Chrisdubai, fue, 2340grafts, 17-18/11/2016

aeratos28

Just aeratos
Τασο cool είμαι ρε μαν,απλά δεν μου αρέσει να λέμε και να βλεπουμε τα πράγματα ρόδινα ή την (δική) μας κλινική οκ και να προσπαθούμε να την δικαιολογησουμε σε κάθε τι..στραβά μάτια σε κανένα λάθος αποτέλεσμα από όπου και αν είναι..επίσης το ίδιο και σε κάθε καλό αποτέλεσμα..δεν γίνεται να βλέπεις σε άλλες εταιρίες μόνο τα αρνητικά και στη δική σου μόνο τα θετικά και αν τύχει κανένα αρνητικό να προσπαθείς να το δικαιολογήσεις..δεν γίνεται αυτό με τίποτα..στην πυρά απευθείας σε κάθε λάθος..χαχαχα!αλλιώς δείχνει και ειναι περιεργη και μη αντικειμενική η στάση αυτη
Cool aerate,χιουμοριστικά το εγραψα,
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ChrisDubai

New Member
Kalispera stin parea!
20 meres meta tin m.m.

Paratirw mia elafria ptwsi alla mou exoun pei oti auto einai kai to sine8es. Toso gia to lifecycle tis trixas pou exoume valei stin liptria perioxi oso kai logo tou regain pou anaferei oti tis prwtes meres 8a paratirisw mia tetoia antidrasi.
 

Συνημμένα

  • IMG_3816.JPG
    IMG_3816.JPG
    1.2 MB · Προβολές: 427

aeratos28

Just aeratos
Που το καταλαβες ρε loki ότι πάει καλά??στις 20 μέρες είναι..σε κάνα μήνα που θα έχουν πέσει αυτά που έβαλε και θα έχει αδειάσει,τι θα πεις?από εκεί και πέρα μέχρι τον 6-7 μήνα θα πρεπει να περιμενουμε για να μπορούμε να πούμε αυτό που λες..νομίζεις ότι αυτή η εικόνα που βλέπεις τώρα απλά θα συνεχίσουν να μεγαλώνουν τα μαλλάκια κανονικά?
 

ChrisDubai

New Member
@aeratos28 exeis dikio! ston mina panw mporw na pw oti exoun xa8ei kapoia apo ta mprostina mallia mou, alla xrisimopoiw eulavika to regaine mazi me ena allo ygro pou mou exoun dwsei apo tin kliniki. As eimaste aisiodoksoi, euxomaste ta kalytera kai vlepoume... Molis mporesw 8a anevasw mia photo mou.
 

aeratos28

Just aeratos
Και θα συνεχίσεις να χάνεις και άλλα.μπορεί πολλά,μπορεί και λίγα..πάντως θα χάσεις και άλλα..μην αγχωθεις..άκρως φυσιολογικό θα είναι..τώρα αν σε σημεία που είχες ήδη μαλλιά δεις να αδειάζει αρκετά ,υπάρχει και το shockloss που λέμε..ας ελπίζουμε ότι δεν θα έχεις τέτοιο πρόβλημα.
 

ChrisDubai

New Member
Auti tin orologia gia na eimai eilikrinis tin akousa prwti fora edw sto forum. Dior8wse me an kanw la8os, alla to shockloss yparxei pi8anotita na ginei opotedipote (se kapoion pou exei provlima) kai einai entelws asxeto me mia emfyteusi, swsta? 8elw na pw, den yparxoun ypopsies oti mia metamosxeusi malliwn mporei na energopoiisei ena shockloss kai na ginei tis :) ...
 

aeratos28

Just aeratos
Ακριβώς το αντίθετο από αυτό που ειπες..η μεταμόσχευση είναι ο λόγος που γίνεται το shockloss..γίνεται όταν πας και φυτεύεις ανάμεσα σε ήδη υπάρχοντα μαλλιά..κατά την διαδικασία εισαγωγής των νέων τριχών μπορεί να τραυματιστούν τα υφιστάμενα μαλλιά και να πέσουν..αυτό δεν φαίνεται εκείνη την ώρα βεβαια,αλλά μετά από ένα διάστημα 3 μηνών τουλάχιστον..γι αυτό όταν πας να κάνεις επέμβαση ή σου λένε κάνε χρήση φιναστεριδης ένα χρόνο πριν τουλάχιστον για να δυναμωσουν τα ήδη υπάρχοντα μαλλιά που έχεις,αραιά μεν αλλά υπάρχουν αυτά τα μαλλιά,η καλυτερα να μην μπουμε αναμεσα σε αυτα..και επειδή είναι αδύναμα,την (ακούνε)εύκολα με μία τέτοια επέμβαση και το shockloss είναι ρίσκο πλέον..δεν συμβαίνει σε όλους,μην αγχωνεσαι αλλά υπάρχει πάντα ο κίνδυνος.
 

piros75

Well-Known Member
κάτσε να έρθει το δίμηνο να δεις χάλια... το αποτέλεσμα μιας μμ αρχίζει να φαίνεται μετά τον 5ο μήνα και σε μερικές περιπτώσεις όπως η δικιά μου και μετά τον 7ο ή και 80. Οπότε είναι πολύ νωρίς ακόμα και σίγουρα οι επόμενοι δύο μήνες θα είναι μια δύσκολη και "ασχημη" περίοδος...
 

Loki

New Member
Που το καταλαβες ρε loki ότι πάει καλά??στις 20 μέρες είναι..σε κάνα μήνα που θα έχουν πέσει αυτά που έβαλε και θα έχει αδειάσει,τι θα πεις?από εκεί και πέρα μέχρι τον 6-7 μήνα θα πρεπει να περιμενουμε για να μπορούμε να πούμε αυτό που λες..νομίζεις ότι αυτή η εικόνα που βλέπεις τώρα απλά θα συνεχίσουν να μεγαλώνουν τα μαλλάκια κανονικά?
Αδερφέ μου, χρόνια πολλά, απαντάω τώρα γιατί λείπω απο Ελλάδα και έχω υποχρεώσεις. Κατ αρχήν δεν είναι ανάγκη να είσαι επιθετικός κ ειρωνικος. Το "πάει καλά" δεν είναι άποψη για το αποτέλεσμα, αυτό θα κριθεί στο χρόνο του. Το πάει καλά έχει να κάνει με το θέμα ότι δεν παρατηρώ κάτι αρνητικό και λάβε υπόψιν σου ότι η ψυχολογία παίζει ρόλο. Το να αγχώνεις κάποιον χωρίς λόγο με χρονοδιάγραμμα δεν είναι τιμητικό.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Μετα απορει ο tol για τα νεα μελη.
Οταν ο αλλος εμφανιζεται με 1 μυνημα στο ιστορικο του και αρχιζει εισαι τελειοςςς,τα πας μια χαρα,σου κανε πολυ καλη δουλεια...μπλα μπλα μπλα...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Που είδες ότι είμαι επιθετικός και ειρωνικος δεν μπορώ να καταλάβω ρε αρχηγε..χρόνια πολλά και σε εσένα..επισης τι δεν ειναι τιμητικο ρε φιλε?ποιος αγχωνει ποιον και ποιος μιλαει με χρονοδιαγραμματα??παμε καλα?πολύ περίεργοι είστε εδώ μέσα ορισμένοι και με εχετε κουράσει αρκετα..ξανά διάβασε τι έγραψα γιατί δεν καταλαβες νομίζω τιποτα
 

Loki

New Member
Μετα απορει ο tol για τα νεα μελη.
Οταν ο αλλος εμφανιζεται με 1 μυνημα στο ιστορικο του και αρχιζει εισαι τελειοςςς,τα πας μια χαρα,σου κανε πολυ καλη δουλεια...μπλα μπλα μπλα...
Ρε παιδιά, μια κουβέντα είπα, και στη τελική το θεμα δεν είμαι εγώ κι ούτε αν έχω ενα μήνυμα στο ιστορικό σημαίνει ότι δεν μπορώ να μιλήσω. Έχω κάνει μμ με αποτυχία πριν μερικά χρόνια και στις 3 Ιανουαρίου θα κάνω νέα και Γι'αυτό γράφτηκα. Έλεος δηλαδή, ούτε στο γυμνάσιο αυτή η κόντρα κ απαξίωση χωρίς λόγο.
 

aeratos28

Just aeratos
Τι λες ρε μαν?αμέσως ότι σε παρεξήγησαν κτλ..μπορείς να μου βρεις που ακριβώς σε ειρωνευτηκα και σου έκανα επίθεση?
 

Loki

New Member
Που είδες ότι είμαι επιθετικός και ειρωνικος δεν μπορώ να καταλάβω ρε αρχηγε..χρόνια πολλά και σε εσένα..επισης τι δεν ειναι τιμητικο ρε φιλε?ποιος αγχωνει ποιον και ποιος μιλαει με χρονοδιαγραμματα??παμε καλα?πολύ περίεργοι είστε εδώ μέσα ορισμένοι και με εχετε κουράσει αρκετα..ξανά διάβασε τι έγραψα γιατί δεν καταλαβες νομίζω τιποτα
Που είδες ότι είμαι επιθετικός και ειρωνικος δεν μπορώ να καταλάβω ρε αρχηγε..χρόνια πολλά και σε εσένα..επισης τι δεν ειναι τιμητικο ρε φιλε?ποιος αγχωνει ποιον και ποιος μιλαει με χρονοδιαγραμματα??παμε καλα?πολύ περίεργοι είστε εδώ μέσα ορισμένοι και με εχετε κουράσει αρκετα..ξανά διάβασε τι έγραψα γιατί δεν καταλαβες νομίζω τιποτα
Τι λες ρε μαν?αμέσως ότι σε παρεξήγησαν κτλ..μπορείς να μου βρεις που ακριβώς σε ειρωνευτηκα και σου έκανα επίθεση?
Εντάξει ρε φίλε, χάλια η δουλειά που του έχουν κάνει, και θα σε λίγο καιρό που θα πέσουν όλα τότε δεν θα έχω να πω τίποτα.
 

aeratos28

Just aeratos
Ρε είσαι με τα καλά σου??ξέρεις τι λες??αυτό είπα εγώ??ξανά διάβασε ρε πάλι τι έγραψα γιατί κοντευω να σε βρίσω..κρατιέμαι με νύχια και με δοντια
 
Τελευταία επεξεργασία:

Loki

New Member
Ρε είσαι με τα καλά σου??ξέρεις τι λες??αυτό είπα εγώ??ξανά διάβασε ρε πάλι τι έγραψα γιατί κοντευω να σε βρίσω..κρατιέται με νύχια και με δοντια
Ναι φίλε ηρέμησε. "τι θα πεις μετά απο 20 μέρες", "και που το καταλαβες","και αυτά τα μαλλάκια νομίζεις θα μεγαλώνουν" ειρωνεία είναι μεγάλε. Και χωρίς λόγο ειρωνεία.
 

aeratos28

Just aeratos
καλά εδώ εσύ νομίζεις ότι είπα ότι είναι χάλια η δουλειά που του έκαναν και ότι είπα οτι τα μαλλιά μετά από κάνα μήνα θα πέσουν και δεν θα ξαναβγούν..τι κάθομαι και συζηταω??στις 20 μέρες είπα ότι είναι,μετά από 20 μέρες λες εσύ ότι είπα..ξέρεις να διαβαζεις η όχι??ξανά διάβασε τι έχω γράψει γιατί θα σου ρίξω πολύ κραξιμο,τελευταία σου ευκαιρία..μετά δεν θα φταιω...
 

Loki

New Member
καλά εδώ εσύ νομίζεις ότι είπα ότι είναι χάλια η δουλειά που του έκαναν και ότι είπα οτι τα μαλλιά μετά από κάνα μήνα θα πέσουν και δεν θα ξαναβγούν..τι κάθομαι και συζηταω??στις 20 μέρες είπα ότι είναι,μετά από 20 μέρες λες εσύ ότι είπα..ξέρεις να διαβαζεις η όχι??ξανά διάβασε τι έχω γράψει γιατί θα σου ρίξω πολύ κραξιμο,τελευταία σου ευκαιρία..μετά δεν θα φταιω...
Σου απάντησα για την ειρωνεία;
 

aeratos28

Just aeratos
Τι κάθομαι και ασχολούμαι δεν καταλαβαίνω..μιλάμε ώρες ώρες η κατάσταση είναι ανυπόφορη...ακομα δεν έχεις καταλαβει τι έχω γράψει,γιατί έχω απαιτήσεις να απαντήσεις σε αυτα που ρωτησα??αστο παρατα το,δεν έχει ουσία η συζήτηση αυτη
 
Μπλουζα