Consultation dhi αθήνας και παρατράγουδα

Συνηθως οι κλινικες σε παιρνουν καθε εβδομαδα για να κλεισεις. Τωρα πως εγινε σε εσενα να μην σε παρουν ουτε οι μεν ουτε οι δε ποιος ξερει.
Αν πας προς erdo κανε και μια παρουσιαση να δουμε.
τι να σου πω και μενα μου εκανε εντύπωση.

στην AHC μαλιστα μου ηρθε στο email κανονικά επιτυχης αποστολή με τιτλο wordpress και τελη ιουλιου και πριν ενα μηνα που εστειλα , οποτε ξεκαθαρα δεν ασχοληθηκαν.

ξαναλεω οτι αυτο δεν απαραιτητα 100% κακο.δειχνει οτι στην ελληνικη αγορα οι πελατες τους ψαχνουν και οχι αυτοι τους πελατες. ισως πρεπει να πας απο κει και να τους ενοχλησεις δεν ξερω. εγω παντως ξενερωσα.

στην DHI παλι την πρωτη φορα με εγραψαν και με καλεσαν τη 2η φορα που ξαναστειλα.

ισως να εφταιγε και το καλοκαιρι τι να πω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Στον Β… η τιμή καλή αλλά η υπηρεσία λίγο πολύ σούπερ μάρκετ με την τιμή να εξαρτάται από την technicianπου θα σε αναλάβει. Δεν υπάρχει ομογενοποίηση της διαδικασίας ούτε διασφάλιση της ποιότητας και η προσέγγιση επιθετική με την χείριστη δυνατή διαχείριση δότρια. Η D… πολύ πιο συντηρητική μεν αλλά οι πυκνότητες φτωχές και η τιμή πανάκριβη. Εκεί που λες σοβαρεύουν, τελικά όσο πάνε γίνονται και πιο χαβαλέδες. 6000 τρίχες με μέσο λόγο 2,5 είναι 2400 graftsχονδρική, μιλάμε για 2,75 το μόσχευμα. Κύπρο πολύ πιο φθηνά πας με αποτέλεσμα μπόμπα.
 

twilight

Member
Αυτο με τον γιωτη οντως μπορω να το επιβεβαιώσω κ εγω που τον συνάντησα μετα την μμ μου αν κ δεν μου ειπε κάτι το περιεργο.απλα εχει ενα στυλακι αλλαζονειας οταν σου μιλαει απαξιώνοντας τα παντα εκτος dhi και θεοποιώντας το μαγαζι του.λογικο απ την μια ....υπερβολικός απ την αλλη ομως .
Χαίρομαι που επιβεβαιώνεις κ εσυ εν μέρη τα παθόντα.
Βέβαια Γιώργο εχε υπόψην σου ότι εσυ συνάντησες τον Γιωτη στο τέλος της μεταμοσχευσής σου, αφού πρώτα είχες ακουμπήσει τα λεφτάκια σου , οπότε περιορίστηκε στο να σηκώσει το λάβαρο της εταιρείας του.
Εμένα τέτοιο πέσιμο που μου έκανε ούτε πλανόδιος πωλητής και το δε ύφος του όπως είπες και εσυ πλήρως απαξιωτικό όχι μόνο για τις υπόλοιπες εταιρείες αλλά και για τον ίδιο τον πελάτη.
Μηδέν σεβασμό ο κος.DHI !
 

Giorgos-3

Well-Known Member
Αυτο με το καλοκαιρι που λες δεν πεζει γιατι εγω εστειλα ξέρες φωτος κ με πηρε ο Γεωργαλής στα καπακια την επομενη μερα συζητήσαμε κ μετα αλλες 3-4 φορες ουσιαστικα για να με πείσει.κ δεν με λες κ κανενα περιστατικό ευκολο που στο τελος θα το χουν κ για διαφήμιση ...καθε αλλο ...οποτε πιστευω απλα ετυχε .
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giorgos-3

Well-Known Member
Εχεις δικιο ...εγω στην αρχη δεν ηξερα ποιος ηταν αυτος.νομιζα κανενας μπάρμπας που με ειδε κ μου πιασε την κουβεντα.κ μετα μου λεει η νοσηλεύτρια ξερεις ποιος ειναι αυτος ; Τεσπα ...οπως κ να χει μας νοιαζει εμας αυτο ; Ας κανουν δουλεια και αυτο ειναι το τελευταιο.
 

twilight

Member
Το πραγμα ειναι πολυ απλο .
Κανεις μια μεταμοσχευση . Παιρνεις ενα οργανο απο καπου και το βαζεις καπου αλλου . Δεν εχει σημασια το γεγονος οτι ειναι μικρο σε μεγεθος ή οτι το κανεις για αισθητικους λογους . Πες πως εβαζες οδοντικο εμφυτευμα ή μοσχευμα απο ουλο . Η μεταμοσχευεις ενα νεφρο ή ενα συκωτι . Ειναι παραλογο να ξερεις ποιος θα κανει την επεμβαση; Δεν ειναι προφανες πως πρεπει να ξερεις το ιστορικο του γιατρου , ποσες επεμβασεις εχει κανει , τι επεμβασεις εχει κανει , ποσο αποτελεσματικος ειναι , τι φημη εχει ; Δε θα ψαξεις να βρεις παλαιοτερους ασθενεις του γιατρου να ρωτησεις τη γνωμη τους; . Σε οποιονδηποτε αλλο γιατρο να πας , πχ δερματολογο , ωρλ κτλ , ψαχνεις , ρωτας . Εδω να μην ξερεις; Ποσες μεταμοσχευσεις εχει κανει συνολικα ; Ποσες hairline ; Τι ποσοστα φυτρωσης πιανουν οι ασθενεις του ; Σε τι πυκνοτητες μπορει να τοποθετει; Υπαρχουν φωτογραφιες απο δουλειες του; Υπαρχουν βιντεο; Υπαρχουν παλιοι πελατες διαθεσιμοι για συναντηση να τους μιλησουμε να δουμε απο κοντα αποτελεσματα; Γιατι μιλω με σας που ειστε πωλητης και δε μπορω να κλεισω ενα ραντεβου με το γιατρο να συζητησω εκτενως πριν αποφασιστει η μεταμοσχευση; Οταν κανεις καποιο αλλο χειρουργειο , τον γιατρο τον γνωριζεις 10 λεπτα πριν την αναισθησια; Στη μεταμοσχευση μαλλιων γιατι τοτε; Εχει η dhi ενα μεγαλο καταλογο απο γιατρους; Πολυ ωραια , Τι κακο υπαρχει στο να ειναι γνωστα τα ονοματα τους ωστε να μπορει ο καθε υποψηφιος πελατης να κανει την ερευνα του , να βλεπει τα αποτελεσματα καθε γιατρου; . Τελος ενα μικρο σχολιο για τις τριχες . Οταν η DHI ποσταρει αποτελεσματα σε ξενα φορα οπως εδω http://www.hairlossexperiences.com/forum47/ γραφει τον αριθμο απο τριχοθυλακες . Στα 44 αποτελεσματα που εχει δημοσιευσει σε 4 χρονια μονο σε 2 γραφει τον αριθμο απο τριχες στον τιτλο του post . Ο υποψηφιος πελατης με το πρωτο ακουσμα για αριθμο τριχων θα πρεπει να ρωτα ποσοι τριχοθυλακες ειναι αυτες οι τριχες . Η Dhi αθηνας , αυτη τη στιγμη χρεωνει εως και 2,5 για καθε τριχοθυλακα . Οποτε καποιος πελατης σε αυτη τη τιμη μπορει να επιλεξει κλινικες κυπρου( στη κυπρο ισως και καλυτερη τιμη) η και τον erdogan . Με αυτους τα βαζει η Dhi με αυτο το τιμολογιο .
Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου!

Γιατι θα πρέπει να αισθανόμαστε περίεργα όταν ζητάμε ένα συγκεκριμένο γιατρό από μια υπηρεσία , γιατι θα πρέπει να παρακαλάνε η να ζητάμε τα αυτονόητα;.
Σε οποιαδήποτε άλλη επέμβαση η χειρουργείο κάνεις έχεις απευθείας Συζήτηση με τον γιατρό και όχι με τους γραμματείς κ αυλικούς του...

Απλά θεωρώ ότι αυτό το κάνανε και οι δυο Ελληινικες εταιρείες γιατι τους δίνει μεγαλύτερη ευελιξία στο προφραμμα τους και δεν ταυτίζονται οι γιατροί με τις κλινικές .
 

twilight

Member
Πολυ ενδιαφεροντα αυτα που λες φιλε μου.
Αν θες την γνωμη μου μην εμπιστευεσε καμμια Ελληνικη κλινικη για μετρηση δοτριας.Αν θες να ξερεις ακιβως τι γινετε με την δοτρια σου κανονισε συναντηση με τον Ερντογαν και θα στα μετρησει ολα ο Τουκος (grafts-παχος-λογο τριχων).Ή εστω με τους Κυπριους.
Εννοειτε η τιμη της DHI πολυ ακριβη για αυτα που προσφερει.Με τα ιδια χρηματα πας Κυπρο.Και με λιγα περισσοτερα πας Ερντογαν που ειναι αλλο λεβελ με τους δικους μας εδω
Ξέρει κάνεις πότε έρχεται η Hdc Αθήνα για ραντεβού?
 

twilight

Member
Στον Β… η τιμή καλή αλλά η υπηρεσία λίγο πολύ σούπερ μάρκετ με την τιμή να εξαρτάται από την technicianπου θα σε αναλάβει. Δεν υπάρχει ομογενοποίηση της διαδικασίας ούτε διασφάλιση της ποιότητας και η προσέγγιση επιθετική με την χείριστη δυνατή διαχείριση δότρια. Η D… πολύ πιο συντηρητική μεν αλλά οι πυκνότητες φτωχές και η τιμή πανάκριβη. Εκεί που λες σοβαρεύουν, τελικά όσο πάνε γίνονται και πιο χαβαλέδες. 6000 τρίχες με μέσο λόγο 2,5 είναι 2400 graftsχονδρική, μιλάμε για 2,75 το μόσχευμα. Κύπρο πολύ πιο φθηνά πας με αποτέλεσμα μπόμπα.
Με ενημέρωσαν ότι ο Γεωργίου δίνει το μόσχευμα 1.70 euro στα μέλη του forum.
Ισχύει?
 

twilight

Member
Κάποια παλιά μέλη (δεν ειναι πρέπον να αναφέρω τα ονόματα τους) μου έστειλαν π.μ και μου είπαν να εξετάσω και την περίπτωση του Γεωργίου μιας και τελευταία δίνει στα μέλη του forum έως και 1.70 το μόσχευμα.
Απλά επειδή δεν ήταν κ τόσο σίγουροι μου είπαν να ρωτήσω τον danceworkd που έγραψε στο νήμα μου , μιας και παραβρίσκεται σε όλα τα ραντεβού που κάνει ο γιατρός στην Ελλάδα και σίγουρα θα ξέρει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Η καλύτερη τιμή που εγώ είδα τελευταία φορά ειναι 1.95 στην fue για sessions 2000 grafts και πάνω. 1.70 κάτι δεν θυμάμαι καλά πήρε ένας που δεσμεύτηκε για 2 μμ με διαφορά 6-8 μηνών για μπροστά και πίσω και δεν ξέρω καν αν τελικά έκανε κάτι και που στον μέσο όρο θα έβγαινε 1,70 γιατί είχε 1,95 τώρα και μετά φθηνότερα πολύ η άλλη ώστε να προκύψει χαμηλότερος μέσος όρος. 1,70 ίσως επίσης ανέφερε κάποιος για strip που πάνω κάτω παίζει. Πάντως η τιμή και στο 1.95 fue καλή ειναι δεδομένης της ποιότητας, εδώ ακριβότερη πλέον κατάντησε η d... που ειναι για να κλαις το αποτέλεσμα.
 

Tsek

Well-Known Member
Κάποια παλιά μέλη (δεν ειναι πρέπον να αναφέρω τα ονόματα τους) μου έστειλαν π.μ και μου είπαν να εξετάσω και την περίπτωση του Γεωργίου μιας και τελευταία δίνει στα μέλη του forum έως και 1.70 το μόσχευμα.
Απλά επειδή δεν ήταν κ τόσο σίγουροι μου είπαν να ρωτήσω τον danceworkd που έγραψε στο νήμα μου , μιας και παραβρίσκεται σε όλα τα ραντεβού που κάνει ο γιατρός στην Ελλάδα και σίγουρα θα ξέρει
Σου έστειλαν ενημερωτικό μύνημα απο μόνοι τους?
 

twilight

Member
Σου έστειλαν ενημερωτικό μύνημα απο μόνοι τους?
Όχι ρε Τσεκ.
Είμαι μέλος περίπου 4 χρόνια. Δέν πολύ γράφω περισοτερο διαβάζω.
Όλα αυτά τα χρόνια έχω ξεχωρίσει κάποια μέλη και επειδή η κατάσταση με το μαλλί έχει φτάσει στο απροχώρητο πέρα το νήμα αυτό επιδίωξα να επικοινωνήσω με πολλά μέλη μέσο π.μ
Κάποιοι μου απάντησαν , κάποιους τους κυνηγάω ακόμα...........
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Σου έστειλαν ενημερωτικό μύνημα απο μόνοι τους?

Για τα δικά σας ενημερωτικά μηνύματα όμως ούτε λόγος εεεε?
Προτού κρίνουμε άλλους ας κοιτάξουμε πρώτα τον ευατο μας και μην ρίχνεις λάδι στην φωτιά.
 

twilight

Member
Παιδιά στην κατηγορία του φόρουμ με τις ενημερώσεις των κλινικών δεν βλέπω κάποιο update , με τις μελλοντικές επισκέψεις των Κύπριων και ειδικά για τον Γεωργίου καμία απολύτως.
Ξέρει κάνεις τι και πως;
 
Μπλουζα