Bruno1989, fue, 2500 grafts, 7/3/2016

bruno1989

Active Member
bruno γιατι εχεις διαγραψει τις αρχικες φωτο απο το νημα ς??
Ανέφερα σε προηγούμενα σχόλια από μόνος μου αν κοιτάξεις ότι τις έσβησα γιατί ανά γνωρίστηκα από πρόσωπο του στενού μου περιβάλλον τος που δεν ήθελα να ξέρει και φοβήθηκα μην είναι μέλος του φόρουμ και τις έσβησα. Καλά που μου το θύμισες θα τις ανεβάσω με πιο πολύ καμουφλάζ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bruno1989

Active Member
Καλησπέρα σε όλους! ανεβάζω παλιές φωτογραφίες που μου ζητήθηκαν αφού ο ίδιος είχα αναφέρει οτι λόγω προσωπικου προβλήματος της διέγραψα. Όσοι είχτε δει το νήμα μου από την αρχή θα της θυμάστε. Εδω ειναι πως ήμουν πριν με μακρύ μαλλί επάνω και ξουρα στα πλάγια( ετσι τα άφηνα για να μην φαίνεται το πρόβλημα) και με ξυρισμένο κεφάλι από κλινική
2b099801-85c9-4de3-a859-ae67283927f9.jpg
5c410d1e-3d3d-43e0-88bf-9edc95fe25d7.jpg
463ebe7d-c2ca-4c56-b9fc-4aaec2b085a0.jpg
20160216_184617.jpg
c7e9d004-d107-41eb-a290-2b7020395eff.jpg
dae486bd-b6b1-4e53-b291-e323d24bd949.jpg


20160307_102116.jpg
 

bruno1989

Active Member
ευχαριστώ ! καλά το βλεπω και περιμένω να δω το μπαμ(και ελπιζω)
Εχω 2 ερωτήσεις:


1) τον τελευταίο καιρό βλέπω πιο πολλες τριχες στα χερια μου οταν βαζω μινοξ απο πριν( κατα μεσο ορο 6-10 τριχες) σιγουρα θα ειναι και αλλες που δεν βλεπω

2) Χρησιμοποιώ το nanogen 4 μηνες και μου εχει κανει κατι σαν πιτυρίδα, αυο επηρεάζει τη φύτρωση? και αν ναι ποιο σαμπουάν θα μπορούσα να πάρω που να ειναι εξίσου καλο??

Ευχαριστώ !!
 

aeratos28

Just aeratos
καλά φαίνεσαι.ωραία φαίνεται ότι θα σε πάει,καλη συνεχεια να έχεις..μόνο μία ερώτηση,γιατί δεν έκανες λίγο πιο μεγάλη τη hairline?σαν του andy.k ας πούμε..είναι λίγο στενή μου φαίνεται..όσο για τη μινοξιδιλη είναι παρενέργεια της αυτή..αντί να τα βγάλει στο κεφάλι γεμιζεις στο σώμα.μην ανησυχεις,δεν είναι τίποτα.μόλις την κόψεις σε 4-5 μήνες θα φύγουν οι παρενεργειες
 

crossfire

Well-Known Member
1) τον τελευταίο καιρό βλέπω πιο πολλες τριχες στα χερια μου οταν βαζω μινοξ απο πριν( κατα μεσο ορο 6-10 τριχες) σιγουρα θα ειναι και αλλες που δεν βλεπω


όσο για τη μινοξιδιλη είναι παρενέργεια της αυτή..αντί να τα βγάλει στο κεφάλι γεμιζεις στο σώμα.μην ανησυχεις,δεν είναι τίποτα.μόλις την κόψεις σε 4-5 μήνες θα φύγουν οι παρενεργειες

Παιδια, όταν καταφέρετε να συνεννοηθείτε ενημερώστε μας.
 

aeratos28

Just aeratos
γράψε λαθος bruno,νόμιζα ότι ειπες πως βλέπεις περισσότερες τρίχες στα χέρια σου από τότε που βάζεις μινοξιδιλη..
 

dimitris50423

Well-Known Member
Βαλε h&s σαμπουαν και κανε μασαζ. Εναλλαξ με καποιο αλλο. Το nanogen το χρησιμοποιω και τωρα ακομα. Αν βαζεις λοσιον μινοξιδιλης αλλαξε το σε αφρο δεν κανει ξηροδερμια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bruno1989

Active Member
Όχι ρε τρελέ λάθος κατάλαβες. Εννοώ όταν βάζω μίνοξ στα μαλλιά μου και τους κάνω μασάζ με τα χέρια μου. Δηλαδή από τα μαλλιά μου είναι η τρίχες. .
Όσο για τη hairline δεν ήθελα να απωθούν πολλά grafts γιατί αν συνεχίσει η τριχόπτωση θα είναι χάλια. Ήθελα να πάω πιο συντηρητικά και μαζεμένα.
 

bruno1989

Active Member
Βαλε h&s σαμπουαν και κανε μασαζ. Εναλλαξ με καποιο αλλο. Το nanogen το χρησιμοποιω και τωρα ακομα. Αν βαζεις λοσιον μινοξιδιλης αλλαξε το σε αφρο δεν κανει ξηροδερμια.
το head&soulders εχει ψευδάργυρο, δεν θα επηρεασει την επιδραση της μινοξ??
 

bruno1989

Active Member
γενικά σκέφτομαι να ξεκινήσω παλι φυσικό ορό, πραγματικά είναι ότι καλύτερο έχω βάλει στο κεφάλι ( οχι για επανεκφυση και καταπολέμηση τριχόπτωσης φυσικά , αλλά για ενδυνάμωση τρίχας. Ενιωθα πιο υγιή τα μαλλιά μου όταν έβαζα
 

dimitris50423

Well-Known Member
Οσο νιωθεις οτι χρειαζεται ψεκαζεις. Εγω το λεω σε ολους. Εσενα πιο πολυ σε νοιαζει να καθαρισει το κεφαλι. Οι νιφαδες μπορει να σου ριξουν τριχες.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αν λουστεις και στεγνωσει το μαλλι σου μετα απο λιγες ωρες βαλε. Να προσεχεις να καθαρισουν οι νιφαδες. Και εγω ειχα τρομαξει λιγο οταν βγηκαν αλλα μετα εστρωσε
 

dimitris50423

Well-Known Member
Αυτο με τον ψευδαργυρο δεν γνωριζω τι παιζει. Κατι ειχα διαβασει στο φορουμ. Αν καθαρισει το κεφαλι δεν χρειαζεται h&s.
 
Μπλουζα