DERCOS NEOGENIC

pithikas

Well-Known Member
Το συγκεκριμενο το κερδισε η κοπελα μου σε ενα διαγωνισμο και μου το εδωσε, αυτο που λεει το προιον ειναι οτι επιταχυνει απλα την διαδικασια του κυκλου της τριχας κατι πλασματικο δηλαδη+ 1700 νεες τριχες :), δεν εχω δει κατι αν και το χρησιμοποιω μονο δυο εβδομαδες απλα μικρη βελτιωση στην ποιοτητα της τριχας, ιδωμεν...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

malloumpas

New Member
καποιο λάθος κάνεις. Η μάνα μου μου μαγειρεύει πατάτες στην κουζίνα. Την βλέπω αυτή τη στιγμή βασικά. Φιλάκια!
 

malloumpas

New Member
Όχι, έχω φύγει από τα 24. Για τις γιορτές ήρθα στο πατρικό μου απλά. Και τώρα με συγχωρείς, αλλά πάω να φάω τις τηγανιτές πατάτες μου πριν κρυώσουν.
 

pithikas

Well-Known Member
Πολυ συγκινητικο, τα δεοντα στην μαμα σου και τις πατατες να τις φας ζεστες μην κρυωσουν και οπως λες κι εσυ φιλακια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

malloumpas

New Member
mikegad είπε:
μπράβο παιδιά...πολύ σχετικά με το προϊόν αυτά που λέτε
άλλο ένα θέμα που ξεφτιληστικε

Δε το ξεκίνησα εγώ. Ανευ λόγου σε 2 προγουμενα ποστ πριν λίγες βδομάδες μου είχε επιτεθεί (και φυσικά είχε πάρει τις ανάλογες απαντήσεις και τότε, όπως και τώρα).
 

nikosssss

Active Member
Παιδιά πήγα σήμερα απο Φαρμακείο να πάρω υγρό φακών, και είδα αυτό στα ράφια και το τσίμπησα. Είπα να το δοκιμάσω, σίγουρα θα είναι καλύτερο απο του εμπορίου που χρησιμοποιώ. Έχει κανείς άποψη??

vichy-dercos-neogenic-shampoo-400ml-huge.jpg
 

nine

Active Member
Δεν το εχω ξαναδει, λογικα εσυ θα μας πεις περισσοτερα μετα την χρηση :p
Σαμπουαν ειναι ετσι; κανει για καθε μερα;
 
Μπλουζα