Corfu rider, fue, λιόσης, 2200 grafts, 18-19/11/2015

aeratos28

Just aeratos
andy.k αν είδες καλά τι εγραψες, δεν λες κάτι διαφορετικο από αυτό που του είπα και εγώ..καλό είναι του είχα πει να περάσει τουλάχιστον 1-1.5 μήνας και να κανείς ότι θες μετά..και του είπα την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μου άποψη ότι καλό είναι να κλείσει 2 μήνες και μετά να κάνει ότι θέλει..το πρόβλημα σου τώρα είναι οι 15 μέρες παραπάνω που είπα εγώ από αυτό που πρότεινες εσυ για 1.5 μήνα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

andy.k

Active member
Όχι ρε boy, εγώ είπα πως 1-1,5 μήνα για κεφαλιές. Για βάρη μου είπαν μετά το 10ημερο πως είναι οκ...Δε μιλάμε άρση βαρών...Νορμάλ πράγματα λέμε...αλλά δε ξέρω ποιος έχει δίκιο τελικά...10 μέρες ή 1-1,5 μήνα?
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
10 μερες, τα 1-2 μήνες αφορούν σπορ που μπορει να χτυπήσεις το κεφάλι (φυσική επαφή), για αυτό απαγορεύονται και τα κράνη μέχρι τον μηνα
 

andy.k

Active member
Ε ναι πάλη ποδόσφαιρο μποξ γενικά αθλήματα επαφής για 1,5 μήνα με τπτ...αλλά βαρη προσεκτικά γύρω στις 10-15 μέρες max...κράνος μηχανής νομίζω θέλει 2 βδομάδες...εργασίας ίσως και παραπανω
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
εγω ακομη και πιεση στο νερο μετα 6 μηνες αρχισα χαχαχαχαχα...πιστευω προσεξα σε ακραια κατασταση.
 

tasos33

Well-Known Member
κορφου αν δεν ηρεμησεις θα πρεπει να σου φραξει το νημα σου ο καπα για λιγες μερες μεχρι να χαλαρωσεις...αυτη την περιοδο χανεις τριχες δε βγαζεις....στις πρωτες μερες εβλεπες μια καποια πυκνοτητα γιατι δεν ειχαν πεσει ακομα τα μαμημενα....τωρα ομως πεφτουν σιγα σιγα και ειναι σαν μην εβαλες τιποτα..οπως παλια που λεει και ο καρρας...ηρεμησε παλι μην ασχολεισαι...το αγχος δεν θα κανει καλο στα grafts σου....σε βλεπω απο 2300 να πας φυτρωση 300...θα σε σκισει το οξειδωτικο στρεσ...θελεις? δε θςλεις σιγουρα...γιαυτο κλειστο λιγο το ρημαδι και περιμενε ενα επταμηνο να δουμε τι θα φυτρωσει
 

aeratos28

Just aeratos
ρε corfu.! γουερ αρ γιου φιλε μου???? πριν ήσουν σχεδόν όλη μέρα μέσα στο φόρουμ και τώρα έχεις να μπεις 2 μηνες μετά την επέμβαση σου..που είσαι ρε συ?? κάνε μας μια ενημέρωση αν θες να δούμε τι γίνεται,πως πάει ή κατάσταση σου..μην χάνεσαι..!
 

kwsTakis

Active Member
Τι να ανεβασει κ τι ναπει ρε αερατε φιλε..;ειναι νωρις ακομη για να πει κατι για την μμ του....Μακαρι να εχει το δικο μ η και καλυτερο αποτελεσμα(ανεβασα νεες φωτος στο νημα μου)
 

Corfu Rider

Active Member
Δεν χαθηκα, αλλα λογω σοβαρων προβληματων εχω αποχη γενικα απο αλλες δραστηριοτητες.. (συμπεριλαμβανομενου και του forum).. θα ανεβασω φωτογραφιες τ Σαββατο. Πιστευω οτι υπαρχει τριχοφυια, αν και επι του παροντος δεν εχω ασχοληθει με τα μαλλια μου λογω αλλων παραγοντων..
Ελπιζω να ειστε ολοι καλα..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
ετούτος που είναι?? μας είχε τρελανει με νήματα ερωτήσεις κτλ,έκανε την επεμβαση και έχει να μπει να απαντήσει 8-9 μήνες...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μπλουζα