Billy_tramp, fue, 3080 grafts, 4/10/2012

poseidonas77

Well-Known Member
μπιλυ εχεις ενα απο τα ποιο εντυπωσιακα αποτελεσματα στο φορουμ!!!
ειδικα μπροστα στη hairline σου κανανε τρομερη δουλεια....
θεραπεια κανε φουλ και κουμπαρα να φτιαξεις και το πισω στο μελον(εαν αραιωσει)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δημητρης38

Active Member
μπιλυ εχεις ενα απο τα ποιο εντυπωσιακα αποτελεσματα στο φορουμ!!!
ειδικα μπροστα στη hairline σου κανανε τρομερη δουλεια....
θεραπεια κανε φουλ και κουμπαρα να φτιαξεις και το πισω στο μελον(εαν αραιωσει)

Δεν δινει μια στριπ το αποτελεσμα που βλεπεις... ας μας πει καποιος εμπειρος απο στριπ αν οι φωτογραφιες ειναι real.
Ουτε η τομη στον 5ο μηνα ειναι οπως στις φωτογραφιες (επρεπε να ειναι κοκκινη, εστω ασπρη - οχι μαυρη και τοσο λεπτη)... ουτε αυτη η γραμμουλα μπορει να πυκνωσει το μισο κεφαλι και να τον κανει Elvis Prisley

Κρατα μικρο καλαθι για τον συγκεκριμενο !!!
 

poseidonas77

Well-Known Member
ρε συ δημητρη αμα ειναι να φτασουμε στο σημειο να κοροιδευομαστε μεταξυ μας με fake αποτελεσματα
καλυτερα να γραφτουμε σε κανα φορουμ για ψαρεμα....
και η συγκεκριμενη κλινικη εχει δωσει και αλλα εντυπωσιακα αποτελεσματα ..ποιος ο λογος να ειναι fake
το συγκεκριμενο αποτελεσμα??
 

Billy_tramp

Member
Φυσικα και δινει τετοιο αποτελεσμα και η ουλη ακομα σε καποια σημεια ειναι κοκκινη και κατα κυριο λογο ειναι ασπρη. Απλα στη φωτο ειναι ορθιο το κεφαλι, αμα κανω μια μικρη καμψη φαινεται κ ειδικα τωρα που τα εχω κοντοκουρεμενα! Δημητρη καταλαβαινω τις αμφιβολιες σου αλλα εχω αρκετα καλη ποιοτητα τριχας και ειναι κατσαρες! Θα σας ανεβασω σημερα βραδυ φωτος και με βρεγμενα μαλλια! Πληρωσα 7,000€ συμπεριλαμβανομενα αεροπορικα και διαμονη...
 

Reve

Active Member
Καλή τιμή Μπίλυ. Αν και η στριπ είναι ρισκο γιατι αν αποφασίσεις να πας σε ξύρισμα θα φαίνεται ασχημα η τομή. Βέβαια με το ταττου θα είναι καλύτερα αλλά και πάλι είναι ρίσκο.. Πάντως μπράβο πολύ καλή δουλειά. Αν ρίξουν κ άλλο τις τιμές στην Κύπρο πιστεύω θα μονοπωλήσουν το ενδιαφέρον.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

leas

Well-Known Member
billy μετά απο αρκετό καιρό έχεις να κάνεις κάποιο update όλα ειναι εντάξει..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καμιά ενημέρωση από τα παλιά μέλη??
Billy μας ακούς? Πως πάει φίλε? Κάποτε συναγωνιζομασταν ποιος θα έχει το καλύτερο αποτέλεσμα από τους δυο μας αλλα με εφαγες στην στροφή.
Πιστεύω να είσαι καλά!!!
 

Billy_tramp

Member
Καλησπερα John!! Oλα καλα φιλε μου! Τα μαλλακια (τα φυσικα μου) εχουν αποχωρησει και εχουν μεινει τα της μεταμοσχευσης. Θα στειλω φωτο ! Εσυ πως παει?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Billy_tramp

Member
Καλημέρα σας! Μετά απο 7 χρόνια
20180914_111748.jpg
20180914_111818.jpg
 

Συνημμένα

  • 20180914_111748.jpg
    20180914_111748.jpg
    126 KB · Προβολές: 206
  • 20180914_111818.jpg
    20180914_111818.jpg
    88.6 KB · Προβολές: 197

Adriano

Well-Known Member
RE: Μεταμόσχευση 4/10/2012 HDC 3080 grafts

Adriano ναι σε μερικά χρόνια που θα φύγουν θα γεμίσω και τις πίσω περιοχες! Είμαι άλλος άνθρωπος!!!!
Flosk χαχαχαχαχαχαχ!

Προφητικό το post σου Βασίλη.

Είσαι πραγματικά ενδιαφέρουσα περίπτωση και γιατί επέστρεψες στο forum μετά από χρόνια αλλά και γιατί παρότι ήσουν 23 όταν την έκανες προχώρησες και ήσουν συνειδητοποιημένος ότι θα ξαναχρειαστείς επέμβαση.
 

Billy_tramp

Member
Adriano, είναι προδιαγεγραμμένο οτι θα χάσω τα μαλλάκια λόγω κληρονομικότητας. Θεωρώ οτι ήταν μια πολύ καλή επιλογή για έναν νεο άνθρωπο ηλικίας 23 ετών, που χάνει τοσο νωρίς μια σημαντική μεταβλητή ,που συμβάλει τόσο στην εικόνα όσο και στην ψυχολογία. Είχα συζήτηση με μια παρέα χθες για το θέμα της επέμβασης και είπα να στείλω ενα μήνυμα στην παρέα.

Makis25 φιναστερίδη δεν έβαλα ποτέ, minox βάζω κανονικά.
 

vag25

Well-Known Member
Τα μεταμοσχευμενα γιατι αραιωσαν?

Κανονικα δεν θα επρεπε να εχει μεινει το τσουλουφι πιο πυκνο μπροστα?
 
Μπλουζα