Big3 + ....?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Para_Trixa

New Member
Γεια!
Συγνωμη αν ειναι γραφικη η ερωτηση μου,ομως 8α η8ελα εμπειρες γνωμες για το ποιο Shampoo ειναι πραγματικα το καλυτερο!! σαν κα8ημερινο,ποιοτηκο κ ακινδυνο shampoo που συνοδευει την Big3!

T-Gel,Aloe Vera,kana aλλο?
εχουμε καταλη3ει σε κανενα πραγματικα α3ιοπιστο?
ευχαριστω πολυ :)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tatini

New Member
Απ: Big3 + ....?

Αν το θες μόνο για να καθαρίζει απαλά το τριχωτό και τίποτα παραπάνω, πάρε ένα παιδικό ή κάποιο φυτικό τύπου apivita και please μην μπεις στο τριπάκι των "χημικών συστατικών" που μπορεί να περιέχουν...
 

Para_Trixa

New Member
Απ: Big3 + ....?

Αν κ ειχα διαβασει καπου εδω στο forum οτι το Tgel shampoo περιεχει συστατικα που παρουσιαζονται κ ως DHT Blockers....δεν 3ερω τωρα...
 

tatini

New Member
Απ: Big3 + ....?

Revivogen... καθαρίζει τα υπολείμματα της DHT, αλλά δεν ξέρω αν ενδείκνυται για καθημερινή χρήση
 

Para_Trixa

New Member
Απ: Big3 + ....?

Exεις ιδεα ποσο κοστιζει στα φαρμακεια αυτο?
Νομιζω κ το Fungoral κα8αριζει απο DHT προσωρινα...
Δλδ κατι Tgel k Aloe Vera που ακουγονται εδω μεσα να μην τα ψα3ω?
 

Para_Trixa

New Member
Απ: Big3 + ....?

kakashi είπε:
πολυ καlο σαμπουαν ειναι to frezyderm hairce force
Αυτο Kakashi ειναι για κα8ημερινη χρηση??
Πο δεν 3ερω ρε φιλε...πολλα χημικα!...ποσο κανει στα φαρμακεια αυτο?
Βασικα εχω αραιωση αλλα δεν εχω τριχοπτωση...(ειμαι στην ομαδα που χανω λιγες τριχες με τον χρονο αλλα τις χανω για παντα :p)
Οποτε απλα εψαχνα ενα φιλικο προς το κεφαλι μου κ ταυτοχρονα ποιοτικο shampoo!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: Big3 + ....?

Para_Trixa μην το σκαλίζεις με το σαμπουάν. ΔΕΝ υπάρχει ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΚΑΝΕΝΑ δεν είναι το καλύτερο. Το σαμπουάν έχει μια "αποστολή", να σου καθαρίσει το τριχωτό. Από εκεί και πέρα, αν περιέχει επιπλέον βότανα κλπ τα οποία βοηθούν στην λιπαρότητα, στην υγιεινή του δέρματος ή στην πιτυρίδα, έχει καλός, το προτιμάς ανάλογα το τι θες.
Εγώ επί 3-4 μήνες λουζόμουν με σαπούνι λαδιού και μπορώ να πω ότι τα ένιωθα καλύτερα τα μαλλιά μου ακόμα και από τα καλύτερα (για σαφώς ακριβότερα) σαμπουάν.
 

tatini

New Member
Απ: Big3 + ....?

Άκης είπε:
Para_Trixa μην το σκαλίζεις με το σαμπουάν. ΔΕΝ υπάρχει ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ. ΚΑΝΕΝΑ δεν είναι το καλύτερο. Το σαμπουάν έχει μια "αποστολή", να σου καθαρίσει το τριχωτό. Από εκεί και πέρα, αν περιέχει επιπλέον βότανα κλπ τα οποία βοηθούν στην λιπαρότητα, στην υγιεινή του δέρματος ή στην πιτυρίδα, έχει καλός, το προτιμάς ανάλογα το τι θες.
Εγώ επί 3-4 μήνες λουζόμουν με σαπούνι λαδιού και μπορώ να πω ότι τα ένιωθα καλύτερα τα μαλλιά μου ακόμα και από τα καλύτερα (για σαφώς ακριβότερα) σαμπουάν.

Άκη, αναφέρεσαι σε αυτό του παπουτσάνη;
 

geofish

New Member
Απ: Big3 + ....?

Μάλλον αυτό εννοεί. Εδώ και κανένα χρόνο αυτό χρησιμοποιώ εγώ και βρήκα την υγεία μου. Η ποιότητα και η αίσθηση της τρίχας που σου αφήνει όπως είπε και ο Άκης δεν συγκρίνονται με κανένα σαμπουάν.
Να πω όμως ότι αν έχεις πολύ μαλλί (λίγο απίθανο) η μακρύ είναι λίγο δύσκολο στην εφαρμογή του, για αυτό πρέπει να είναι σχετικά κοντό.
Χρήση τρεις με τέσσερις φορές την εβδομάδα τις άλλες με σαμπουάν τις apivita

Κόστος 0,6 ευρώ.
 

Para_Trixa

New Member
Απ: Big3 + ....?

Ναι ρε παιδια!!
Πειτε μας...απο φαρμακειο το παιρνουμε το σαπουνι λαδιου?
Υπαρχει καποια συγκεκριμμενη μαρκα που πρεπει να προτιμησουμε?
Κανει σιγουρα για τα μαλλια?
εχω ακουσει οτι τετοια σαπουνια αδυνατιζουν την τριχα :(
Ηelp :-[ :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα