό να μουλιάσεις αρκετά..θα καθαρίσεις από πήγματα πιο εύκολα ετσι..χωρίς πίεση το νερό..χαλαρά,ηρεμα
 
Τελευταία επεξεργασία:

piros75

Well-Known Member
Μην περιμένεις πολλά στο κροουν από τις φωτογραφίες που βλέπω... Μάλλον αρκετά αραιός θα είσαι εκεί, οπότε έχε κατά νου τη δεύτερη μετά από 1 χρόνο.
 
Μπλουζα