Anar,fue,2752 grafts,5-6/12/2016 (2η μεταμοεχευση)

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Ενημέρωση.
Είμαι στους 6.5 μήνες και η μεταμοσχευση εξελίσσεται παρά πολυ καλά κατά την γνώμη μου,συνεχίζω μόνο με βιοτική και ψευδάργυρο.
Δεκέμβρη αν όλα πάνε καλά πάμε για τη 3η μεταμοσχευση με το κροουν και τέλος.

IMG_0284.JPG IMG_0285.JPG IMG_0286.JPG IMG_0287.JPG
IMG_0288.JPG IMG_0289.JPG
 

aeratos28

Just aeratos
Δειχνεις πολυ καλα φιλε..σιγουρα θα εχει και καποια βελτιωση ακομα..καμια σχεση με πριν..αντε και την τριτη επεμβαση να κλεισει και πισω και θα σαι αρχηγος..φαινεται απο το χαμογελακι που εχεις στις φωτο οτι εχεις ανεβει ψυχολογικα ε??χαχα καλη συνεχεια
 

Adriano

Well-Known Member
Από τις πιο εντυπωσιακές αλλαγές που έχω δει. Δέκα χρονάκια πίσω για πλάκα.
 

ANAR

Well-Known Member
Να είστε καλά παίδες.
Η ψυχολογία μου και η διάθεση μου είναι στην κορυφή πλέον.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Βάλε και καμιά πανοραμική να δούμε.
Καλά ρε εσύ έχεις πλέον περισσότερα μαλλιά από μένα τι να πω. Μπράβο να τα χαίρεσαι,μεγάλη αλλαγή από γέρος που φαινόσουν ξανά ένιωσες.
Άσχετο εγώ τον άλλον μηνά κλείνω 5 χρονιά θα βάλω φώτο στο νήμα μου.Το crown μου είναι καμμένη γη δεν έχει τρίχα και από τα υπόλοιπα πιστεύω με έφυγαν αρκετά μαμά μαλλιά.
Είμαι επειγόντως για χειρουργείο.
 

aeratos28

Just aeratos
ασε τα ταξιδακια αναψυχης που σκεφτεσαι και πηγαινε φτιαξε crown να εισαι οκ.!οποτε john η φινα σε κραταγε καλα οσο καιρο την επαιρνες..σταματοντας την σε μια 2ετια εχασες εδαφος αρκετο
Βάλε και καμιά πανοραμική να δούμε.
Καλά ρε εσύ έχεις πλέον περισσότερα μαλλιά από μένα τι να πω. Μπράβο να τα χαίρεσαι,μεγάλη αλλαγή από γέρος που φαινόσουν ξανά ένιωσες.
Άσχετο εγώ τον άλλον μηνά κλείνω 5 χρονιά θα βάλω φώτο στο νήμα μου.Το crown μου είναι καμμένη γη δεν έχει τρίχα και από τα υπόλοιπα πιστεύω με έφυγαν αρκετά μαμά μαλλιά.
Είμαι επειγόντως για χειρουργείο.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
ασε τα ταξιδακια αναψυχης που σκεφτεσαι και πηγαινε φτιαξε crown να εισαι οκ.!οποτε john η φινα σε κραταγε καλα οσο καιρο την επαιρνες..σταματοντας την σε μια 2ετια εχασες εδαφος αρκετο

Πόσο να κρατούσε η φίνα ρε συ κάποτε θα έπεφταν και μαμά μαλλιά,το crown μου δε θα μπορούσε να την παλέψει άλλο γιατί ήδη ήταν για τα ανάθεμα.
Όσο για τις υπόλοιπες ζώνες έχασα μαλλάκια άλλα δεν είμαι σε τόσο τραγικό σημείο.
Άσε aerate από Τουρκιά γύρισα πριν καμιά βδομάδα ήδη άρχισα ταξιδάκια αναψυχής,Δεκέμβριο θα φύγω 35 ήμερες εκεί θα φύγουν τα πολλά φράγκα,τι να κάνω να τα δώσω στα μαλλιά και να πάω πάλι πίσω στα γούστα?
Στα 40 θα το κάνω,μετά το ταξίδι μάζεμα λεφτά για μαλλί.
 

aeratos28

Just aeratos
Oτι σε ευχαριστει περισσοτερο φιλε
Πόσο να κρατούσε η φίνα ρε συ κάποτε θα έπεφταν και μαμά μαλλιά,το crown μου δε θα μπορούσε να την παλέψει άλλο γιατί ήδη ήταν για τα ανάθεμα.
Όσο για τις υπόλοιπες ζώνες έχασα μαλλάκια άλλα δεν είμαι σε τόσο τραγικό σημείο.
Άσε aerate από Τουρκιά γύρισα πριν καμιά βδομάδα ήδη άρχισα ταξιδάκια αναψυχής,Δεκέμβριο θα φύγω 35 ήμερες εκεί θα φύγουν τα πολλά φράγκα,τι να κάνω να τα δώσω στα μαλλιά και να πάω πάλι πίσω στα γούστα?
Στα 40 θα το κάνω,μετά το ταξίδι μάζεμα λεφτά για μαλλί.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Eχουμε καεί ρε φίλε εδώ μέσα φτάνει με το κολο μαλλί
Οκ είμαι σε ένα ικανοποιητικο σημείο με παίρνει ακόμη λίγο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Oι γνωστοί σου τι λένε?
Πως σε αντιμετωπιζουν με το νέο σου look?
 

leas

Well-Known Member
Αναρ, να το χαιρεσαι φιλε η προοδος ειναι ξεκαθαρη και μεγαλη.,.περιμενουμε νεες φωτογραφιες με την εξελιξη σου αν μπορεις στις επομενες βγαλε και καποιες με αλλο λουκ με βρεγμενο ισως γενικα αλλα χτενισματα .,και παλι μπραβο ελπιζω με την τελευταια επεμβαση στο κραουν και οποια μερεμετια να εισαι "τιγκα" φιλε.,

Μια ερωτηση απο ποια ηλικια ξεκινησες να αδειαζεις και ήταν μαζι και στο κραουν η αραιωση η πιο μετα επεκταθηκε εκει.,?
 
Τελευταία επεξεργασία:

leas

Well-Known Member
Άσχετο εγώ τον άλλον μηνά κλείνω 5 χρονιά θα βάλω φώτο στο νήμα μου.Το crown μου είναι καμμένη γη δεν έχει τρίχα και από τα υπόλοιπα πιστεύω με έφυγαν αρκετά μαμά μαλλιά.
Είμαι επειγόντως για χειρουργείο.


Γιανναρε κανε ενημερωση, πραγματικα ειναι παρα πολυ σημαντικο να εχουμε ενα παραδειγμα για το πως παει μακροχρονια μια μεταμοσχευση μαλλιων .,και θα κανεις και το κραουν και μετα αντε γεια φιλε..
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Γιανναρε κανε ενημερωση, πραγματικα ειναι παρα πολυ σημαντικο να εχουμε ενα παραδειγμα για το πως παει μακροχρονια μια μεταμοσχευση μαλλιων .,και θα κανεις και το κραουν και μετα αντε γεια φιλε..

Θα κανω σε ενα μηνα μια καλη ενημερωση,θα βγαλω φωτος και θα συγκρινουμε τα 5 χρονια με διπλα διπλα φωτογραφιες.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ωραιος Anar. Καλος ο σχηματισμος στη hairline και ομοιομορφη πυκνοτητα. Καλη συνεχεια και περιμενουμε και την 3η.
 

Panos1982

Well-Known Member
Φιλε Αναρ, ξενερωσα ασχημα οταν ειδα τις φωτο.......
συνηδειτοποιησα οτι ο μονος που εχει ασπρες τριχες μεχρι και στα μουσια ειμαι εγω.....
ουτε 1 δεν εχεις ρε μπασταρντ....

Για το αποτελεσμα τι να πω..... τα ηξερα απ την αρχη και στα ειχα πει αλλωστε.... καποιοι λογο απειριας βιαστηκαν να μιλησουν και χαλασαν λιγο το ωραιο κλιμα που σου δημιουργει μια μεταμοσχευση αλλα δε πειραζει....
το αποτελεσμα πλεον μιλαει απο μονο του ακομα και για τους δυσπιστους και οπως ειπε και ενα μελος πιο πανω το χαμογελο σου στις φωτο τα λεει ολα......και αξιζει το καθε ευρω.....
καλη επιτυχια και στην επομενη ευχομαι...
ποσα λες να βαλεις κανα 2χιλιαρο γκραφτς ??

Υ.Γ
Το Celica το εχω ακομα.... το νου σου......
 

ANAR

Well-Known Member
Αναρ, να το χαιρεσαι φιλε η προοδος ειναι ξεκαθαρη και μεγαλη.,.περιμενουμε νεες φωτογραφιες με την εξελιξη σου αν μπορεις στις επομενες βγαλε και καποιες με αλλο λουκ με βρεγμενο ισως γενικα αλλα χτενισματα .,και παλι μπραβο ελπιζω με την τελευταια επεμβαση στο κραουν και οποια μερεμετια να εισαι "τιγκα" φιλε.,

Μια ερωτηση απο ποια ηλικια ξεκινησες να αδειαζεις και ήταν μαζι και στο κραουν η αραιωση η πιο μετα επεκταθηκε εκει.,?

Από τα 27 άρχισα να αραιώνω παντού ακόμα και στο κροουν,την πάλεψα αρκετά χρόνια με μινοξιδιλη και διάφορες θεραπείες αλλά κάποια στιγμή άδειασα τελείως όποτε η μεταμοσχευση ήταν μονόδρομος.
 
Μπλουζα