Danceworld_2001, fue, 3458 grafts, 27-28/12/2013

danceworld_2001

Well-Known Member
2 φωτογραφιούλες απο την μέρα της επέμβασης με πολύ αίμα για όσους γουστάρουν τα θρίλερ, τραβηγμένες πάνω στο placing πριν σκουπιστεί το αίμα, απο την γυναίκα μου, καθάριζα κάτι παλιά αρχεία και έπεσα σε αυτές και τρελάθηκα με τις αναμνήσεις. Εδώ βλέπουμε και ξεκάθαρα πως δουλευτηκε όλη η Α ζώνη μέχρι αρχές Β σε μεγάλο βαθμό παρά την ύπαρξη των λίγων μαμά μαλλιών, καθώς και το μισοφέγγαρο που γεμίσαμε στην κουρία με 500 τρίτριχα!!
 

Συνημμένα

  • IMG_2810.JPG
    IMG_2810.JPG
    68.8 KB · Προβολές: 695
  • IMG_2811.JPG
    IMG_2811.JPG
    118.2 KB · Προβολές: 666

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bouklas

Well-Known Member
Αδειάζοντας το κινητό τις φωτογραφίες στον Η/Υ μου είδα μερικές που μου άρεσαν και είπα να τις μοιραστώ μαζί σας, μερικές καλοκαίρι που μας πέρασε σε κάργα ήλιο και βρεγμένο μαλλί, άλλες σε βόλτα πριν τα χριστούγεννα σε εξωτερικά συνθήκες.

PGAF6265 by Evangelos Evangelos, on Flickr

NDXQ8204 by Evangelos Evangelos, on Flickr

IMG_0584 by Evangelos Evangelos, on Flickr

BGPJ1008 by Evangelos Evangelos, on Flickr

ATVR0009 by Evangelos Evangelos, on Flickr
Πολλά μπράβο φιλε, άπαιχτος!
 

nikosssss

Active Member
Dance είδα τώρα τις τελευταίες φώτο που έβαλες και έφαγα φλασιά!!
Με τόσο μαλλί στο crown δεν φοβήθηκες για shockloss?? Ή ήταν ελάχιστα τα grafts σε εκείνη την περιοχή για πιθανότητα τέτοιου περιστατικού??
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Αυριο φωτο που παραγγειλατε ερχονται!! Ναι υπηρχε μεγας κινδυνος για σοκ λος, ρισκαρα, εμπιστευτηκα δικαιωθηκα. Στο κομματι πυκνοτητας και σοκ λος ο Μιχαλης ειναι μαεστρος ευτυχως.
 

nucky

Active Member
Αυτο που βλέπω εγω στις φωτό ειναι θαύμα...ιατρικό θαύμα , θαύμα του φακού, συνδυασμός δεν ξέρω... Πάντως πιστεύω ότι στο μαθημένοι μάτι καθε μμ , ακόμα και η καλύτερη εχει σημεία που την προδίδουν....εδώ τι να πω

Απλά η γνώμη μου χωρίς κανένα υπονοούμενο ...μην αρχίσουμε τιποτα κόντρες
 

tasos33

Well-Known Member
Αυτο που κανει την διάφορα ειναι πως το αποτέλεσμα ειναι 1000% φυσικο, σε όλη του την έκταση,τίποτα δεν προδίδει την μτμ, συνολικά ειναι ενα αποτέλεσμα πολύ καλό, με εξαιρετική πυκνότητα για δεδομένα μτμσχσης αλλα κυρίως φυσικοτατη hairline που συνδυαζεται με τηνηλικία του dance
 

tasos33

Well-Known Member
Dance τ σημείο που κυκλωσα έχει θέμα? Η ειναι η γωνία λήψης.απο κει είχατε πάρει μοσχεύματα?
 

Συνημμένα

  • IMG_20160523_102837.jpg
    IMG_20160523_102837.jpg
    196.9 KB · Προβολές: 454

nucky

Active Member
Οπως ξέρουμε νομίζω όλοι οι παροικούντες την καραφλουσαλημ , οι μεταμοσχεύσεις μαλλιών ειναι σε κάποιο βαθμό μια ευγενής τέχνη της εξαπάτησης. Ακόμα και η κορυφαία μμ αποκαθιστά λιγότερο από το 50% της μαμισιας πυκνότητας, πράγμα που ειναι αρκετό και για να δίνει το ιλιουζιον της πυκνότητας , με τη σχετική βοήθεια και κάποιων τρικ στο σταιλινγκ. Δεν μπορεί όμως να δώσει αυτή την αίσθηση (προσοχή βαρβαρισμός) της ´ βουρτσοσυνης´ , που έχουν τα μαλλιά με ορίτζιναλ πυκνότητα, αυτή δηλαδή την οπτική βούρτσας που δίνουν τα πολλά - υπερδιπλαςια τριχοθυλακια που γειτνιάζουν σε ενα κεφάλι χωρίς προβλημα τριχόπτωσης. Αυτή η έλλειψη , μαζί και τα προφανή τρικ του σταιλινγκ , ειναι ορατα τουλάχιστον στο έμπειρο μάτι. Στις συγκεκριμένες , το τονίζω, φωτογραφιες , δεν βλέπω αυτή την έλλειψη. Δεν βλέπω δηλαδή ενα κεφάλι με μια πολύ πετυχημένη μμ , βλέπω ενα κεφάλι βούρτσα που σαν να μην έκανε ποτέ μμ. Αυτή ειναι η εντύπωση μου και ελπίζω ότι δεν μπλέκω τη βούρτσα με την...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

AmazingG

Member
Όχι φίλε, είναι απίστευτη η μ/μ του dance, σιγά μην καταλάβαινες ότι έκανε ποτέ μεταμόσχευση
 

nucky

Active Member
Μιλάμε δηλαδή αμειζινγκ για την μμ που καταρρίπτει όλα τα στάνταρ των καλύτερων μμ; Μακάρι και το ευχομαι
 

AmazingG

Member
όχι μια απλή επιτυχημένη μ/μ με θεραπεία δυνατή αυτά κάνει αγορίνα... τι περίμενες εσύ?
 

Serifis

Active Member
Πολύ καλά αποτελέσματα Dance μπράβο! Αν εξαιρέσεις τις πρώτες πρώτες τρίχες στην hairline, που όταν είσαι φάτσα κάρτα ε ένας πολύ πολύ έμπειρος με τις μεταμοσχεύσεις μπορεί να το καταλάβει, η συνολική εικόνα είναι φοβερή. Αυτό που μου αρέσει είναι η πυκνότητα που φαίνεται να έχει το τσουλούφι σου. Αν θες μια συμβουλή, επειδή σου αρέσει το κοντό μαλλί, πιστεύω θα ήταν καλύτερο να "ανεβάσεις" λίγο το σβέρκο σου όταν κουρεύεσαι, ίσως να αραιώσεις λίγο και τα πλαϊνά, θα σου δώσει ακόμη καλύτερη εικόνα.
 

nucky

Active Member
Αν δεις αγοραρε το προηγούμενο μήνυμα θα δεις τι περιμένω και το όχι. Αν μια μμ δίνει τέτοια αποτελέσματα τότε έχω μείνει πολύ πίσω , που ειναι και πολύ πιθανό , δε λέω. Δεν εχει τύχει να δω και απο κοντά μια τέτοια περίπτωση όποτε μπορεί να έχω μια στρεβλή εικόνα. Εσείς αλήθεια έχετε δει απο κοντά τέτοια περίπτωση; Που να ξέρατε το άτομο προφανώς προ μμ και να είδατε τέτοια βελτίωση με μμ και θεραπεία;
 

FreeThinker

Well-Known Member
Ρε dance αμα παιξεις ξυλο και σου τραβηξει καποιος τα μαλλια λες να γινει ζημια η ολα safe τωρα?
 

billaros

Active Member
nucky δηλαδη π.χ. αν κανω μ.μ. που θελω να γεμισω κροταφουσ(που δεν εχω σχετικα μεγαλο θεμα) και να κατεβω λιγο hairline οσο καλα και να ππαει η .μ.μ. επειδη θελω να τοχω λιγο μακρυ το μαλλι και ναναι βρεγμενο θα φαινεται χαλια και αραιο?εννοω συνηθως οποιος κανει μ.μ. οταν τα βρεχει τα μαλλια σε μαγλυτερο μακρος θα φαινονται συνηθως αραια?
 
Μπλουζα