Bluearmy, fue, 3247 grafts, 22-23/12/2014

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

BLuEArMy

Member
Πήρα τηλέφωνο τότε και είπα ότι θα στείλω της φώτος. Της έστειλα αλλά δε πήρα απάντηση. Δεν είναι επείγων οπότε θα βγάλω άλλες στο 9μηνο και πιθανών να πάω να τους δω και από κοντά!
 

aeratos28

Just aeratos
φιλε μου εγώ πιστεύω,(γνώμη μου) πως είναι επείγον να επικοινωνήσει να δεις τι γίνεται..καλα πολύ δυνατη ή hairline Συμφωνώ,άψογη ειναι αλλά πίσω από αυτή είναι πολύ μέτριο το αποτέλεσμα..και δεν δικαιολογείται αυτό.α και β ζώνη δουλεψες και με τα 3250 που μεγάλες έπρεπε να ήταν ήδη φοβερό το αποτέλεσμα..και τι πάει να πει δεν πήρες απάντηση?ένα σκασμο λεφτά έδωσες,μην το αφήνεις αδερφε,πρεσαρε τους!
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Ναι διοτι η κλινικη μας εχει συνηθισει σε εξαιρετικα αποτελεσματα!3250 ειναι πολλα γκραφτς, ακομη κ σοκλος να ειχαμε θα ηθελα την πυκνοτητα στη β ζωνη περισοτερη...οχι πως το λες κακο αποτελεσμα, αλλα μιλαμε για την hdc
 

aeratos28

Just aeratos
bluearmy και εσύ χαμένος είσαι!τι γίνεται??πως πας?πισω από hairline είχες πρόβλημα..βελτιώθηκε καθόλου?τώρα που είσαι στους 9 μήνες πιστεύω πως ότι έδωσε,έδωσε..!αν θες κάνε μια ενημερωση
 

aeratos28

Just aeratos
ναι αν συζητουσαμε άλλες καταστάσεις σαφέστατα είναι πρόοδος αυτό..αλλά στην περιπτωση του φίλου εδώ,ή το κενό πίσω παρέμεινε και δεν ανεβάζει φωτό ή είναι ικανοποιημένος και δεν τον ενδιαφέρει καν να ενημερώσει..που αν ισχύει ειδικά το 2ο το θεωρώ απόλυτα απαράδεκτο..μπαίνουν,μαθαίνουν και δεν πάνε να γαμ****ουν σου λέει τώρα αυτοι στο φορουμ..εγώ ειμαι οκ τώρα!;) τώρα αν είναι άλλος λόγος ούτε καν..συνέχεια λέμε μπορεί να του έτυχε κάτι κτλ κτλ κτλ...όχι ρε φιλε,δεν τυχαίνει πάντα κάτι σε ντεμί αποτελέσματα και χάνονται..χάνονται λόγο ήττας οι τουλάχιστον 8 από τους 10 που τους συμβαίνει αυτό..δυστυχώς που τους συμβαίνει αλλά οκ..μην χάνεσαι ομως
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
οπα ρε aeratos ηρεμησε λιγακι ο bluarmy εβαλε εως τον 7 μηνα που σχεδον ολοκληρωνετε το αποτελεσμα και πηγαινε μια χαρα...δεν σταματησε να ενημερωνει στους 3 μηνες.Πως λες να πηγε δηλαδη στο 9μηνο ? λες να του πεσαν ολα παλι?
Για cool για cool ειναι και 5 ξημερωματα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

BLuEArMy

Member
14μήνες:
Μακριά μαλλιά αμέσως μεα από λούσιμο και στέγνωμα.
3.png

Πιο πολύς φωτισμό και τα μαλλιά πλάγια.
2.png

Κούρρμα 24mm 6 το πρωί μόλις ξημέρωσε (σχετικά με φωτισμό)
1.png

Κουρεύτικα κοντά γιατί μόλις προχώρησα σε επέμβαση και για το crown. Λεπτομέρειες για το αποτέλεσμα της πρώτης και σχετικά με τη νεα επέμβαση σύντομα. Περίμενα αρκετά περισσότερη πυκνότητα πίσω από hairline. Σε γενικές γραμμες αυτό που μου λέγανε ότι για τα δεδομένα μου το αποτέλεσμα είναι ικανοποιητικό. Με τη πρώτη ευκαιρία θα δώσω λεπτομέρειες και θα είμαι αρκετά πιο αυστηρός κριτής σχετικά με τη δεύτερη επέμβαση.
 

Νικολας νικ

Well-Known Member
Καλη επιτυχια στη νεα σου επεμβαση! Ελπιζω να παει καλυτερα απο την πρωτη, θα ξαναεπεμβει ο γιατρος στην περιοχη της πρωτης φανταζομαι...ενα retouch το χρειαζεσαι.
 

aeratos28

Just aeratos
ρε παιδιά σορυ αλλά μόνο εγώ ας πούμε βλέπω ότι μόνο το κομμάτι hairline έχει πολύ καλό αποτέλεσμα με φυτρωση και φυσικότητα..αλλά ακριβώς από πίσω δεν υπάρχει καμία διαφορά??.συγκρινω με τις φωτό προ τις επέμβασης και στο κομμάτι πίσω από hairline ψάχνω τις διαφορές..που έιναι τα 3247 grafts??? και χρειάζεται να γινει retouch μετά από τέτοια επέμβαση?νομίζω δεν πήγαμε πολύ καλά εδώ..δυστυχώς.επίσης θα ήθελα φωτό όχι με τα μαλλιά πατημένα μπροστά.αλλά φωτό τύπου cvial και dimitris50423
 

Δημητρης38

Active Member
Λοιπον θα γραψω & εγω την αποψη μου αντικειμενικα για τον Μαρα γιατι την τεχνικη του ειμαι σε θεση πλεον να την ανακαλυψω και με κλειστα ματια αναμεσα απο εκατομμυρια περιστατικα.

Η hairline που κανει ειναι πολυ δυνατη !!!
Ισως η ποιο δυνατη απο Γιατρο στον Πλανητη οσο υπερβολικο και αν ακουγεται αυτο.
Και εμενα μου αρεσει αυτο γιατι στο φως της ημερας κρυβει την πισω επιφανεια που ειναι αραιη οπως συμβαινει και στο συγκεκριμενο περιστατικο. Στην επομενη επεμβαση θα ηθελα να μαθω εαν ξαναμπειτε για πυκνωση. Φανταζομαι αυτο θα εξαρτηθει και απο την δοτρια που εχεις ή το πλανο που εχετε οργανωσει. Επισης ειναι πιθανο λογω shock loss να χαθηκαν μαμισια μαλλια στην ληπτρια που εγινε η επεμβαση, που ετσι και αλλιως λογω της αραιωσης καποια στιγμη θα πεφτανε.

Φιλε Bluearmy αναλογη περιπτωση ειναι και η δικη μου, το εχουμε συζητησει αλλωστε.
Θα ηθελα να μας ενημερωνεις για την 2η επεμβαση σου γιατι ενδιαφερομαι για αναλογη επεμβαση με την δικη σου.
Και να μας πεις τι ποσοστο φυτρωσης πιστευεις οτι ειχες στην 1η.

Καλη επιτυχια σου ευχομαι φιλε μου, ολα να πανε κατευχην !!! ;)
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitris50423

Well-Known Member
αρκετα καλες οι φωτο σου φιλε.. ενα μπραβο για την ενημερωση σου. καποιοι μπορει και να εγκατελειπαν.
εκτος απο τη hairline που εχει πυκνοτητα πισω δεν εχεις διαφορα με πριν. πρεπει να επαθες shockloss στα μαμα μαλλια αλλα παραλληλα δεν επιασες και καλη φυτρωση στα μεταμοσχευμενα. με 3240 μοσχευματα ποσο % φυτρωση πιστευεις οτι εχεις?
Σου απαντησαν απο την κλινικη τι εφταιξε? τι ακριβως σου ειπανε..
εγω μαλλον θα ζητουσα διορθωτικη στη θεση σου. πολλα τα λεφτα πολλα και τα μοσχευματα.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Aeratos ποσα grafts πιστευεις να μπηκαν?Εαν μπηκαν 3247 και δεν φυτρωσαν ολα ποσα λες περιπου να φυτρωσαν?
Bluarmy βαλε και καμια φωτο με πανω το μαλλι φτιαγμενο αλλα με λακ μονο αν μπορεις και βγαλε κιαλες φωτο.
Βαλε και φωτο με το κεφαλι σε γωνια οπως πριν την μεταμοσχευση που σε βγαλαν στην κλινικη.
Page1.jpg
Page1.jpg
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ξερω γω....εγω πιστευω αν το αφησει στο μακρος το μαλλι οπως το εχω εγω τωρα η ο δημητρης θα ειναι πιο τουμπανο απο μενα...ο bluarmy ειχε λιγο περισσοτερα μαλλια απο μενα.Αφου πολλοι βλεπετε χαλια το αποτελεσμα του Bluarmy το δικο μου πως το βλεπεται απο τα καλα αποτελεσματα....Εγω πιστευω ειναι λιγο καλυτερα απο μενα.
Ειληκρινα μπερδευομαι....
 
Μπλουζα