Dim74, fue, παπανικολάου, 2480 grafts, 11-12/11/2013

dim74

Member
Εναμιση χρονο περιπου μετα την πρωτη μεταμοσχευση μου στην DHI που εβαλα περιπου 3000 μοσχευματα εφτασε η ωρα για την δευτερη.
Συγκεκριμενα στις 11 και 12 Νοεμβριου θα τοποθετηθουν 1200 τουλαχιστον μοσχευματα στην μπροστινη μερια(οσα περισσοτερα μπορεσει ο γιατρος) και γυρω στα 800 στην κορυφη.
Οπως η πρωτη ετσι και η δευτερη θα γινει απο τον κ. Παπανικολαου,του εχω απολυτη εμπιστοσυνη και για αυτον αλλωστε καθυστερησα να την κανω, καθως πριν το καλοκαιρι ελειπε Αγγλια εξι μηνες περιπου.
Θελω να πυκνωσω οσο το δυνατον περισσοτερο ολη την περιοχη που εγινε η πρωτη μεταμοσχευση.
Οπως και στην πρωτη μεταμοσχευση θα υπαρχει αναλυτικη ενημερωση.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member
dim74 είπε:
Εναμιση χρονο περιπου μετα την πρωτη μεταμοσχευση μου στην D*I που εβαλα περιπου 3000 μοσχευματα εφτασε η ωρα για την δευτερη.
Συγκεκριμενα στις 11 και 12 Νοεμβριου θα τοποθετηθουν 1200 τουλαχιστον μοσχευματα στην μπροστινη μερια(οσα περισσοτερα μπορεσει ο γιατρος) και γυρω στα 800 στην κορυφη.
Οπως η πρωτη ετσι και η δευτερη θα γινει απο τον κ. Παπανικολαου,του εχω απολυτη εμπιστοσυνη και για αυτον αλλωστε καθυστερησα να την κανω, καθως πριν το καλοκαιρι ελειπε Αγγλια εξι μηνες περιπου.
Θελω να πυκνωσω οσο το δυνατον περισσοτερο ολη την περιοχη που εγινε η πρωτη μεταμοσχευση.
Οπως και στην πρωτη μεταμοσχευση θα υπαρχει αναλυτικη ενημερωση.

Καλή επιτυχία φίλε dim74. Εύχομαι από καρδιάς να αποκτήσεις την πυκνότητα που ονειρεύεσαι :)
 

n094

Active Member
RE: Dim74 η 2η Μεταμοσχευση μου στην D*I στις 11κ12 Νοεμβριου 2013

Καλή επιτυχία Δημήτρη...
 

Physio40

Member
RE: Dim74 η 2η Μεταμοσχευση μου στην D*I στις 11κ12 Νοεμβριου 2013

Καλη επιτυχια και απο μενα Δημήτρη.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
RE: Dim74 η 2η Μεταμοσχευση μου στην D*I στις 11κ12 Νοεμβριου 2013

Καλη επιτυχια φιλε και απο εμενα.Ο Γιατρος ο συγκεκριμενος αν κ δεν μου εκανε αυτος την μεταμοσχευση ειναι απο τους καλυτερους στην Ελλαδα,απο οτι λεγεται.Αν θελεις πυκνοτητα πιεσε τους λιγο γιατι η γραμμη της εταιριας ειναι λιγο συντηρητικη (ειτε καλως ειτε κακως)στον συγκεκριμενο τομεα.Νομιζω απο 40 grafts k πανω στο τετ εκατοστο θα εισαι μια χαρα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
RE: Dim74 η 2η Μεταμοσχευση μου στην D*I στις 11κ12 Νοεμβριου 2013

καλη επυτιχια!!!
 

Gio

New Member
RE: Dim74 η 2η Μεταμοσχευση μου στην D*I στις 11κ12 Νοεμβριου 2013

Να ευχηθώ και εγώ με την σειρά μου... καλή επιτυχία και να δώσεις χαιρετίσματα σε όλη την ομάδα εκεί..
 

prowler3

Member
RE: Dim74 η 2η Μεταμοσχευση μου στην D*I στις 11κ12 Νοεμβριου 2013

Καλή τύχη φίλε, να γίνουν όλα όπως τα θέλεις!
Να μη παραλείπες να μας ενημερώνεις για την εξέλιξη σου φυσικα.
 

Bouklas

Well-Known Member
RE: Dim74 η 2η Μεταμοσχευση μου στην D*I στις 11κ12 Νοεμβριου 2013

Καλή επιτυχία και από μένα φιλε, ότι καλύτερο!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

no_hair

New Member
RE: Dim74 η 2η Μεταμοσχευση μου στην D*I στις 11κ12 Νοεμβριου 2013

Καλη επιτυχία για αύριο Dim ελπίζω να πετύχεις το αποτέλεσμα που θέλεις. Και μια συμβουλή ..no stress!
 

nikoskale

New Member
dim74 είπε:
Εναμιση χρονο περιπου μετα την πρωτη μεταμοσχευση μου στην D*I που εβαλα περιπου 3000 μοσχευματα εφτασε η ωρα για την δευτερη.
Συγκεκριμενα στις 11 και 12 Νοεμβριου θα τοποθετηθουν 1200 τουλαχιστον μοσχευματα στην μπροστινη μερια(οσα περισσοτερα μπορεσει ο γιατρος) και γυρω στα 800 στην κορυφη.
Οπως η πρωτη ετσι και η δευτερη θα γινει απο τον κ. Παπανικολαου,του εχω απολυτη εμπιστοσυνη και για αυτον αλλωστε καθυστερησα να την κανω, καθως πριν το καλοκαιρι ελειπε Αγγλια εξι μηνες περιπου.
Θελω να πυκνωσω οσο το δυνατον περισσοτερο ολη την περιοχη που εγινε η πρωτη μεταμοσχευση.
Οπως και στην πρωτη μεταμοσχευση θα υπαρχει αναλυτικη ενημερωση.

Καλή επιτυχία με τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα!
 

kastelano

New Member
RE: Dim74 η 2η Μεταμοσχευση μου στην D*I στις 11κ12 Νοεμβριου 2013

καλη επιτυχια φιλαρακι...τελευτεα βδομαδα θα ειμαι και εγω στην ιδια θεση για μμ.......5530 τριχες
 

dim74

Member
RE: Dim74 η 2η Μεταμοσχευση μου στην D*I στις 11κ12 Νοεμβριου 2013

Eυχαριστω ολους παιδια!
Aυριο πρωι θα φυγω απο εδω που μενω(2 ωρες απο Αθηνα) ωστε στις 9 να ειμαι στην dhi.
 

dim74

Member
Πριν λιγο εφτασα στο ξενοδοχειο,ολα πηγαν καλα την πρωτη μερα.
Βαλαμε περιπου 1180 μοσχευματα στην κορυφη και προχωρησαμε και λιγο μπροστα.
Αυριο θα βγαλουμε γυρω στα 1300 μοσχευματα να τα βαλουμε στο υπολοιπο μπροστινο μερος.
 

Συνημμένα

  • lll 007.JPG
    lll 007.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 926
  • lll 008.JPG
    lll 008.JPG
    1.6 MB · Προβολές: 955
  • lll 009.JPG
    lll 009.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 883
  • lll 011.JPG
    lll 011.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 833
  • lll 012.JPG
    lll 012.JPG
    1.5 MB · Προβολές: 795

weznem

Well-Known Member
RE: Dim74 η 2η Μεταμοσχευση μου στην D*I στις 11κ12 Νοεμβριου 2013

kalh epityxia φιλε.ευχομαι το τελικο αποτελεσμα να ειναι αυτο που ονειρευεσαι.. :)
 

kastelano

New Member
RE: Dim74 η 2η Μεταμοσχευση μου στην D*I στις 11κ12 Νοεμβριου 2013

φιλαρακι καλο αποτελεσμα να εχεις....πονας καθολου?με direct εκανες?
 

n094

Active Member
RE: Dim74 η 2η Μεταμοσχευση μου στην D*I στις 11κ12 Νοεμβριου 2013

καλή ξεκούραση Δημήτρη και καλή συνέχεια αύριο.
 
Μπλουζα