Bruno1989, fue, 2500 grafts, 7/3/2016

andy.k

Active member
Φιλε ωραιο φαινεται.Αν μπορεις, οταν μπορεις, βαλε μια πανοραμικη πριν κ μετα στο ιδιο ποστ για συγκριση. Οκ αν δεν εχεις πανοραμικη απο πριν, επελεξε μια απο τις αρχικες σου που δειχνουν το προβλημα καθαρα κ βγαλε κ μια αντιστοιχη φωτο για συγκριση τωρα κ ποσταρε τις μαζι.Παρατηρεις ακομα εκφυση?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

billaros

Active Member
Πολύ καλός μπρουνο..πιστεύω το αποτέλεσμα σου δένει πολύ καλά με την πυκνότητα των μαμά μαλλιών σου και φαίνεται σουπερ
 

bruno1989

Active Member
Φιλε ωραιο φαινεται.Αν μπορεις, οταν μπορεις, βαλε μια πανοραμικη πριν κ μετα στο ιδιο ποστ για συγκριση. Οκ αν δεν εχεις πανοραμικη απο πριν, επελεξε μια απο τις αρχικες σου που δειχνουν το προβλημα καθαρα κ βγαλε κ μια αντιστοιχη φωτο για συγκριση τωρα κ ποσταρε τις μαζι.Παρατηρεις ακομα εκφυση?
Δυστυχώς από παρελθόν έχω μόνο 2 φωτό που είναι στην προηγούμενη σελ
Οι άλλες είναι με σκούφο καπέλο κτλ
Η φύτρωση έκανε μπαμ τον 4 μήνα και μετά δεν έδωσε πολλά

Πολύ καλός μπρουνο..πιστεύω το αποτέλεσμα σου δένει πολύ καλά με την πυκνότητα των μαμά μαλλιών σου και φαίνεται σουπερ
Το μόνο μου παράπονο είναι τα σκόρπια γκράφιτι
Ας τα έβαζαν όλα μπροστά η ας μου τα άφηναν προίκα για αργότερα
 

dimitris50423

Well-Known Member
βελτιωθηκες πολυ φιλε. και με τοσο κοντο μαλλι μια χαρα ειναι. αν το μεγαλωσεις και λιγο νομιζω οτι θα σου αρεσει και πιο πολυ.
θα δεις επιπλεον βελτιωση μεχρι το 12μηνο να εισαι σιγουρος. με πιο αργο ρυθμο φυσικα. καλη συνεχεια ;)
 

P70

Active Member
Πολυ καλο το αποτελεσμα και μια χαρα και η δοτρια! Γενικα ικανοποιημενος λοιπον;
 

bruno1989

Active Member
παιδες συγνωμη που χάθηκα , μπήκα στον 8 μηνα, καμοία αλλαγή δεν παρατηρώ , οταν μπορέσω θα βάλω φώτο απλα μια παρατήρηση που διαπίστωσα είναι ότι η τριχόπτωση η έντονη που είχα αναφέρει κατά μεγάλο ποσοστό νομίζω ευθυνόταν η αλλαγή από υγρό μίνοξ σε αφρό.
Με το που ξαναγύρισα σε υγρό επανήλθα αμέσως.
 

bruno1989

Active Member
Πολυ καλο το αποτελεσμα και μια χαρα και η δοτρια! Γενικα ικανοποιημενος λοιπον;
δεν έχω παράπονο σχετικά με το πώς ήμουν , απλά θα ήθελα καλύτερη διαχείρηση των γκραφτ.
Δηλαδη θα προτιμούσα να τα βάλουν όλα Α και λίγο Β ζώνη , παρά λίγα και παντού.
Πέρα από αυτό από πλευράς φύτρωσης είχα διατηρήσει το 35% περίπου και φύτρωσε άλλο ένα 45% μέχριι στιγμής άρα σύνολο περίπου μέχρι στιγμής έχω 80% φύτρωση,.
Επίσης από τη μία με προβληματίζει που οι κολλητοί μου δεν έχουν καταλάβει τίποτα και γενικά ο περίγυρός μου,
μάλλον γιατί είχα το λοοκ ξούρα πλάγια και πίσω και τα πάνω 8 μήνες ακούρευτα..
Κατα τα άλλα έχω μπεί σε σκέψεις για μια δεύτερη μμ όταν πάω στα 30-31 .
Τέλος για το οικονομικό κομμάτι μου βγήκε 2400 ευρώ τα 2500 γκραφτ , άρα ούτε 1 ευρω το γκραφτ, σε αυτό ήμουν πολύ τυχερός και που τελευταία στιγμή δεν πήγα στον Β@ΛΒΗ που είχα κλείσει ραντεβού για στριπ και νωρίτερα στην BERG@@@@ @@@ που ηθελαν να μου βάλουν 1000 grafts με 3000 ευρώ ( δηλαδή 3 ευρω το τριχοθυλάκιο , πιο ακριβά και από κύπρο αν είναι δυνατόν.)
 

bruno1989

Active Member
Στους 11 μήνες
Δεν περιμένω κάτι άλλο
Απλά όσοι περιμένουν με 2,500 γκραφτ να γίνουν μαλλιάδες επηρεαζόμενοι από διπλές μμ παρουσιασμένος σαν 1 συνέδρια
Έχοντας αρκετά μαμά μαλλιά με μηδενικό σοκ λος αν ανατρέξετε σε παλαιότερες φωτο
Οι δυο παρακάτω είναι σε πολύ σκληρές συνθήκες
IMG_0505.JPG
IMG_0514.JPG
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

koumparos

Well-Known Member
Κοιτα μπρουνο το αποτελεσμα ειναι αξιοπρεπες φιλε και μην ξεχνας εχεις αρκετα κοντο μαλι για μμ.
Με ποιο μακρυ μαλι θα φενεται ακομα ποιο πυκνο.Το αποτελεσμα το θεωρω πετυχημενο και απολυτα ρεαλιστικο και μπραβο για την ειλικρινεια των φωτο .
 

aeratos28

Just aeratos
Koumparos οταν έχεις κανει μεταμόσχευση και δεν έχεις κάνει ιδιαίτερη πύκνωση όπως εδώ ο bruno,τότε η λύση ειναι το κοντό μαλλί.ακόμα πιο κοντό από αυτό που έχει τώρα.δες προηγούμενες φωτό με κοντύτερο μαλλί και θα δεις ότι φαίνονται πιο πυκνά.μεταμόσχευμενα μαλλιά χωρίς πυκνότητα=κοντά..μονο ετσι κρυβχται η μη πυκνοτητα.για να τα αφήσεις να μακρυνουν τα μεταμόσχευμενα πρέπει να έχεις πυκνότητα σαν του tasmania..αλλιώς θα φαίνονται..όσο μακραίνουν λεπτενουν..
 

koumparos

Well-Known Member
Κοιτα εδω μεγα πατατα που εκαναν.Αυτα τα 500 διασπαρτα εαν τα εριχναν μπροστινη γραμμη θα ειχε καλυτερη εικονα και ειδικα ο δεξης κροταφος που οπως φενεται στη φωτο δεν τα πηγε τοσο καλα οσο ο αριστερος.Δεν ξερω αερατε νομιζω με μακρυ μαλι πανω θα εχει καλυτερη καλυψη και ειδικα αμα αλαξει και λουκ κατι σαν φρατζα θα φενεται ποιο πυκνος.Τωρα βεβαια τον χτυπαει απευθειας ο ηλιος και ειναι οτι χειροτερο υπαρχει.Δεν ξερω ,κριμα αυτα τα 500 θα εκαναν διαφορα πιστευω
 

bruno1989

Active Member
Συμφωνώ με αερατο όταν είναι πιο κοντά φενονται πυκνότερα .
Ωστόσο διαφωνώ με τα 500 γκραφτ πιστεύω ότι καλώς τοποθετήθηκαν απλά χρειάζονταν αλλά 500 για μπροστά .
Η δότρια είναι πολύ χειρότερα Από ότι φαίνεται στη φωτο και η κοπέλα μου μου είπε αν θέλω να μην φαίνεται ότι κάτι έχω κάνει να μην τα κούρευω έτσι .
Το αποτέλεσμα με ικανοποιεί κατά 70% .
Τέλος επιδη ακούγονται πολλά για το prp όταν μου έκαναν στην κλινική είδα πολύ μεγάλη διαφορά στην ποιότητα της τρίχας και θα το ξανακάνω στο δωδεκάμηνο .
Είναι αναλόγως τον οργανισμό μάλλον γιατί απόπλους ακούω ότι δεν έκανε τίποτα .
IMG_0546.JPG
IMG_0545.JPG
IMG_0531.JPG
IMG_0536.JPG
IMG_0535.JPG
 
Μπλουζα