Anar,fue,2752 grafts,5-6/12/2016 (2η μεταμοεχευση)

tasos33

Well-Known Member
πανο δεν εισαι ο μονος, εχω και εγω αρκετες.

anar πολυ ωραια δειχνουν, αν σκεφτει κανεις πως δεν υπηρχε καθολου μαλλι.

Η δοτρια δειχνει μια χαρα , ποσο θα βαλετε στο crown?






Φιλε Αναρ, ξενερωσα ασχημα οταν ειδα τις φωτο.......
συνηδειτοποιησα οτι ο μονος που εχει ασπρες τριχες μεχρι και στα μουσια ειμαι εγω.....
ουτε 1 δεν εχεις ρε μπασταρντ....

Για το αποτελεσμα τι να πω..... τα ηξερα απ την αρχη και στα ειχα πει αλλωστε.... καποιοι λογο απειριας βιαστηκαν να μιλησουν και χαλασαν λιγο το ωραιο κλιμα που σου δημιουργει μια μεταμοσχευση αλλα δε πειραζει....
το αποτελεσμα πλεον μιλαει απο μονο του ακομα και για τους δυσπιστους και οπως ειπε και ενα μελος πιο πανω το χαμογελο σου στις φωτο τα λεει ολα......και αξιζει το καθε ευρω.....
καλη επιτυχια και στην επομενη ευχομαι...
ποσα λες να βαλεις κανα 2χιλιαρο γκραφτς ??

Υ.Γ
Το Celica το εχω ακομα.... το νου σου......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Φιλε Αναρ, ξενερωσα ασχημα οταν ειδα τις φωτο.......
συνηδειτοποιησα οτι ο μονος που εχει ασπρες τριχες μεχρι και στα μουσια ειμαι εγω.....
ουτε 1 δεν εχεις ρε μπασταρντ....

Για το αποτελεσμα τι να πω..... τα ηξερα απ την αρχη και στα ειχα πει αλλωστε.... καποιοι λογο απειριας βιαστηκαν να μιλησουν και χαλασαν λιγο το ωραιο κλιμα που σου δημιουργει μια μεταμοσχευση αλλα δε πειραζει....
το αποτελεσμα πλεον μιλαει απο μονο του ακομα και για τους δυσπιστους και οπως ειπε και ενα μελος πιο πανω το χαμογελο σου στις φωτο τα λεει ολα......και αξιζει το καθε ευρω.....
καλη επιτυχια και στην επομενη ευχομαι...
ποσα λες να βαλεις κανα 2χιλιαρο γκραφτς ??

Υ.Γ
Το Celica το εχω ακομα.... το νου σου......

Στο έλεγα από παλιά φιλε ότι η ηλικία σου δεν κρύβεται....στο έλεγε και ο Γιάννης...εσυ δεν άκουγες τίποτα ...έχεις και τα προβλήματα στύσης όποτε διπλό το κακό για εσένα χαχαχαχα.

Στο θέμα μας τώρα....το ποστ που έγραψες στην 1η μεταμοσχευση μου εξηγούσε τα πάντα στο θέμα μεταμοσχευση σε μεγάλης έκτασης αραίωσης μετά το χαμό που είχε γίνει....να σου πω την αλήθεια φιλε το είχα και σαν οδηγό αυτό το ποστ σου.
Τώρα έχω διάθεση και ψυχολογία παρά τα επαγγελματικά θέματα που είχα.
Δεκέμβρη κάνω την 3η μεταμοσχευση με περίπου 2500 μόσχευματα όπως μου είπε ο Μαρας.

Υ.γ Το νουσου για περνάω συνέχεια με το impreza από τα μερη σου.
 

ANAR

Well-Known Member
πανο δεν εισαι ο μονος, εχω και εγω αρκετες.

anar πολυ ωραια δειχνουν, αν σκεφτει κανεις πως δεν υπηρχε καθολου μαλλι.

Η δοτρια δειχνει μια χαρα , ποσο θα βαλετε στο crown?

Ευχαριστώ Τάσο.....περίπου 2500 έχουμε πει φιλε
 

P70

Active Member
Εντυπωσιακό παράδειγμα, όταν η κλινική κάνει σωστή αξιολόγηση δότριας και αναγκών του κεφαλιού, πόσο ωραίο ειναι το αποτέλεσμα. Επισης μπουσουλας για να δουν οσοι ενδιαφερονται για Μ.Μ. οτι δεν θα γινεις οπως ησουν 18, ομως η εικόνα αλλαζει σημαντικα. Η πυκνότητα ειναι τοσο οσο, ωστε να μπορεις να παρεμβεις και σε κραουν βαση του τι εχουν δει στη δοτρια σου. Μεγαλη αλλαγη παρουσιαστικου και δυαντη δουλεια της κλινικης. Μπραβο, να τα χαίρεσαι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Εντυπωσιακό παράδειγμα, όταν η κλινική κάνει σωστή αξιολόγηση δότριας και αναγκών του κεφαλιού, πόσο ωραίο ειναι το αποτέλεσμα. Επισης μπουσουλας για να δουν οσοι ενδιαφερονται για Μ.Μ. οτι δεν θα γινεις οπως ησουν 18, ομως η εικόνα αλλαζει σημαντικα. Η πυκνότητα ειναι τοσο οσο, ωστε να μπορεις να παρεμβεις και σε κραουν βαση του τι εχουν δει στη δοτρια σου. Μεγαλη αλλαγη παρουσιαστικου και δυαντη δουλεια της κλινικης. Μπραβο, να τα χαίρεσαι.

Νασε καλά ευχαριστω
 

Panos1982

Well-Known Member

Συνημμένα

  • malliaaaaaaa.JPG
    malliaaaaaaa.JPG
    23.7 KB · Προβολές: 238

Panos1982

Well-Known Member
Στο θέμα μας τώρα....το ποστ που έγραψες στην 1η μεταμοσχευση μου εξηγούσε τα πάντα στο θέμα μεταμοσχευση σε μεγάλης έκτασης αραίωσης μετά το χαμό που είχε γίνει....να σου πω την αλήθεια φιλε το είχα και σαν οδηγό αυτό το ποστ σου.
Τώρα έχω διάθεση και ψυχολογία παρά τα επαγγελματικά θέματα που είχα.
Δεκέμβρη κάνω την 3η μεταμοσχευση με περίπου 2500 μόσχευματα όπως μου είπε ο Μαρας.

Χαιρομαι που το ακουω Αναρ , γιατι σημαινει οτι τα λογια μου επιασαν τοπο και στο ψυχολογικο σου αλλα και στο πρακτικο κομματι, εφ οσων σου εδωσαν μια ευρυτερη εννοια της καταστασης.
2500 ειναι πολυ καλα για την περιοχη πισω, θα μεινεις πολυ ικανοποιημενος αν κρινω απ το υπολοιπο αποτελεσμα της κλινικης.....

Υ.Γ 1 ) περιπου ιδια περιοδο θα κανω κι εγω την δικη μου :D ( αλλα ποιος περιμενε οτι εγω θα κανω την 2η μου κι εσυ την 3η σου....πως με προσπερασες ετσι !!!! )

Υ.Γ 2) Το νου σου να μην τρεχεις πολυ γιατι ειδες τι λεει η φωτο που σου στιελα πιο πανω ... χαχαχα ;)
 

Panos1982

Well-Known Member
πανο δεν εισαι ο μονος, εχω και εγω αρκετες.

Τασο , το μαλλι προς το παρων το εχω λυσει με ημιμονιμες βαφες...
το μουσι δε λυνεται ευκολα...μιας και για να βαφτει θελει να το αφησεις να μεγαλωσει λιγο....
αλλα εμενα μου αρεσε η μαυριλα που αφηνε το αξυριστο 2-3 ημερων....παει την χασαμε κι αυτην....εγινε γκριζα ζωνη :DDD
 

tasos33

Well-Known Member
Μονο κροτάφους βαφω ,τι υπολοιπο δε θέλει ευτυχώς, απο μούσι προς το παρόν δε θέλει τίποτα.

Και λιγο γκρίζο ωραίο είναι ,αν είσαι 35+ αρεσεις πολυ
Τασο , το μαλλι προς το παρων το εχω λυσει με ημιμονιμες βαφες...
το μουσι δε λυνεται ευκολα...μιας και για να βαφτει θελει να το αφησεις να μεγαλωσει λιγο....
αλλα εμενα μου αρεσε η μαυριλα που αφηνε το αξυριστο 2-3 ημερων....παει την χασαμε κι αυτην....εγινε γκριζα ζωνη :DDD
 

koumparos

Well-Known Member
Anar αφου μπηκες στο χορο θα χορεψεις μεχρι τελους.Θα κανεις και μια τεταρτη ριχνωντας το υπολοιπο της δοτριας α.β ζωνη και ειμαι σιγουρος οτι τοτε θα μιλαμε για ενα δευτερο θαυμα μετα τον cvial.
 
Μπλουζα