Big 5 formula by john_john1 απιστευτο!!!

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εδω και 2 μηνες περιπου εχω ξεκινησει καποιο δικο μου συνδιασμο βιταμινων που αναφερω και στην υπογραφη μου και βλεπω καποιες πρωτες ενδειξεις που δεν ειχα δει καν με φινα στα 3 χρονια χρησης.
Πραγματικα εντυπωσιαστικα ειδικα τις τελευταιες ημερες με την αναπτυξη τριχων κατω ακριβως απο την hairline μου και το κροταφακι, που οριοθετειται με μεταμοσχευμενα μαλλια.
Θα βαλω 2 φωτογραφιες ιδιες η μια με σημειωμενο σε κυκλακι τις νεες τριχες και μια κανονικη να δειτε την αισθητη διαφορα.
Τριχες ξεπεταγονται εδω και εκει ακανονιστα που ξεχωριζουν απο τις μεταμοσχευμενες.
Τωρα αναμεσα στα μαμα και στα μεταμοσχευμενα δε μπορω να διακρινω και πολλα και στο crown φυσικα παραμενω σταθερος χωρις κατι να αλλαξε.
Παρακατω γραφω την βιταμινες απο τις οποιες Σιδηρος,Βιταμινη C και βιοτινη τα αρχισα εδω και 2 μηνες.Τα Ω3 τα περνω εδω και πολυ καιρο και να τονισω επισης οτι βιοτινη ειχα ξαναπαρει παλιοτερα αλλα δεν ειδα καποιο δειγμα.
1. Σιδηρο 20mg της solgar 1 καψουλα μεσημερι.
2. Βιοτινη 1mg η 1000 μλg 1 καψουλα απογευμα.
3. Ω 3-6-9 2 καψουλες το βραδυ.
4. Δαφναιλεο,οποτε το θυμαμε.
5. Βιταμινη c

Και αποτι βλεπετε μεγαλωνουν κανονικα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gang

Member
σκευτομουν και εγω να βαλω καποια ακομα βοηθηματα στα υπαρχων που παιρνω ( ω3, βασιλικο πολτο) αλλα μαζι και με φινα τα τοσα χαπια δεν ξερω κατα ποσο θα βλαψουν το σηκωτι
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Ουτε εγω ξερω,οκ φινα δε περνω και με αυτα θα κανω παυσεις.
Τωρα οσο για το συκωτι και ενας που πινει καθε μερα κακο κανει.Τι να πω δε κατεχω και πολλα απο αυτα.
 

nine

Active Member
Ουτε εγω ξερω,οκ φινα δε περνω και με αυτα θα κανω παυσεις.
Τωρα οσο για το συκωτι και ενας που πινει καθε μερα κακο κανει.Τι να πω δε κατεχω και πολλα απο αυτα.
Ουτε εγω ξερω,οκ φινα δε περνω και με αυτα θα κανω παυσεις.
Τωρα οσο για το συκωτι και ενας που πινει καθε μερα κακο κανει.Τι να πω δε κατεχω και πολλα απο αυτα.

τα συμπληρωματα δεν εχουν τοση μεγαλη τοξικοτητα. τα φαρμακα πειραζουν περισσοτερο το συκωτι.
απο αυτα που παιρνεις αντε μονο ο σιδηρος να πειραζει και αυτο σε μεγαλες ποσοτητες. απο την C δεν μπορεις να παθεις υπερβιταμινωση την παραπανω ποσοτητα την διωχνει ο οργανισμος. Για τα λιπαρα ωξεα δεν το συζητω καν.

Οσο για την φινα δεν σοτ ειχε δωσει τιποτα ουτε crown?

Τωρα σχετικα με τα αποτελεσματα σου βλεπεις regrowth με νεες τριχες ή καλυτερη ποιοτητα των τριχων;
Μιλαμε για μεταμοσχευμενες η κανονικες;
 
Τελευταία επεξεργασία:

sven

Active Member
Eίδες κάποια διαφορα στις μαμά τρίχες ; Aν μπορείς να της διακρίνεις ανάμεσα στις μεταμοσχευομενες.

Για καλύτερη απορρόφηση σιδηρου βοηθάει η βιταμίνη c ενώ το γαλα κάνει το αντίθετο .
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Eίδες κάποια διαφορα στις μαμά τρίχες ; Aν μπορείς να της διακρίνεις ανάμεσα στις μεταμοσχευομενες.

Για καλύτερη απορρόφηση σιδηρου βοηθάει η βιταμίνη c ενώ το γαλα κάνει το αντίθετο .

Στις μαμα δε βλεπω κατι και crown στα ιδια.
Βιταμινη c επερνα αλλα το απογευμα με βιοτινη.
Να πω οτι εδω και μια εβδομαδα τα εκοψα ολα για παυση Βιοτινη,βιταμινη c,σιδηρο και ω3
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα