Bruno1989, fue, 2500 grafts, 7/3/2016

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Mε τετοιο κουρεμα δεν θα φτασουν τα 500.Θες τουλαχιστον αλλα 1000 και παλι αραιος θα εισαι στον ηλιο.
 

nine

Active Member
Εμενα μου αρεσει το αποτελεσμα. Το λεω επειδη ειπες μην περιμενουμε να γινουμε μαλλιαδες που παρολο εγραψες πως ειχες μαμα μαλλια πολλα. Οι φωτο πριν την μμ χωρις σκουφι και ειδα η 2η δεν ξερω αν αδικουν αλλα δειχνουν καπως μεγαλο το προβλημα.
 

Tsek

Well-Known Member
Φίλε στις τελευταίες φωτογραφίες το μαλλί σου φαίνεται ανοιχτόχρωμο ενώ στις πρώτες μελαχροινό. Είναι απο το φώς;;
 

tasos33

Well-Known Member
Δείχνει φυσικο σε παει κ το κοντό,για 2000 graft που μπήκαν μπροστά είναι μια χαρά,βάλε και δοτρια πιο μακρινή φωτό αν μπορεις
 

P70

Active Member
Θεωρώ οτι το μενος προς την κλινικη ειναι αδικαιολογητο. Το θεμα με την δοτρια το εχουν σχεδον ολοι εκει, ομως αλλαξε η εικονα σου παρα πολυ, για ονομα δηλαδη αν το πουμε αποτυχημενο αποτελεσμα αυτο.
Απο κει και περα, αν παρεις και εσυ φινα κανα χρονο δεν ξερεις αν γινεις σαν τον Ταζ.
Παντα να σκεφτεσαι οταν λες το 70% ικανοποιημενος, οτι αν πηγαινες πχ κυπρο και εμενες ακομα και 100% ικανοποιημενος ,
τα λεφτα ειναι διπλασια. Δεξου το ως μια value for money αισθητικη επεμβαση και κοιτα να το χαρεις, γιατι εχει κανει μεγαλη διαφορα.

Αυτό όντως ισχύει; Γιατι και εγω τα αφηνω πιο μακρυα τωρα και μου φαινεται χειροτερο απο κοντα.

Koumparos οταν έχεις κανει μεταμόσχευση και δεν έχεις κάνει ιδιαίτερη πύκνωση όπως εδώ ο bruno,τότε η λύση ειναι το κοντό μαλλί.ακόμα πιο κοντό από αυτό που έχει τώρα.δες προηγούμενες φωτό με κοντύτερο μαλλί και θα δεις ότι φαίνονται πιο πυκνά.μεταμόσχευμενα μαλλιά χωρίς πυκνότητα=κοντά..μονο ετσι κρυβχται η μη πυκνοτητα.για να τα αφήσεις να μακρυνουν τα μεταμόσχευμενα πρέπει να έχεις πυκνότητα σαν του tasmania..αλλιώς θα φαίνονται..όσο μακραίνουν λεπτενουν..
 

tasos33

Well-Known Member
Mενος???? μηπως υπερβαλλεις, αυτο που εσυ αποκαλεις μενος εγω το λεω επισημανση καποιων πολυ σοβαρών αποκλίσεων που πρεπει οσοι ενδιαφέρονται να πάνε εκει να τα γνωρίζουν, πχ τα κλασσικα τετραγωνα πχ ,οτι ολοι οσοι πανε εκει εχουν πολυ καλη δοτρια κτλ μη τα λεμε παλι

Θεωρώ οτι το μενος προς την κλινικη ειναι αδικαιολογητο. Το θεμα με την δοτρια το εχουν σχεδον ολοι εκει, ομως αλλαξε η εικονα σου παρα πολυ, για ονομα δηλαδη αν το πουμε αποτυχημενο αποτελεσμα αυτο.
ρα.
 

bruno1989

Active Member
ναι τα πιο κοντά φαίνονται παντα πιο πυκνά συνήθως.
Όσο για το μένος ,θα το εξηγήσω άλλη μια φορά.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΜΕΝΟΣ ΜΕ ΚΑΜΟΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ, ΜΕΝΟΣ ΕΧΩ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ ΜΕΤΑΧΡΟΝΟΛΟΓΗΜΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Ή ΔΙΠΛΕΣ ΣΥΝΕΔΡΙΕΣ ΣΑΝ ΜΟΝΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΚΥΣΟΥΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΗΝΎΜΑΤΑ.
Με την κλινική αυτη δεν έχω τίποτα ίσα ίσα από εκεί παίρνω μινοξ.
Όσο για το value for money σίγουρα αποτελεί μοναδικό προορισμό,θυσιάζοντασ τη δότρια γιατί την επέμβαση την αναλαμβάνουν νοσηλεύτριες ( δεν έχω κάτι με τις κοπέλες) και χρισημοποιούν το τετράγωνο γιατί βγαίνουν πιο ακέραια τα μοσχεύματα, αφού δεν είναι εκπαιδευμένες στο να παίρνουν από πλάγια όπως η κύπρος πχ.
Τώρα για 2η επέμβαση αν μου έλεγες DHI Ή ΒΕΚΡΉ ή γενικά ελλάδα πάλι εκεί θα πήγαινα.
Όμως προτιμώ να μαζέψω λίγα χρήματα για κύπρο.
 

Flosk

Well-Known Member
Εμενα μου αρεσει πολυ το αποτελεσμα για 2500 grafts μονο. Το μονο θεμα ειναι το τετραγωνο θα ελεγα. Ωραιος Bruno
 

tol

Well-Known Member
Φιλε Bruno, δεν εχω εκφερει ποτε μεχρι σημερα τη γνωμη μου οσον αφορα το μειζον θεμα που εχει προκυψει εδω και μηνες και το οποιο το υποδαυλισες κυριως εσυ.

Αναφερομαι στην ξαφνικη επιθεση που εξαπολυσες κατα της κλινικης και των "εκπροσωπων" της στο forum.

Φιλε, ταπεινη μου αποψη ειναι οτι παρουσιαζεις μια εικονα "ντοκτορ Τζεκιλ και μιστερ Χάιντ". Εντελως αλλοπροσαλλη η συμπεριφορα σου.

Απο τη μια μερια κανεις λογο για καταστροφη δοτριας, για λαθος τοποθετηση grafts, για ερασιτεχνισμο των νοσηλευτριων, για....., για......, για........και απο την αλλη βγαινεις και μας τρελαινεις λεγοντας "δεν εχω κανενα παραπονο απο την κλινικη, θα ξαναεκανα εκει μμ, εχω φυτρωση 80%....." και αλλα γλυκαναλατα.

Θεωρω οτι εχεις μπερδεψει πολλα νεα μελη του forum. Δεν θα ξερουν τι τα περιμενει στη συγκεκριμενη κλινικη.

Βγαζεις πραγματικα ενα μενος για τον Δημητρη, το Πιλοτακι και αλλους, αλλα δεν εχουμε καταλαβει ακομα......αφου εισαι ικανοποιημενος απο το αποτελεσμα γιατι εχεις εξοργιστει απο την "εξαπατηση" που υπεστης απο τα παραπανω μελη;

Το αποτελεσμα της μμ το ξερεις εσυ καλυτερα απο ολους. Εμεις οι εμπειροι των μμ ξερουμε οτι οι φωτογραφιες δε λενε σχεδον τιποτα. Αν καποιος θελει να παραπλανησει, το κανει ευκολα. Προσωπικα μπορω να βγαλω φωτογραφιες, ακομη και σε φως, στις οποιες φαινομαι Ρουβας και οποιος τις δει θα πει οτι η dhi ειναι κορυφαια κλινικη παγκοσμιως!!!! Τη γνωμη μου ομως για τη συγκεκριμενη κλινικη και το μετριο αποτελεσμα που ειχα την εχω εκφρασει επανειλημμενως.

Αφου, λοιπον, ο ιδιος γνωριζεις καλυτερα απο καθε αλλον "το κεφαλι" σου, θα ηθελα να σε συμβουλευσω να βγεις, επιτελους, ευθαρσως και να διατυπωσεις την αποψη σου για την κλινικη του Βεκρη, ωστε να βοηθηθουν τα νεα μελη.

Δεν μας νοιαζει η προσωπικη κοντρα σου με το Δημητρη, αλλα κατα ποσο εισαι ικανοποιημενος απο το αποτελεσμα.

Ασε στην ακρη "τα ηξεις, αφηξεις" και ξεκαθαρισε τη θεση σου. Φιλικη συμβουλη.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bruno1989

Active Member
Φιλε Bruno, δεν εχω εκφερει ποτε μεχρι σημερα τη γνωμη μου οσον αφορα το μειζον θεμα που εχει προκυψει εδω και μηνες και το οποιο το υποδαυλισες κυριως εσυ.

Αναφερομαι στην ξαφνικη επιθεση που εξαπολυσες κατα της κλινικης και των "εκπροσωπων" της στο forum.

Φιλε, ταπεινη μου αποψη ειναι οτι παρουσιαζεις μια εικονα "ντοκτορ Τζεκιλ και μιστερ Χάιντ". Εντελως αλλοπροσαλλη η συμπεριφορα σου.

Απο τη μια μερια κανεις λογο για καταστροφη δοτριας, για λαθος τοποθετηση grafts, για ερασιτεχνισμο των νοσηλευτριων, για....., για......, για........και απο την αλλη βγαινεις και μας τρελαινεις λεγοντας "δεν εχω κανενα παραπονο απο την κλινικη, θα ξαναεκανα εκει μμ, εχω φυτρωση 80%....." και αλλα γλυκαναλατα.

Θεωρω οτι εχεις μπερδεψει πολλα νεα μελη του forum. Δεν θα ξερουν τι τα περιμενει στη συγκεκριμενη κλινικη.

Βγαζεις πραγματικα ενα μενος για τον Δημητρη, το Πιλοτακι και αλλους, αλλα δεν εχουμε καταλαβει ακομα......αφου εισαι ικανοποιημενος απο το αποτελεσμα γιατι εχεις εξοργιστει απο την "εξαπατηση" που υπεστης απο τα παραπανω μελη;

Το αποτελεσμα της μμ το ξερεις εσυ καλυτερα απο ολους. Εμεις οι εμπειροι των μμ ξερουμε οτι οι φωτογραφιες δε λενε σχεδον τιποτα. Αν καποιος θελει να παραπλανησει, το κανει ευκολα. Προσωπικα μπορω να βγαλω φωτογραφιες, ακομη και σε φως, στις οποιες φαινομαι Ρουβας και οποιος τις δει θα πει οτι η dhi ειναι κορυφαια κλινικη παγκοσμιως!!!! Τη γνωμη μου ομως για τη συγκεκριμενη κλινικη και το μετριο αποτελεσμα που ειχα την εχω εκφρασει επανειλημμενως.

Αφου, λοιπον, ο ιδιος γνωριζεις καλυτερα απο καθε αλλον "το κεφαλι" σου, θα ηθελα να σε συμβουλευσω να βγεις, επιτελους, ευθαρσως και να διατυπωσεις την αποψη σου για την κλινικη του Βεκρη, ωστε να βοηθηθουν τα νεα μελη.

Δεν μας νοιαζει η προσωπικη κοντρα σου με το Δημητρη, αλλα κατα ποσο εισαι ικανοποιημενος απο το αποτελεσμα.

Ασε στην ακρη "τα ηξεις, αφηξεις" και ξεκαθαρισε τη θεση σου. Φιλικη συμβουλη.
Είμαι Υδροχόος γιαυτο.
Είπα ότι αν κάποιος θέλει να κάνει Ελλάδα με το ζόρι είναι dhi και Βεκρής .
Από αυτά τα δυο έχεις το δίλλημα χαμηλή και αραιή φυτρωση η κατεστραμμένη δότρια .
Όποτε αν είχα να επιλέξω από αυτά τα δυο θα επέλεγα Βεκρή.
Αν γενικά είχα ελεύθερη επιλογή θα πήγαινα Κύπρο .
Βασικά ότι ακριβώς έγραψα παραπάνω .
Με πειράζει όταν παρασύρονται μέλη από fishers .
Από οποία κλινική και να προέρχονται
 

Tsek

Well-Known Member
Είμαι Υδροχόος γιαυτο.
Είπα ότι αν κάποιος θέλει να κάνει Ελλάδα με το ζόρι είναι dhi και Βεκρής .
Από αυτά τα δυο έχεις το δίλλημα χαμηλή και αραιή φυτρωση η κατεστραμμένη δότρια .
Όποτε αν είχα να επιλέξω από αυτά τα δυο θα επέλεγα Βεκρή.
Αν γενικά είχα ελεύθερη επιλογή θα πήγαινα Κύπρο .
Βασικά ότι ακριβώς έγραψα παραπάνω .
Με πειράζει όταν παρασύρονται μέλη από fishers .
Από οποία κλινική και να προέρχονται
Να σε ρωτήσω κάτι και σοβαρά τώρα, με τόση δουλειά που είχε η κλινική διέκρινες κάποια κίνηση να σου πουν για να γράψεις υπέρ τους;; Είχε δηλαδή τον χρόνο κάποιος εργαζόμενος ακόμα και να τους έκανες εσύ κάποια πρόταση να κάτσει να ασχοληθεί με ένα τέτοιο θέμα και να κάθεται να απαντάει εδώ και να παριστάνει τον πελάτη ας πούμε;
 

dimitris50423

Well-Known Member
bruno αφου εγραψαν αρκετοι να σου πω και εγω οτι πιστευω οτι πηρες ενα πολυ καλο αποτελεσμα για τα μοσχευματα που εβαλες. καλη και η πυκνοτητα και η φυσικοτητα σου. εγω θα ημουν χαρουμενος με αυτη την αλλαγη. βαλε και καμια φωτο σε πιο ηπιο φωτισμο να φανει καλυτερα.
τωρα για τα μεταχρονολογημενα περιστατικα και τις διπλες συνεδριες που λες και ξαναλες με τοση σιγουρια εγω μπορω να σου αποδειξω αν αυτα που εχω πει ειναι αληθεια 100% με στοιχεια και θα το κανω. εσυ μπορεις να αποδειξεις αυτα που λες? η απλα δεν πιστευεις οτι μπορει να πηρα αυτο το αποτελεσμα και το λες με τοση σιγουρια?
αν υπαρχει καποιος που εκανε Β*κρη και του ειπαν γραψε στο φορουμ ας το πει. δεν εχω ακουσει απο καποιον κατι τετοιο και δεν νομιζω να ασχολουνται γιατι ετσι κι αλλιως γραφουν ατομα απο μονα τους
 

bruno1989

Active Member
Να σε ρωτήσω κάτι και σοβαρά τώρα, με τόση δουλειά που είχε η κλινική διέκρινες κάποια κίνηση να σου πουν για να γράψεις υπέρ τους;; Είχε δηλαδή τον χρόνο κάποιος εργαζόμενος ακόμα και να τους έκανες εσύ κάποια πρόταση να κάτσει να ασχοληθεί με ένα τέτοιο θέμα και να κάθεται να απαντάει εδώ και να παριστάνει τον πελάτη ας πούμε;
Φίλε εδώ είναι το ψωμί της κάθε κλινικής αλλά δεν θα το συνεχίσουμε πάλι το θέμα αυτό .
Αποδεδειγμένα το αποτέλεσμα του πιλοτικά κι κάτι παίζει . Γιατί δεν το έκανε ο Cvial ,η ο jhon η ο stripar ???? Τέλος δεν θα συνεχίσω με το θέμα αυτό ότι είπαμε είπαμε και ο καθένας είναι υπεύθυνος για τον εαυτό του
 

bruno1989

Active Member
Δεν
bruno αφου εγραψαν αρκετοι να σου πω και εγω οτι πιστευω οτι πηρες ενα πολυ καλο αποτελεσμα για τα μοσχευματα που εβαλες. καλη και η πυκνοτητα και η φυσικοτητα σου. εγω θα ημουν χαρουμενος με αυτη την αλλαγη. βαλε και καμια φωτο σε πιο ηπιο φωτισμο να φανει καλυτερα.
τωρα για τα μεταχρονολογημενα περιστατικα και τις διπλες συνεδριες που λες και ξαναλες με τοση σιγουρια εγω μπορω να σου αποδειξω αν αυτα που εχω πει ειναι αληθεια 100% με στοιχεια και θα το κανω. εσυ μπορεις να αποδειξεις αυτα που λες? η απλα δεν πιστευεις οτι μπορει να πηρα αυτο το αποτελεσμα και το λες με τοση σιγουρια?
αν υπαρχει καποιος που εκανε Β*κρη και του ειπαν γραψε στο φορουμ ας το πει. δεν εχω ακουσει απο καποιον κατι τετοιο και δεν νομιζω να ασχολουνται γιατι ετσι κι αλλιως γραφουν ατομα απο μονα τους
δε θεωρώ κακό να γράψει κάποιος για την οποία κλινική
Θεωρώ κακό το να στέλνονται προσωπικά μηνύματα από άτομα .
Έχει χιλιοειπωθεί αυτό δεν θα το ξαναπούμε βαρέθηκα με την ιστορία αυτή και τελικά κακώς το ξεκίνησα
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλησπερα bruno.
Εκατσα εψαξα τις φωτογραφιες σου απο την αρχη να θυμηθω πως ησουν,αν και βρηκα λιγες και οχι τοσο καλης ποιοτητας για να κρινεις οσο το καλυτερο μπορεις εχω να πω οτι πηρες ενα καλο αποτελεσμα.
Αποτι φενεται και σενα σε βοηθαει και η τριχα και ο χρωματισμος της για να φενεται ακομη καλυτερο.Κατι σαν τον cvial δηλαδη.
Οι φωτογραφιες σου στο εξωτερικο χωρο απο το φωτισμο του ηλιου κανουν πολυ contrast και αλλοιωνει το αποτελεσμα αλλα στην παρακατω μεσα στο σπιτι ειναι πιο κατατοπιστικη.
Καλη συνεχεια.
 

bruno1989

Active Member
Καλησπερα bruno.
Εκατσα εψαξα τις φωτογραφιες σου απο την αρχη να θυμηθω πως ησουν,αν και βρηκα λιγες και οχι τοσο καλης ποιοτητας για να κρινεις οσο το καλυτερο μπορεις εχω να πω οτι πηρες ενα καλο αποτελεσμα.
Αποτι φενεται και σενα σε βοηθαει και η τριχα και ο χρωματισμος της για να φενεται ακομη καλυτερο.Κατι σαν τον cvial δηλαδη.
Οι φωτογραφιες σου στο εξωτερικο χωρο απο το φωτισμο του ηλιου κανουν πολυ contrast και αλλοιωνει το αποτελεσμα αλλα στην παρακατω μεσα στο σπιτι ειναι πιο κατατοπιστικη.
Καλη συνεχεια.
Ευχαριστώ Γιάννη σε εκτιμάω ιδιαίτερα όπως και το stripar και 2-3 αλλά παιδιά και κάποια στιγμή θέλω να μιλήσουμε γιατί στη δεύτερη σκέφτομαι strip και έχεις εμπειρία σε αυτό
 

naruto

Well-Known Member
Ωραιος εχεις γινει παντως στην Α ζωνη bruno.Το κακο ειναι με τη δοτρια που σε περιοριζει στα κουρεματα που μπορεις να κανεις.Το πεζοναυτικο πχ φαινετε οτι σου παει αρκετα,αλλα πλεον δυσκολα μπορεις να το κανεις λογω του τετραγωνου στη δοτρια.
Δεν εχω καταλαβει ομως πως ησουν πριν την μμ.Ειχες και στο τσουλουφι αραιωση?ή το τσουλουφι ηταν δυνατο κ ειχες χασει μονο τους κροταφους?
2000 ειπες μπηκαν στην Α ζωνη.Τα υπολοιπα 500 που πηγαν?Ειχες θεμα και σε Β ζωνη- crown?
 

bruno1989

Active Member
Ωραιος εχεις γινει παντως στην Α ζωνη bruno.Το κακο ειναι με τη δοτρια που σε περιοριζει στα κουρεματα που μπορεις να κανεις.Το πεζοναυτικο πχ φαινετε οτι σου παει αρκετα,αλλα πλεον δυσκολα μπορεις να το κανεις λογω του τετραγωνου στη δοτρια.
Δεν εχω καταλαβει ομως πως ησουν πριν την μμ.Ειχες και στο τσουλουφι αραιωση?ή το τσουλουφι ηταν δυνατο κ ειχες χασει μονο τους κροταφους?
2000 ειπες μπηκαν στην Α ζωνη.Τα υπολοιπα 500 που πηγαν?Ειχες θεμα και σε Β ζωνη- crown?
Ναι δυστυχώς με περιορίζει
Στο Τσουλούφι είχα αραίωση στη μέση και στους κροτάφους . Τα 500 μπήκαν κυρίως γέφυρες και λίγο στην κορόνα .
Έχω ανεβάσει 3 παλιές φωτο στην προηγούμενη σελίδα
 
Μπλουζα