Bαγγέλης, fue, παπανικολάου, 1700 grafts, 22/08/2016

βαγγελης

Active Member
Καλησπέρα σε όλους ,
Μετά απο έναν χρόνο και κάτι , χθες 22/08/16 έκανα και 2η Μεταμόσχευση.
Με τον ίδιο γιατρό φυσικά ( Παπανικολάου )! Όλα πήγαν μια χαρά και πετύχαμε τον ίδιο σχεδόν αριθμό θυλάκων με την περσινή μ.μ .
θα ηθελα να αναφέρω πως οι αίθουσες μεταμοσχεύσεων εχουν ανακαινιστεί και ειναι αρκετά καλύτερες απο πριν.
Όσον αφορά τον γιατρό ήξερα πως ήμουν σε ασφαλή χέρια!! Βοηθό νοσηλεύτρια είχα την Νατάσα που και αυτή ήταν άψογη και συνεχώς στο πλευρό μου για οτιδήποτε χρειαστώ!
Περιμένω να μου στείλουν αναλυτικά τις φωτο απο την dhi όπως επίσης και το έντυπο μοσχευμάτων τα οποία και θα ανεβάσω.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
βαγγελη καλή επιτυχία να έχεις φίλε..που δουλεψατε αυτή τη φορά?ελπίζω να εβαλες και κάποια grafts μπροστά για ενίσχυση ..και από κόστος πως ήταν η 2η??
 

βαγγελης

Active Member
Έβαλα κορυφή (μπιφτέκι) και όσα περίσσευαν τα έβαλε β ζώνη και πύκνωση εμπρός. Ο γιατρός μου είπε πως μου διόρθωσε και την hairline
 

aeratos28

Just aeratos
ναι ρε φίλε βαγγελη αυτό σε ρωταω ,πόσα μπήκαν κορυφή β ζώνη και α ζώνη..αν σου είπε ο γιατρός..και στα λεφτά φίλε έπρεπε να τους κανεις ψαλίδι.
 

βαγγελης

Active Member
Τα μισά τα έβαλε πισω και τα υπόλοιπα β και α ζώνη.
Μου έβαλαν περίπου 1700 grafts συνολικά χθες.. Θα εχω το έντυπο και φωτο αύριο..
 

aeratos28

Just aeratos
ωραίος,νομίζω πως είναι ικανοποιητικά τα grafts..μακάρι να πάνε όλα καλά και να βελτιωθεί σημαντικά η εικόνα.αλλά φίλε όπως σου είπα και πριν δεν έπρεπε να πληρώσει τα ίδια με την πρώτη.έπρεπε να ζητήσει καλύτερη τιμη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

βαγγελης

Active Member
Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας !
Όσον αφορά για την τιμή πράγματι μπορεί να μη διαπραγματεύτηκα σωστά..
Αλλά αφού πήγαν όλα καλά δεν πειράζει. Σε σύγκριση με άλλες κλινικές του εξωτερικού νομίζω πως η τιμη ήταν καλή...
 

aeratos28

Just aeratos
αν συγκρινεις με εξωτερικό τις τιμές σίγουρα ναι.αν συγκρινεις όμως με άλλες κλινικες εδώ στην ελλαδα τότε ήταν ακριβά τα 5000€ για 3300-3400 grafts που εβαλες..στο βεκρή αναφερομαι..βασικά το θέμα είναι ότι αν ασχολιοσουν λίγο σίγουρα θα γινόταν καλύτερη τιμή γιατί αυτή ήταν η 2η φορά εκεί.σε έπαιρνε για παζάρι.την πρώτη φορά οκ,τώρα όμως?anyway αυτό είναι το τελευταίο όμως,το θέμα είναι να πάει καλά όπως η πρώτη και λίγη σημασία θα έχουν τα λεφτά.!;)
 

dimitris50423

Well-Known Member
καλη επιτυχια βαγγελη. περιμενουμε και τις φωτογραφιες. πλεον ειναι πολυ ικανοποιητικος ο αριθμος των μοσχευματων των 2 συνεδριων.
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Καλη πορεια!! δωσε λινκ της πτωτης μεταμοσχευσης να θυμηθουμε τι ειχες κανει...
1700 εβαλες? στην πρωτη ποσα ηταν και ποσα ειχες πληρωσει?
 

βαγγελης

Active Member
Φωτό πριν την πρώτη μ.μ
27/04/2015
 

Συνημμένα

  • image.jpeg
    image.jpeg
    364.4 KB · Προβολές: 541
  • image.jpeg
    image.jpeg
    918 KB · Προβολές: 491
  • image.jpeg
    image.jpeg
    1.1 MB · Προβολές: 497

βαγγελης

Active Member
Φωτό μετα απο 7 μήνες απο την πρώτη μ.μ
 

Συνημμένα

  • image.jpeg
    image.jpeg
    643.4 KB · Προβολές: 621
  • image.jpeg
    image.jpeg
    1.2 MB · Προβολές: 529
  • image.jpeg
    image.jpeg
    985.6 KB · Προβολές: 521
Μπλουζα