DERCOS NEOGENIC

gianniskritikos2

Active Member
http://www.vichy.gr/peripoihsh-malliwn/NEOGENIC-DERCOS/p9076.aspx 1700 νεες τριχες γνωριζει κατι κανεις?
αν μπορει κανεις να βρει αν εχει γλυκερινη η προπυλαινογληκολη..
http://www.infokids.gr/2013/08/talaiporiste-apo-trixoptosi-irthe-i-dercos-neogeni/
με προβληματιζει οτι λεει δεν εξαρτωντε τα μαλλια απο αυτο δεν ειναι για εφ ορου ζωης.. αρα τι? μετα τι κανουμε.... και αυτο πολα υποσχωμενο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

thatsme

New Member
Επισης λεει τριμηνη θεραπεια.Αν καταλαβα καλα μετα λεει να σταματηθει για καποιο διαστημα;
 

cristiano

Member
Αν δεν είχα ξεκινήσει πρόσφατα ρεβιβόγκεν θα το δοκίμαζα...δεν έχω διαβάσει πουθενά για παρενέργειες...
 

gianniskritikos2

Active Member
http://www.pharmacybay.gr/?section=product&rel=6169 ψαροτικο βιντεακι


δεν μπορω να βρω τι εχει μεσα ωστε να δω αν εχει γλυκερινη η προπ!!


αυτο μοιαζει αν ειναι οπως τα λεει να ειναι το καταληλο συμπληρωμα για το cg μετα την 3 μηνη θεραπεια το cg θα εξασφαλισει τον σωστο κυκλο σε αυτες τις νεες τριχες... και μετα του χρονοθ αλλο 1 τριμηνο θεραπιας με αυτο το νεογκενικ
 

gianniskritikos2

Active Member
http://088015.com/sante/calvitie-cheveux/dercos-neogenic-vichy-sujet_165349_4.htm εδω ειναι μαρτυριες ατομων αλλα δεν μου κανει μεταφραση πως το βλεπετε?


κανανε τεστ να δουνε αν δουλευει.
 

gianniskritikos2

Active Member
καποιος που να ξερει κατι ρε παιδια? καποιος απο τα εμπειρα μελλοι να πουνε την γνωμη τους... σκεφτομαι να το αρχισω τι γνωμη εχετε.... κανεις δεν μιλαει..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

SinsemillaGR

New Member
Τι γίνεται σε περίπτωση που κάποιος κάνει χρήση μινοξιδίλης? Την σταματάει και το αρχίζει? Ή μπορεί να το κάνει παράλληλα?
 

gianniskritikos2

Active Member
εδω δεν ξερουμε αμα δουλευει.. κανεις δεν εκφραζει γνωμη .. αν δεν δουλευει απλα σταματας την μινοξ αρα κατηφορα... περιμενε να μας πει κανεις που ξερει κατι παραπανω αν αξηζει την δοκιμη.
 

krhtikos21

Member
ρε παιδιά όποις έχει κάποια χρήματα ας το πάρει να το δοκιμάσει είναι πολλά υποσχόμενο.ας δοκιμάσουμε αυτό και το cg 210 να αποκτήσουμε μία εικόνα σε μερικού μήνες
 

thatsme

New Member
Εγω χρησιμοποιοω της λορεαλ το αντιστοιχο προιον με στεμοξιδινη οπως αυτο της vichy.Νομιζω οτι ειναι παρομοια αν οχι τα ιδια.Η διαφορα ειναι οτι της λορεαλ τα φιαλιδια ειναι 6 μλ και ειναι 30 και κοστιζει 90 ευρω ενω της βισι ειναι 28 φιαλιδια των 5 μλ αν δεν κανω λαθος.Το χρησιμοποιω ενα μηνα και κατι.Δεν νομιζω να εχει κανει κατι οσον αφορα την επανεκφυση αλλα νομιζω ειναι νωρις.Αλλα εχω την εντυπωση οτι το τριχωτο φαινεται πιο λαμπερο και υγιες.Αυτα προς το παρον θα ενημερωσω αν δω κατι!!
 

gianniskritikos2

Active Member
Σε φορουμ που δεν μπορουσα να ανοιξω σελιδες και να δω συνομιλιες πληκτρολογησα στο google για φοτο πριν μετα μου βγαλε φοτογραφιες και καποιες ηταν ενδιαφερουσες και πολυ μαλιστα οι οποιες προερχοντε απο φορουμ νομιζω με θεμα decros neogenic the test και να καποιες φοτο πριν μετα λετε ??[attachment=5604][attachment=5605]


με ψηνει και μονο στην ιδεα οτι δεν ειναι για εφ ορου ζωης.. και τελευτεα πευτει τρελη διαφημισει για το συγκεκριμενο πρωιον αλλα δεν μπορω πουθενα να δω τι περιεχει ακριβως... και αυτο με φοβιζει γιατι ειχα ΣΔ και φοβαμαι μην εχει προπυλενογλυκολη... οποιος μπορει να βρει πληροφοριες και εχει καποιες γνωσεις παρακαλω να τις δωσει και να εκφρασει αποψη ευχαριστω.
 

Συνημμένα

  • repousse-repousse-dercos-traitement-img.jpg
    repousse-repousse-dercos-traitement-img.jpg
    74.8 KB · Προβολές: 366
  • dercos-test-neogenic-big.jpg
    dercos-test-neogenic-big.jpg
    1.1 MB · Προβολές: 353

gianniskritikos2

Active Member
Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω γιατι κανενα ενδιαφερον για το συγκεκριμενο προιον ειναι πρωτο σε διαφημισει αυτον τον καιρο πολα υποσχωμενο και ομως εμεις κουβεντα καμια και μαλιστα εγω και ενα αλλο παιδι οταν μιλαμε στο θεμα για στο συγκεκριμενο πρωιον τα οποια ειναι 2 αυτα τα θεματα που τρεχουν δεν περνουμε απαντηση και αν περνουμε ειναι ελα μωρε μουφα ειναι μην τα πιστευεις γιατι ετσι? κανενα ενδιαφερον και για τσαι στο τριχωτο να λεγαμε περισσοτεροι θα σημετεχανε και μαλιστα το συγκεκριμενο χιλιοδιαφιμιζεται, κανενα ενδιαφερον να βρουμε τα χαρακτιριστικα του κανενα να ψαξουμε να δουμε αν μπορει να κανει κατι ,τιποτα σαν να εχει μπει στην μαυρη λιστα που δεν μπορουμε ουτε να το κρινουμε σαν να απαγορευεται σε αυτο το φορουμ να μιλισουμε για το decros neogenic. δεν εχω κατι αλλο να πω απλα κριμα γιατι φενεται αξιολογο και αν οντως οι φοτο ειναι αληθινες ειναι επαναστατικο προιον. φανταζομαι κανεις δεν θα απαντησει.


http://translate.google.cz/translate?hl=en&sl=cs&tl=en&u=http%3A%2F%2Fvicevlasu.cz%2Fneogenic-novy-produkt-2-1638-7.html
 

Mh2012

Member
Φίλε Γιάννη μακάρι να βγει κάτι καλό , αλλά πόσες πιθανότητες υπάρχουν μια εταιρεία καλλυντικών να βρει τη λύση για την τριχοπτωση ? κάθε χρόνο βγάζουν 1-2 προϊόντα πολλά υποσχόμενα αλλά τζίφος εδώ και πολλά έτη , γι'αυτο κρατάμε μικρό καλάθι . Ο κατάλογος τεράστιος, αλλά σχεδόν( για μην είμαι απόλυτος )τίποτα! Πάντως εάν κάνει δουλειά είμαι σίγουρος ότι θα το μάθουμε αμέσως!
 

orestis

Member
Φιλε Γιαννη, το οτι πολυδιαφημιζετε κατι δεν σημαίνει οτι κανει και δουλεια.
Καινουργιο προϊον μιας μεγαλης εταιριας ειναι. Λογικο ειναι να εχει ρίξει λεφτα στη διαφήμιση και να το βλεπεις παντου. Ετσι δεν γινετε με ολα τα προϊοντα. Οι πωλησεις τους βασιζονται στην διαφήμιση και μονο.
Βγαζουν ενα προϊον σε πείθουν να το παρεις, το κυκλοφορουν για καποιο διαστημα οσο εχει πωλήσεις και μολις μειωθούν οι πωλησεις προχωράνε στο επόμενο "νεο" προίον, που παλι το διαφημίζουν ως καινοτόμο, αλλα μπορει να ειναι και το ιδιο με το προηγουμενο, απλα να του εχουν αλλάξει ονομα.
Το οτι διαφημιζετε κατι δεν σημαινει οτι ειναι και καλο. Ουτε το αντιθετο βεβαια.
Απο την αλλη ως καινουργιο προϊον, σημαίνει οτι δεν εχει κανει τον κυκλο του για να υπαρχουν πληροφοριες για αυτο. Θετικες ή αρνητικες.
Οποτε μην περιμενεις να βγει καποιος να σου πει αν κανει δουλεια ή οχι.
Και να το χρησιμοποιουν καποιοι ειναι ακομα στην αρχη.
Οποτε ή κανεις υπομονη, μεχρι να ολοκληρωσουν καποιοι τη θεραπεια και να πουν για τα αποτελεσματα ή το χρησιμοποιεις και γινεσαι ενας απο αυτους που θα δωσουν απαντησεις στο μελλον.
 
Μπλουζα